Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 954
  • 715
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 302
Мойто чаве пък както се будеше по часовник в 6, изведнъж започна чак до 7.30 да спи. В резултат мъжът ми започна да се успива за работа, защото преди ако не чуеше алармата, Валентин служеше за допълнителна аларма, ама нещо допълнителната аларма се бъгна hahaha.

# 46
  • Мнения: 137
Привет, прибрахме се и съм толкова щастлива:)

# 47
  • Мнения: 451
Ха ДД Wink

Еййййййй такава проклетия не сте виждали нивга...откакто сме в СЗ,това дете обезумя Mr. Green Рев,тръшкане,неядене...всички екстри отново налице,но със страшна сила Twisted Evil
Тази вечер ще го водя да му баят,защото и припръскването със светена вода не може да изгони дявола от него Mr. Green Пак започна да се буди и през нощта,но то много ясно - като не яде през деня,вечер му се дояжда по към 40-50мл. (абе трябва да има гърч бе Mr. Green)

Снощи излизахме с Херудута и Со. - беше идеалка,след цяла година,това ми беше първото яко излизане с пиене,пушене и фул екстри Mr. Green Само че кой ме би по гъза да си изпратя дружката и аз да продължа до 4 сутринта по баровете Mr. Green В момента,в който се прибрах и си разменихме с майка малко любезности Twisted Evil,се хвърлих с плонж в леглото и затворих очи,Венцуни реши,че майка му няма нужда да спи и се събуди с рев за заветните си 50мл. Mr. Green Та,спането ми беше от 4.30 до 7,когато отново нададе вой #Cussing out
Тази вечер сме на гости,а аз съм като парцал,освен това пък душката ми пак ми хвърля оферти за джинчета,та съвсем го ударих на разврат тези дни ooooh!

Доста теми сте обсъждали,по всичките имам мнение,но няма да го напиша,защото ме мързи Mr. Green

Само да пожелая ако има болни-бързо да оздравяват,ако има хора с поводи - честито и весело изкарване,на хората с почивките - завид,завид Mr. Green,а на Елисчето-честити зъбчета Hug

Марте,страхотна си Hug Изобщо не се чувствай неудобно когато казваме истината,че си просто чудесна  bouquet А за римите-талант,кво да го правиш Wink

Нелли,мерси че ни осигуряваш място за лакардиите Wink Hug

ljufis,нашия случай верно стана емблематичен,така че първото място е твърдо за нас,Дани с топ не може ни измести Laughing Сега се сещам,че не съм прочела историята на ника ти,а той ми беше един от интересните Wink

Свате  Hug

# 48
  • Мнения: 251
Ето го и вица:

Млад прохождащ асистент и професора по съответния предмет провеждат изпит.

Сяда студентка,започва да говори по зададените въпроси,изключително подготвена,но доста притеснена,не особено нагласена и пременена.В края на изпитването,асистентът си мисли:"Е,тук,бих писал поне 5,50."Оценката на професора обаче е:Четворка.

Влиза втора,отново подготвена,асистента си мисли същите неща,оценката на професора-4.50.

Идва ред на трета студентка-красавица,нагласена,усмихната,изобщо бонбон от всякъде.Забравила обаче да прочете повечето въпроси."Справя се,ама като за три,три и половина",мисли си асистента.Професорът обаче и пише шестица.Асистентът така: Shocked

Свършва изпита,професорът пита асистента защо е притеснен.Разказва той наблюденията си и набляга на случая с красивото момиче.А професорът:"Ааа,колега,да се разберем!Щом Господ е писал шестица,ние няма как да поставим по-слаба оценка."

# 49
  • София
  • Мнения: 153
Днеска с Тединцето двете  newsm06 1stroller newsm08 lalalala-а сега ни завидете! Peace
Мист пък беше на морето smile3549 без да си топне дупето! А сега се е прибрала-радостно се е засмяла newsm44
Елфи се '' изгуби'', после се завърна- иде ми да я прегърна Hug 3 кг. е свалила, направо се е вталила smile3501-чакам снимков материал, а не нов сериал!!! Twisted Evil
Гери прави вкуснотии, хапва страшни '' глезотии''...ала... има ген на манекенка 4470-голяма съм и фенка! Hug
Лусито по баровете скита cheers smile3546, пие и пуши до насита...после Венцито и отмъщава smile3541- ама си го заслужава! Mr. Green smile3534
П.с.-Това не бях аз, а музата Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: нд, 04 сеп 2011, 19:26 от jenajena

# 50
  • Мнения: 2 172
Мартеее.....направо ми скри шапката с този лиричен пост  Crazy

# 51
  • Мнения: 23
Марта, много ми харесва твоята муза Mr. Green Heart Eyes  bowuu  newsm51

# 52
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
ДД и от мен! Аз след кошмарен следобед сега ви чета през телефона тук на една крайбрежна алея, че Дзвера да поспи и така ме разверихте Simple Smile) Страхотно ппюозитивни и готини постове! Особено Марта! Но през тел-на много бавно става, затова целувки и лека нощ

# 53
  • София
  • Мнения: 2 817
За сериалите: Persons Unknown, Outcasts, Battlestar Galactica, Caprica, Chuck, Stargate Universe, V, Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Traveler, Flashforward, The Event, Game of Thrones, Supernatural, 24, Merlin, Legend of The Seeker, The 4400, Heroes, Nine Lives of Chloe King, Pretty Little Liars, Falling Skies, White Collar, Eureka, Burn Notice...  За тези се сещам май на първо време... Ама са достатъчни, за да държат Елфи пред тв-то, докато внуците й пораснат!  Joy hahaha

П.П. Като прегледах компа, да добавя: Haven, Camelot, XIII: The Series, Breakout Kings, Alphas

П.П.П. Сега се сетих и за Dollhouse!

П.П.П.П Сега да не ме сметнете за някаква ненормалница, ама: Threshold, Surface, Kyle XY

Последна редакция: нд, 04 сеп 2011, 22:00 от menyanthe

# 54
  • София
  • Мнения: 153
За сериалите: Persons Unknown, Outcasts, Battlestar Galactica, Caprica, Chuck, Stargate Universe, V, Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Traveler, Flashforward, The Event, Game of Thrones, Supernatural, 24, Merlin, Legend of The Seeker, The 4400, Heroes, Nine Lives of Chloe King, Pretty Little Liars, Falling Skies, White Collar, Eureka, Burn Notice...  За тези се сещам май на първо време... Ама са достатъчни, за да държат Елфи пред тв-то, докато внуците й пораснат!  Joy hahaha

П.П. Като прегледах компа, да добавя: Haven, Camelot, XIII: The Series, Breakout Kings, Alphas

П.П.П. Сега се сетих и за Dollhouse!
Явно Елфи не ти е симпатична и се опитваш деликатно да я изгониш за винаги! Mr. Green(шегичка)

# 55
  • Мнения: 82
Запис!
Аз имам проблем с едната гърда от снощи, половината е твърда и боли като я пипам. Правя топли компреси, масажи, цедя често, но няма ефект. Много ме е страх да не стане зле положението и да не мога да кърмя. Сега съм сложила шише с топла вода и пак ще пробвам да цедя, но тя не пуска нищо.

Лека вечер!
Опитай с листа от прясно зеле,мен това ме спаси- вечерта увиваш цялата гърда без зърното с листа от зеле,слагаш сутиен и си лягаш,на сутринта листата са омекнали и гърдата е отпушена. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 4
Майчета ние сме на вилата вече втори месец!Добре сме.Калоян е дебелачко.Вчера се обърна сам по корем-много беше смешен.
Имам едно предложение за следващата тема:
"Неусетно есента дойде,а на майско бебе първо зъбче му расте"
И да кажа че от 2 месеца пие сокчета,а от 25.08 се захранва и с пюрета-вече е на картоф,морков,тиквичка и чушка
Целувки на всички Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 23

Имам едно предложение за следващата тема:
"Неусетно есента дойде,а на майско бебе първо зъбче му расте"


 newsm10

Браво на вас, мисля че сте първите захранили се вече! Домашни или бурканчета му взимаш? И на коя марка ако са бурканчета? Харесва ли му новото меню?

# 58
  • Варна
  • Мнения: 302
За сериали говорите.... Ние последно гледахме "How I met your mother", а сега гледаме "Til Death", става дума за двама съпрузи женени от 20 години, леко дебили  Laughing. Но като цяло ние си падаме по комедийните сериали и гледаме по 1-2 епизодчета по време на вечеря.

# 59
  • Мнения: 4
За сега сме на домашно приготвено пюре.Но преди около месец и нещо не можеше да ака и му давах пюре от тиква на Хип.А сокчетата са също ръчно приготвени-веднъж пи купено-пак на Хип и не беше особено впечатлен.
А той си е прасенце и е много доволен.Особено сокчето му е много любимо-винаги след него плаче за още.Даже клипче има ама тук ми е слаб нета и не мога да качвам,но като се прибера ще го кача да видите какъв смях е

Общи условия

Активация на акаунт