Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 953
  • 715
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 23
Ааа Марта, честито за класиралите се мъже! Яяя сега кажи кога да чакаме рекламите Simple Smile ще се фукам, че познавам детенцето от нея Simple Smile  Sunglasses Heart Eyes
А мъжа ти в кои реклами се е снимал?  Sunglasses

И аз ЗАВИД, ЗАВИД на тези майки дето не се будят нощем... ние ако не ядем, то пием огромно количество чай или вода... даже по ми е лесно да го нахраня по сред нощите и да легнем да спим поне до 5.30 - 6.00, а не на всеки час: "стани, легни, стани, легни.... " smile3516

А бе не мога да намеря кокосово брашно и това си е... някой от варненнските майки е виждал да сподели... само в Пикадили не съм търсила, че все не ми е на път....  Crossing Arms

# 451
  • Мнения: 1
Спасдиди, относно добрата Ирка - начи, първо, детето почна да яде като хората, второ, смятам, че добрите деца са награда за тези с трите деца! (даже рима има). Виж я и коконата на Елфичка - спинка(ше) и гък не казва(ше).
Но между другото и Ники все още не може да издържа без спане между две хранения. Подремва по час или по обяд и повечко. Но и това ще се промени де, няма вечно да спят през 2 часа.
Иначе и аз като Нелка си водя дневник кога спи и кога и колко яде, защото и аз исках да открия закономерност и да създам режим. Водя го откакто се е родил. И доста ми помогна. Оказа се, че той си е имал режим човека, просто като го видях написано, го разбрах. Даже и други неща записвам - ако е неспокоен или нещо друго необичайно ако се е случло. Някой път ми върши добра работа като искам да проверя нещо назад.

Тяхните цици ако пускат вода, моите само мляко произвеждат
По този повод, малко след като родих, на първото кърмене, на което каката беше свидетел и ми вика (сочейки другата ми цица) "Айде дай му сега и от другата малко водичка" (!) хихих. Викам й "Това да не са ти кранчета бе, мамо!"  

В понеделник мисля да почвам с пУретата. Ще започна с тиква, после ще добавя и картоф, тоест тиква с картоф и накрая тиква с морков... Дано му харесат. Почвам с тиквата, щото и без това ака на 3 дни веднъж, ако му дам само моркови или картофи ще вземе съвсем да спре да ака.

А, имам идея и за ново заглавие -
"Времето тече, зъбче май расте, МАЙ-чето прекрасно пюренце ще яде"
или пък
"МАЙ-че се лигави, иска да яде, зъбченце прекрасно май ще порасте" (не че думата "лигави" е подходяща да присъства в заглавие ама ...рима да има )

Последна редакция: сб, 17 сеп 2011, 21:15 от SYMa

# 452
  • Мнения: 5 622

 Марте и аз съм лУбопитна като Гери  Blush Похвали се дет се вика  bowuu

Хоуповаа...какъв дългуч отглеждате вие, бе? Моя само е късак. Заби си на 65 см и туй то. А на килограми почти ви гоним  Laughing

Ние нали скоро не сме се вясвали, та ако някой иска да види как изглежда Рафаели днес ето:

Рафаел 17.09.2011

Пак

Габ и Раф

И две снимки от вчера

Рафаел 16.09.2011

Отново

Паролата за кратко е същата като на общия ни албум в снимка.бг



# 453
  • Мнения: 1
Хоуповаа...какъв дългуч отглеждате вие, бе? Моя само е късак. Заби си на 65 см и туй то. А на килограми почти ви гоним  Laughing

А да, забравих да коментирам ръста на Фифо - Хоупче, много много дълъг тоз човек?! Повече от 10 см сте пред нас. Бубе, не сте само вие, Ники и от Рафи даже е по-нисък. В сряда го мериха, беше 63. Хм, май сме доста късички... А не ми изглежда малък.
Ау, днес се запознах с една мама с бебе на 2 месеца и половина и бебето беше около 7,5-8 кг и беше мноого дълъг - сигурно 68-70 см. Излеждаше доста по-голям от Ники. Кво е туй чудо, не знам.

Рафи много пораснал и много сладък!

# 454
  • Мнения: 23
Бубеее ама Ралфи е пораснал много и много готин е станал, вече прилича на момченце, а не на бебе Simple SmileSimple SmileSimple Smile Голям сладурко е станал...  Peace Heart Eyes Габ също не е по назад!!! Да са ти живи и здрави младежите!!!  Heart Eyes

За картофа: знам че регулира, както и тиквата  Peace, а моркова запича Peace

А бе тази Елфи, къде се изгуби... писах и на лични във фейса, тук като не влиза, викам си може пък там да влиза и до го види  newsm78 Дано всичко да е наред при тях... накрая ще взема да и звънна..  Sunglasses ох, Божеее, само ще притеснявам хората  Rolling Eyes Tired

# 455
  • Мнения: 5 622
 Гери, Сима  Hug Благодаря    bouquet

Иска ли ви парола? защото аз като отварям не ми иска, та да не съм объркала нещо и да са свободно видими, че..постоянно има гастролиращи непознати в темата и ми се ще да са с ограничен достъп  снимките... Rolling Eyes



А бе тази Елфи, къде се изгуби... писах и на лични във фейса, тук като не влиза, викам си може пък там да влиза и до го види  newsm78 Дано всичко да е наред при тях... накрая ще взема да и звънна..  Sunglasses ох, Божеее, само ще притеснявам хората  Rolling Eyes Tired

Тук си е. Майсторяла торти  bowuu

# 456
  • Мнения: 23
ааа не ми иска парола, Бубе...
Радвам се за Елфи, че са добре. Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 457
  • Мнения: 451
Иска ли ви парола? защото аз като отварям не ми иска, та да не съм объркала нещо и да са свободно видими, че..постоянно има гастролиращи непознати в темата и ми се ще да са с ограничен достъп  снимките...

Видими са Mr. Green

Много е готин Ралф-прилича на татко си обаче,извинете Wink,а Габ е толкова нежен Heart Eyes

Абе тая моЙта сватя много несериозна излезе,направо си останахме сами,а на толкова моми отказах заради нея smile3516Нанди,душко,ориентирайте се и вие докато е време smile3521

Елисче,къде се загубихте пак???Как е Тошко?Честита му месечинка HugА ти да се явиш на отчет  love001

Марте,ако щеш ми вярвай,до вчера,докато не каза,че мъжът ти се казва Людмил,съм си мислела,че е чужденец  smile3532Даже го бях набедила за англичанин(заради цвета на косата и кожата) Laughing Кажи в какви продукции се снима,какви са тези реклами,какво е туй чудо....много интересно ми звучи.Абе вие сте много култово семейство,верно smile3501

# 458
  • Мнения: 5 622

 Егати тъпнята  Close А на мен като си вляза в профила ми дава, че албума е заключен, бе м*мка му  #Cussing out

 Confused

 Луси, ти ще си първата, която го оприличава на някого  Crazy До сега всички сякаш са се наговорили и като го видят казват "не мога да определя на кого прилича, обаче  Thinking "

Не му личи, че е кривак, обаче, нали?  Mr. Green И като направи таз невинна физиономия, тип "за нищо не съм виновен", иди вярвай на всичко дето казвам  Naughty

# 459
  • Мнения: 22
Опиии, ето мен и мен Simple Smile

Днес захраних Максито с пюре. Гледайте за какво става въпрос ...

обърканият поглед: НЕ ЗНАМ КАКВО СТАВА Simple Smile))

Накрая се окопити детето и дори си скръсти ръцете в удобна поза... изводът е: ТОВА ЩЕ СЕ ЯДЕ!!!


Бубе и аз гледах снимките без парола, Ралфито наистина е пораснал, не знам за см, но видимо има промяна Simple Smile Много е готин с каскета Simple Smile

Друго какво да кажа.... Забравих какво щях да пиша, но главата ми е квадратна. Днес пак порева детето, хич да не е Simple Smile Даниели е свидетел, че Максито има мощен глас........ и инат Simple Smile И все пак мисля, че този рев е от неспане........ Ама бебешка му работа, ще ти се спи, пък ще се тръшкаш.... Ади де newsm78  Ама кво да ги праиш, ДЕЦА  Heart Eyes Ще си ги обичаме и тВа е Simple Smile



# 460
  • Мнения: 1 328
Ох, маслиновите очета на Габ са направо фантастични!
Мушенце, плю ли оранжавото детето Simple Smile Винаги ми е смешно като се дава оранжаво за захранване, пък аз дадох бяло с баткото и не можах да се насладя на ефекта Simple Smile)

# 461
  • Мнения: 10
Здравейте момичета  Simple Smile

Досега само ви четях, но мисля да започна да се включвам, че моето дете нещо изтрещя и колкото и да се оплаквам никой не ме разбира... така че ще си помрънкам при вас Simple Smile

Бяхме на море 2 седмици и като каза, че ще пие много вода... немога да я спра. Изпива минимум по 200мл на ден. След това спря да заспива на гърда, както винаги досега, а иска да пие вода и след това с много гушкане и тупане по дупето заспива. Всяка вечер е ад, изобщо не иска да яде и обикаляме града с колата, за да посуче малко! Един ден даже съвсем отказа да яде и я дебнех докато дреме ... и за капак попаднах на тази статия: http://health.actualno.com/news_163412.html и вече мога спокойно да се гръмна! Според педи 200мл не е много и ако не иска да суче- да цедя...ми много  ясно че така ще се отбие, да не съм луда!

Ще се радвам да споделите по колко вода пият вашите бебешоци и има ли някой с подобен проблем?!

# 462
  • София
  • Мнения: 153
Мушенце Направо ме уби с тези снимки  Joy Laughing Тоя Макси ще го изпапкам, само да ми падне пак!!!Голяма скица е! Peace Hug
Бубе:Рафаелчо направо е неузнаваем- много,ама много е порастнал! Hug PeaceЯвно ми се вижда голяма разликата, защото скоро не си го показвала!А на снимката с батко си са страшни сладури! Peace И да не се оплакваш, че е непослушно детето- виж само какъв невинен поглед има hahaha
mihaellaАко имаш проблем, обърни се с въпрос към консултантите по кърмене!
По мое мнение:просто спри да му даваш вода на детето (то не може да си я вземе само) и виж колко и дали суче-може да не ти стига кърмата, но се налага подподробно да опишеш режима ви на хранене.
Сега за снимките: Няма такова зарибяващо нещо като киното! Обичам да се снимам във филми ( като статист) и защото така  се запознах с ММ -беше реклама на м-тел, всички бяхме облечени в червено и изписвахме буквите на  м-тел- той беше до мен и се заговорихме...а после се пошегува, че аз съм жената на живота му Joy...ето така се случват нещата докато кроим планове за живота Peace
Той ( за разлика от мен) се снима доста често и днес-има го дори в ''Мисия Лондон'' като PC  специалист в сцената с патиците! Има го в ''Черната далия'',в ''Стъклен дом'', в реклама на еврофутбол ( трима идиоти със странни прически), в реклама на банка- депозит рента. в ''тя и той''- изобщо-почти навсякъде..само трябва да се вгледа човек за русоляво червеникава глава и хоп..ММ! Hug

# 463
  • София
  • Мнения: 153


Марте,ако щеш ми вярвай,до вчера,докато не каза,че мъжът ти се казва Людмил,съм си мислела,че е чужденец  smile3532Даже го бях набедила за англичанин(заради цвета на косата и кожата) Laughing Кажи в какви продукции се снима,какви са тези реклами,какво е туй чудо....много интересно ми звучи.Абе вие сте много култово семейство,верно smile3501
Е това не го чувам за първи път- на морето всички ни говорят на английски ( а аз знам френски #Cussing out) Joy
Децата ги снимаме покрай таткото!Явяват се на кастинги и ако ги харесат-взимат ги! Peace За сегашните реклами ще ви разкажа, като минат, че още не знам какво представляват-знам само,че Криси и Люси ще играят англичани в реклама за БГ, а в друга реклама Криско ще рекламира детски образоватенли играчки! Hug

# 464
  • Мнения: 331
Буболионова, Рафаелянчо прилича на баща си и първа аз, а не Лусинда го казах!  Crossing Arms

Ами висок е Фифо, ама за сега, то има време, та не се знае Laughing Аз все пак се моля да прилича на баща си (1.90), а не на майка си-джудже (1.70)  Praynig Той сега е настанен в кенгурото, баща му го разнася напред-назад , в резултат на което дребчо се е опулил  Shocked, разглежда и мълчи  Sunglasses

Мартеее, да кажеш като излязат рекламите!  Hug

Мушенцее, Максито е мноооооооооооооого сладъъъъъъъък, ще го ям !!!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт