Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 908
  • 715
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 2 817
чувала съм, че листото може да разрани бебешкото дупе...

# 316
  • Варна
  • Мнения: 302
Това с листото не ми се вижда много редно, кой знае какви микроби има в него Confused.

# 317
  • Мнения: 0
Maria_I когато все още кърмех, Герито се беше запекла. По-точно не беше акала няколко дни де, не беше запечена. Та тогава пих сок ананас, 100%, такъв от кутия. Пробвах го няколко пъти и всеки път помагаше. Не ти пречи да опиташ  Hug

# 318
  • Мнения: 111
Мария,защо не пробваш да дедеш Лактулозата с капкомер от Инфакол,или този от Панадола?  newsm78

# 319
  • София
  • Мнения: 100
Да кажа и аз за акането, последната ни пауза беше от 6 дни (преди това през 4), което вече ми се стори много; само на кърма сме, термометър не помогна.
Но си свърши работата човека съвсем спокойно на 6тия ден, без да се е напъвал и затова вече приемам тези паузи за нормални.
От това, което изчетох в американските сайтове, може да се очаква и до 14  дни да не акат изцяло кърмени бебета.

# 320
  • Мнения: 111
Да кажа и аз за акането, последната ни пауза беше от 6 дни (преди това през 4), което вече ми се стори много; само на кърма сме, термометър не помогна.
Но си свърши работата човека съвсем спокойно на 6тия ден, без да се е напъвал и затова вече приемам тези паузи за нормални.
От това, което изчетох в американските сайтове, може да се очаква и до 14  дни да не акат изцяло кърмени бебета.
абе не е ли много....6-14 дни....то за възрастен не е добре.
когато Мариела не беше акала 6 дни,беше доста твърдо и наистина запечено,термометъра подейства,масажи на корема и свиване на крачката.

# 321
  • Мнения: 0
Ха, добър вечер!
Толкова ми се спи, че забравих какво щях да пиша.. Crazy
Така че колкоТ се сетя  Sunglasses
Честита месечинка на Нико и на другите месечинковци  Hug Да са живи и здрави  Hug
Луска, и тебе ще те сънувам бе душко  Wink Никви грижи нямаш, ако съдя по снощния си сън, където самоубийствения мотив се задържа  Crazy Сънувах, че съм на мач!, на Левски!, сама! и един чичо до мен се застреля в главата  Crazy Blush #2gunfire
А_val, мерси за бибата  Hug Вчера купих точно такава, но е латексова, иначе и картинката е същата като първите, дето ги показа  Thinking Има и каучукови абсолютно същите ли?
Марта,  Hug Hug Hug за всичко, което ти се случва и предстои да се случва!

 

# 322
  • Мнения: 331
Politaaaa, даваш фира, женооо, с тез сънища!!!  smile3532

# 323
  • Мнения: 23
Аз ползвам Toepfer.Лосионът има аромат на ванилия и след като намажа ПамерсИНА ми се иска  да я изям. Laughing

И аз ползвам тези. ММ казва, че мирише на мъфини и ще изядем малкия Мъфин Макси Simple Smile

Яяя споделете от къде се снабдявате с тази козметика???

# 324
  • Мнения: 22
Аз ползвам Toepfer.Лосионът има аромат на ванилия и след като намажа ПамерсИНА ми се иска  да я изям. Laughing

И аз ползвам тези. ММ казва, че мирише на мъфини и ще изядем малкия Мъфин Макси Simple Smile

Яяя споделете от къде се снабдявате с тази козметика???

В Сладурите ги има. Скоро ги видях и в едно от магазинчетата за памперси на колхозния пазар.  Обаче аз много го харча, защото много се цръква като стиснеш  Laughing Искам с помпичка пък.

Айде чакам да пишете нещо интересно от днешната лекцийка..........
И искам да ви видя пък  #Cussing out........ как пък днес реши това моето дете да спи толкоз сутринта  #Crazy

# 325
  • Мнения: 0
Politaaaa, даваш фира, женооо, с тез сънища!!!  smile3532
Мани, мани, определено не е на добре работата  hahaha Joy hahaha

# 326
  • Мнения: 1
Аз за акането нищо не мога да кажа, дано никога не се сблъскваме с този проблем Praynig. Ама да кажа за Валентин на Мария - очарователно малко момченце. Има адски мил поглед и на живо е още по-хубав Heart Eyes. А колко беше послушен, пу-пу Hug.
Еди на Гери и той беше много послушен, голям веселяк е, много кефи Hug.
Зайче беше взела много добро решение - без бебе. Жалко само, че не можахме да видим красивата Андреа, да ахнат нашите малки мъже по нея, да помълчат малко, та и ние да чуем нещо.
То имаше и други ревящи бебета, ама такова гръмогласно като моето нема Mr. Green Аз лично почти нищо не чух от днешната лекция. На детето му беше скучно и това е, трябваше да се разхождаме и да разглеждаме. Изобщо не го интересува, че майка му се чуди какво ще му дава да яде, важното е да дава нещо Joy

Вчера една комшийка спряла мъжа ми на улицата да видела бебето, че още не го била виждала. Реакцията и била " #Crazy леле ама това малко бебе ли вдига такава аларма?"
Да ми е жив и здрав милия, да ми се усмихва сладичко, пък ако ще и да реве! (Ей много съм силна сега като спи, ама днес цял ден като не щя да спи и пищя друга песен пеех Mr. Green)

ПП: Мушенце аз от лекцийката само хубавите ни бебчета помня

Леле щях да забравя, честита месечинка на Нико на Тони smile3525

# 327
  • Мнения: 23
ООооо ще посетя аз Сладурите да видя, сега видях, че и в един онлайн магазин ги има...

Ами от днес, миии нищо ново, кой знае не казаха. Айде да се разберем за срещичка...
Муши, ако имаш конкретен въпрос, питай ако знаем отговора ще ти отговорим  Peace
Пък и някой друг ако се сети нещо, да пита, каквото сме научили ще кажем  Peace

Полита, напрао ме разби със сънища... а аз си мисля че аз сънувам шантави неща...

Айде лека нощ от мене, до утре! Да лягам докато малкия не се е събудил!  Grinning

Джиджонка, да е здрав Данито, пък ако ще и целия Мол да взриви  Heart Eyes Hug Много готини усмивки хвърля той, голям сваляч ще да е!
Аааа наистина Валентин на Мария е много кротък. Пък и красавец  Hug Heart Eyes Айде и от мене едно пу-пу.

А Еди реши, че днес ще раздава много усмивки. После се видяхме с едни приятели, айде и на тях, много си харесва той каките дето го закачат, то не е хилене, то не е пъчене  Mr. Green Heart Eyes hahaha

# 328
  • Мнения: 567
Само влизам да ви  Hug
Бяхме на море - тръгнах, като бяхте на 1ва стр., прибрах се на 22ра. Като наваксам, пак ще се обадя.
Кратък отчет - страхотно време, по цял ден на плажа. Изядохме го това слънце!  Laughing Чадърите от първи ред - свободни през един. Хората се изтеглиха постепенно. Слънцето не хапе, от морето духа вятър, каката не излезе от водата, баткото се търкаляше по пясъка като мече, а ИринДа спеше по цял ден в количката. Само ядеше по 2 пъти на плажа и се трупясваше. Едвам я извадих, да я наснимам. Хората около нас, идваха да видят дали има бебе в количката - ни глас се чуваше, ни бебе се показваше отнякъде.
Не мога да повярвам, че това ми беше най-лесното море. Все не си го представях с трите деца. То всъщност, догодина ще е зорът, като гоним малката по плажа!  Mr. Green

Друго какво да кажа - спрях да кърмя - за най-голямо мое съжаление.  Cry Много се тормозя, но последните дни бебето страдаше, дърпаше, пускаше, сякаш ми се молеше за мляко. Е, не издържах и спрях да му причинявам това. Толкова голямо желание имах за това кърмене, че предполагам, че в следващия ми живот ще ми се падне да съм дойка!  hahaha

Ааааааааа, и ми дойде точно на датата, на която миналата година си направих теста за бременност! Бъзикам се с мъжа ми, че си ми дойде точно на датата - просто с една година закъснение, и бонус - ИринДа!  Joy

Хоуповааааааааа, видях, че развяваш Филип със страхотните очи, с дълги мигли, насам-натам из ФейсбукА! Скрий ми красавеца и ми пращай снимките на лични, че да не го лапне нЕкоя мома под носа ми!  hahaha

Надявам се, че не сте срещали без мен!  Mr. Green

# 329
  • София
  • Мнения: 153
Майчета,
искам да ви попитам има ли някое бебенце с бенка? На нас ни се появи преди няколко дни долу на крачето и доста ме тревожи Sad Момчетата ми също имат бенки, но им се появиха на доста по-голяма възраст newsm78 Не съм я пекла на слъце, но все пак крачетата и понякога не са завити и слънцето ги огрява!
Кък консултантите по кърмене: Маги от 2-3 дни има проблем със сукането- ние се кърмим горе долу на 3 часа от двете гърди по 5 мин. от едната и 5 от другата гърда.До скоро акахме почти на всеки памперс. От известно време започна да ме хапе ужасно и да суче не повече от 2 мин. на гърда. после пуска, хапе и реве..и  след малко пак същото правим по цял ден!Акането се разреди до 1 път на 3 дни и то със зор и голям рев от болки в коремчето!Възможно ли е вече да не и стига кърмата и да се налага дохранване?Ще я мерят чак след 2 седмици и не мога да съм сигурна дали наддава добре!

Общи условия

Активация на акаунт