Клуб за детски рожден ден-труден избор

  • 3 765
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 913
Не зная в София как е, във Варна май търсенето засега надвишава предлагането, затова и много-много не се стараят, карат си по един "тертип", наумяват си едни и същи неща.Ако си внесеш торта- или не може или безумни надценки.

В ресторант за възрастни съм си внасяла торта от друго заведение многократно, дори не съм се главоболила с пренасянето и, направо като адрес казвам адреса на ресторанта, даже ми я плащат от ресторанта и като пристигнем се разплащаме.Но като прочетох последните публикации за детски рожден ден във Варна, такива безумни надценки видях, че явно и с това трябва да се съобразя, тортата да е от самото място.

Все пак добре, че тортите ни не са станали по 100лв Simple Smile,

# 16
  • Мнения: 6 206
Песничката на Крокодила Гена е част от моя ритуал с тортата. Винаги.
Така че просто търсете мястото, което ще ви допадне. Аз обичам майки като Светкавица, защото ми помагат да вървя напред. Много повече ги предпочитам пред "абе, карай, квот напраиш."

# 17
  • Мнения: 11 913
Песничката на Крокодила Гена е част от моя ритуал с тортата. Винаги.
Така че просто търсете мястото, което ще ви допадне. Аз обичам майки като Светкавица, защото ми помагат да вървя напред. Много повече ги предпочитам пред "абе, карай, квот напраиш."

Направо завидях на децата и на майките ,благородно разбира се! Simple Smile

Хайде, не планираш ли да отвориш клуб във Варна, зная че ти е далече, но поне да си помечтая.

# 18
  • Мнения: 11 913
Идеята ми беше да споделим какво очакваме и какво не приемаме в детските клубове?

За мен е неприемливо в детски клуб да се пуши.Всъщност не зная дали има все още такива, защото миналата година в тези, в които се пушеше през тази година не съм проверявала условията.

Неприемливо ми е когато отида да попитам за условия да не ме поканят да седна и да ми се стросват.Имала съм такива случаи и дори клубът да е прехвален и привлекателен като забавления, не бих си дала парите точно в такъв клуб.

Не ми харесва особено когато няма достатъчно светлина, все пак е детски рожден ден.Затова избягвам клубове в подземия.


Харесват ми клубове, в които организаторите полагат усилия за украсата, за декора.Наистина е впечатляващо понякога нещо дребно, но нещо което не всеки би измислил как създава радостно настроение.Вчера ,в един детски клуб като гостенка съм се дивяла на  нищо и никакви цветя от хартия, но просто бяха приказни!

Харесват ми и мисля, че трябва да е задължителен елемент ,когато сервитьори и аниматори са усмихнати.Разбирам, трудът е тежък, изнервящ, но щом някой е решил да работи с деца трябва да е мил и усмихнат.Разбира се и достатъчно строг, в случай на пререкания между деца.От друга страна мисля, че и майката трябва да допринесе за настроението на този празник.Нещо не и се понравило, някоя поръчка се забавила, пиците били лоши, сандвичите били нещоси,хапките-малко това са подробности, които за момента трябва да преглътне, после ще изказва неудовлетворение, ще пише по форуми, ще обсъжда с управител на заведението или просто няма да повтаря избора си.Но на празника децата не трябва да усещат каквото и да е лошо настроение от майката, така мисля, че е редно.

За анимация, свежи идеи , оригинални концепции за празника, това вече е пожелателно, прекрасно е ако се открие.

Изглежда че съм капризна, но не ,всъщност много малко трябва един празник да е красив.


# 19
  • Мнения: 5
Рожден ден със http://vlahvi.com/varna.php също е много добра идея,моето дете е присъствало на няколко рождени дни и е бил много доволен

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 768
На Влъхви  се получават стрхотни рожденни дни, но там ми се струва е за 8-11годишни.

# 21
  • Мнения: 11 913
На Влъхви  се получават стрхотни рожденни дни, но там ми се струва е за 8-11годишни.

Аз като гледах сайта им, останах с впечатление, че организират само летни рождени дни на открито.Така ли е?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 768
На Влъхви  се получават стрхотни рожденни дни, но там ми се струва е за 8-11годишни.

Аз като гледах сайта им, останах с впечатление, че организират само летни рождени дни на открито.Така ли е?
Не само летни. Базата им е в Аспарухово и там се провеждат зимните.
Имат и организиран транспорт с/у допълнително заплащане.Децата се вземат от определено място напр. двора на училището и след приключване на празника ги връщат.

# 23
  • Мнения: 4 555

за тортата от 100 лв, ами нормално е, ако е 50 парчета, ако е изпълнение върху което е работил декоратор сладкар 4-5 часа, колко да струва 20 лв ли?
Не е 50 парчета и това не е цената, за която я продава майсторът сладкар, а клубчето, което си слага 2.5 пъти надценка. Без да са се трудили над тортата и една минута и без да предлагат обстановка, която да обяснява подобна надценка. Много по-луксозни клубчета не си позволяват чак такава надценка.
Всъщност освен скъсаната парцалена кукла, за която споменах, не видях почти никакви други играчки и мисълта, която ми мина беше, че ще трябва да донесем нещо, за да има с какво да си играят децата.
По-лошото е, че и без пари да даваха тортата, пак не бих избрала това място за празнуване, а по снимките на страницата им избрах точно него. Такова разминаване с действителността...

Посипвам си главата с пепел заради това мнение. Хората от клубчето се оказа, че си слагат само 20ст. надценка на парче и всъщност тортата от 100 гр сладки би ми излязла 135 лв.
Винаги поръчвам от 100гр. сладки и такава цена никога не е имало, затова реших, че клубчето прави надценка. Явно са вдигнали цените или аз просто не съм информирана как вървят сладкарските услуги  newsm78

# 24
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
На Влъхви  се получават стрхотни рожденни дни, но там ми се струва е за 8-11годишни.

Аз като гледах сайта им, останах с впечатление, че организират само летни рождени дни на открито.Така ли е?

ние тази година празнувахме РД в детския клуб в Пфое мол, предлагат и занимание с аниматор тематично, а децата може и сами да се забавляват. Мястото е много просторно и дава много възможности. За родителите има отстрани място където да се почерпят и да наблюдават на екран децата.

# 25
  • Мнения: 9
Момичета,2 наскоро открих едно ново местенце в София, което става за рожден ден. Понеже моите вече са по-големички - сега каката ще прави 10, а малкият е на 7.....Та на ул. Черковна, мисля номер 47 беше, са открили нов ресторант, който има огромен детски клуб, в който правят и рождени дни. Да ви кажа, бяхме там с мъжо на вечеря и ми хареса, щото децата си играеха в детската стая и въобще не ни притесниха, ама хич......Та ни казаха, че и рожденни дни правят и висля да ги пробвам. То вече всичките по-хулави в София сме ги обиколили, а тук и яденето много ми пасна.......Който иска инфо - ще се опитам да се сетя къде е точно и ще ви кажа.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 957
На Влъхви  се получават стрхотни рожденни дни, но там ми се струва е за 8-11годишни.

Аз като гледах сайта им, останах с впечатление, че организират само летни рождени дни на открито.Така ли е?
Не само летни. Базата им е в Аспарухово и там се провеждат зимните.
Имат и организиран транспорт с/у допълнително заплащане.Децата се вземат от определено място напр. двора на училището и след приключване на празника ги връщат.
Може и сами да си ги заведете.
Но зимната база е почти под земята, а Светкавица каза, че това я притеснява. Децата са очаровани обаче от тамошното празнуване, четири рождени дни от класа там се празнуваха, явно много се забавлят. А, да - родители не присъстват, оставяте децата и ги вземате в опеделен час.
За 7-годишни говоря.
Светкавица, честно, не знам какво да ти препоръчам, споделям твоето мнение за варненските клубове. Но децата се забавляват, където и да сме.

# 27
  • София
  • Мнения: 813
Момичета,2 наскоро открих едно ново местенце в София, което става за рожден ден. Понеже моите вече са по-големички - сега каката ще прави 10, а малкият е на 7.....Та на ул. Черковна, мисля номер 47 беше, са открили нов ресторант, който има огромен детски клуб, в който правят и рождени дни. Да ви кажа, бяхме там с мъжо на вечеря и ми хареса, щото децата си играеха в детската стая и въобще не ни притесниха, ама хич......Та ни казаха, че и рожденни дни правят и висля да ги пробвам. То вече всичките по-хулави в София сме ги обиколили, а тук и яденето много ми пасна.......Който иска инфо - ще се опитам да се сетя къде е точно и ще ви кажа.

Вани65, моля те кажи името на заведението, аз с чичко гугъл намерих някакъв ресторант Нино /имат и сайт/ но никъде не видях да има детски център това заведение  newsm78. Адреса му е точно Черковна 47.

# 28
  • Мнения: 753
Имаме приятели които винаги празнуват рожд.дни на децата на открито.
Тяхните празници винаги са ми били любими не само на нас, а и на децата.
Събират се около 15-20 деца, всякаква възраст, а големите сме.......ужас, мнооого.
носи се сгъваема маса, касетофон, балони и вякакъв вид подобни забавления и става страхотно.Сандвичи, торта, напитки.......
Всеки път е на различна място, от училищния двор, камбаните, на витоша на дендрариума, в парка, изобщо винаги е много весело, но аз някак си не се "престраших" да направя такъв рожен ден на децата, все по клубове се завираме .
Наскоро в градинката при нас имаше рожден ден.Сутринта в събота отиваме, гледам, песни, танци, и моите цоп там, аууу, беше страхотно, торта, свещи, както си му е реда, много приятно, а и на децата им хареса.
та аз съм за празнуване на открито. Peace

# 29
  • Мнения: 11 913

та аз съм за празнуване на открито. Peace

С две ръце съм за такова празнуване.
Била съм и гост с детето, ставала съм и случаен свидетел на  празнуване  в  Еко-парк, Варна, ами то е като сцена от романтична приказка.

Но,  все пак има и деца,  родени през месеците-  октомври-май.Те няма как да избегнат  празнуване на  закрито.

Общи условия

Активация на акаунт