Знаете ли кого видях? - Тема 19

  • 100 725
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Мариана Попова на летище Варна, късно в петък вечерта, пристигаше отнякъде. За съжаление няколкото реплики, които чух, само затвърдиха мнението ми, че е лигла с претенции.....

# 16
  • Мнения: 2 168
Мариана Попова на летище Варна, късно в петък вечерта, пристигаше отнякъде. За съжаление няколкото реплики, които чух, само затвърдиха мнението ми, че е лигла с претенции.....


Е, стига де, чак пък да е лигла...

# 17
  • Мнения: 2
Стефан Курдов напоследък май е редовен в р-т Кръчмата на плажа във Варна

# 18
  • Мнения: 1 129
Кога го мерна Карамазовия там?  Heart Eyes

Ами, ние бяхме там от 20 до 30, предполагам, че към 15  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 3 985
Голяма находка.
Валери Божинов старши с Валери Божинов младши на балоните в басейна в The Mall на Цариградско. Малкият се потъркаля в басейна и си тръгнаха.

Детето подстригано на пънкарски гребен, таткото - дребен и инфантилен.

# 20
  • Vidin
  • Мнения: 3
Пейо от "На кафе с Гала" в Младост.Мнооого готин.

# 21
  • Мнения: 6
Голяма находка.
Валери Божинов старши с Валери Божинов младши на балоните в басейна в The Mall на Цариградско. Малкият се потъркаля в басейна и си тръгнаха.

Детето подстригано на пънкарски гребен, таткото - дребен и инфантилен.

Николета нямаше ли я  Laughing

# 22
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Тризначките на седемте рилски езера Peace

# 23
  • Мнения: 22
Аз вече няколко пъти засичам в The mall фолк певицата Рени, и двата пъти си купуваше шоколад от шоколадовият фонтан Grinning.Много е красива и пишна, явно обича сладко.На същото място, но не заедно друга фолк певица Галена, много дребничка и сладка.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 985
Голяма находка.
Валери Божинов старши с Валери Божинов младши на балоните в басейна в The Mall на Цариградско. Малкият се потъркаля в басейна и си тръгнаха.

Детето подстригано на пънкарски гребен, таткото - дребен и инфантилен.

Николета нямаше ли я  Laughing
Е, ако я бях видяла, щях да ПИЩЯ от радост Wink) Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 3 985
Мирон Крумов ( Звездите ми го говорят) в THe Mall , обядваше във Фенси е едно момиче:
Ето този Мирон: http://goo.gl/xpW1Z
http://www.sblusuk.com/?page_id=16

# 26
  • София
  • Мнения: 1 825
Евгени Димитров - Маестрото, на 15 август на о-в Тасос.

Националният отбор по баскетбол в самолета, на път за Литва миналия понеделник. Запознах се с играещия в Кавала Чавдар Костов, който седеше до мен. Много скромен и голям кавалер. На телефона си имаше снимка с красива брюнетка.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 19:11 от Емел

# 27
  • София
  • Мнения: 221
Във Военна болница София, Кадиев заедно с две жени очевидно майка му  и баба му, втората беше в инвалидна количка. Сигурно бяха дошли за преглед на най-възрастната жена.
За жълтурите да повторя, Кадиев и жените с него изглеждаха добре, да не го изкарате и него умиращ като Стефан Данаилов  Simple SmileЧовека се грижи за тялото си а те гаснел-смешници

# 28
  • Мнения: 163
Познаваш Ламбо или просто четеш жълта преса?  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 221
Познаваш Ламбо или просто четеш жълта преса?  Mr. Green
Познавам хора ,негови близки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт