Американски сайт с евтина доставка до тук - endless.com

  • 12 422
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 781
Видях, че шипват до БГ. Доставката над 100 долара е безплатна, а до 100 долара е 10  newsm78. Поне това разбрах аз. Вероятно ще се ходи на митница  Peace и ще има ДДС, но въпреки това пак е оферта. Някой ако вече е поръчвал ще се радвам да сподели. Пише 3-6 работни дни доставка до тук. Звучи екстра  Mr. Green

www.endless.com

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 187
Като гледам платформата, пък и някой от марките са като на javari.co.uk откъдето поръчката идва за два дни с БД

# 2
  • София
  • Мнения: 35 946
Харесах си доста неща Simple Smile
Хубаво е, че няма да се занимавам с посредници  Peace

# 3
  • Мнения: 41
     Поръчах ботушки на малката и се оказа, че освен доставката която е 10$ ми начислиха и някаква такса на стойност 15.60$. Така ботушките от 34$ ми излязоха почти 60$, но въпреки това пак е доста изгодно да се пазрува от тук.
     Поръчах ги днес преди обяд, но още не са шипнати. Когато тръгнат и когато ги получа ще пиша.
     Сега остава само да чакам.

П.П. В момента има промоция- при поръчка на детски ботушки за 80$ правят отстъпка 20$. Заслужава си.

# 4
  • Мнения: 41
   
    Снощи вечерта съм получила email, че поръчката е тръгнала. Пътува с DHL и има и тракинг номер за проследяване. Пише, че поръчката ще бъде доставена до 29 септември.

    Освен това сайта е свързан с amazon.com защото при регистрация на нови клиенти е написано, че ако имат акаунт в amazon могат да ползват него, както стана и при мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 781
Ще чакам да пишеш като ги получиш. Дано наистина да дойдат толкова бързо. Аз за мен съм си харесала 2 чифта ботуши, но още не съм поръчала. Ако всичко при теб е ОК ще поръчвам май и аз  Peace.

# 6
  • Мнения: 41

    Направо не мога да повярвам, но ботушките са вече тук.  newsm44 newsm44 newsm44 Днес получих SMS от DHL да им изпратя фактурата на email-а за да могат да ми начислят ДДС и да ми ги доставят. Пристигнаха за 3 дни от Америка, което е направо невероятно. smile3501 Явно ще се пазарува от тук.

# 7
  • Мнения: 41

   Оказа се, че тук DHL изчислават ДДС-то само върху цената на продукта, а не върху стойноста на поръчката, защото не платих никакви допълнителни такси освен сумата към сайта.

Много съм доволна. Laughing Вероятно ще поръчам обувки и за нас.

# 8
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754

   Оказа се, че тук DHL изчислават ДДС-то само върху цената на продукта, а не върху стойноста на поръчката, защото не платих никакви допълнителни такси освен сумата към сайта.

Много съм доволна. Laughing Вероятно ще поръчам обувки и за нас.


Загледай Джаваритата, и пак виж от къде да поръчаш  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 1 781
StanislavaKoeva Оооо, направо се зазяпвам по сериозно тогава. Искаш да кажеш, че това което си платила в сайта е окончателна сума и няма никакви мита и подобни други таксички..... нали правилно съм те разбрала  newsm78

tais От 3-4 месеца зяпам в Джавари-то, Английското....ми много са лелченски нещата там  ooooh!, пък готините неща са доста скъпи. Тука има готини неща и цените в долари....лично мене ме устройва повече. Но то си зависи и кой какво търси де  Hug

# 10
  • Мнения: 41

     mishchitzata правилно си разбрала. Освен плащането към сайта нищо друго не съм плащала. Принципно от други американски сайтове като пазарувам и когато покупката надвиша 35$ ми задържат пратката и ми искат фактура за да исчислат ДДС-то и винаги го изчисляват на цялата сума, т.е. цената на продукта + доставката. DHL обаче не са взели предвид доставката, защото иначе трябваше да платя ДДС.

П.П. Само че имай предвид, че живея в Словения и няма гаранция, че и в БГ ще процедират по същия начин.

# 11
  • Мнения: 41
Загледай Джаваритата, и пак виж от къде да поръчаш  Hug


   Всъщност не веднъж съм разглеждала обувките в javari, но тям няма нито един модел който да ми хареса. Освен това сносните ботушки в javari са около 50 евро, а от този сайт с доставката ми излязоха 40 евро. Да не говорим, че в нашите магазини ботушките започват от 60 евро нагоре.

   Това е страницата на javari- http://www.javari.co.uk/Childrens-Shoes-Girls-Infant-Toddler/s/r … 31%26pageCode%3Ds с детските ботушки които са размера на  Йоана, а ето и страницата с ботушките със същиия размер- http://www.endless.com/Kids-Shoes-Girls-Infant-Toddler/s/ref=top … 11%26pageCode%3Ds.

   Това купих аз- http://www.endless.com/Tundra-Toddler-Lucky-Winter-Boot/dp/B003G … 0011&size=100. Предцених, че са доста подходящи както за много студено време, така и за дъжд. В момента дъщеря ми е в период в който може на пътя да има една капка вода и тя ще скочи в нея. А най-много ме впечатли това, че запазват телесната температурата на крачетата при пръстите до -100 градуса, а на прасеца при -30, което при игра навън в за студено и снежно време е страхотно.

   И не на последно място прочетох в темата за javari, че не дотавят детските обувки директно, а само с куриер. Аз няма как да се възползвам от тази услуга. Peace

П.П. Като се прибера в БГ ще ти ги покажа на живо. smile3503  love001

# 12
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
ААА, джавари.де доставят директно  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт