Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 869
  • 715
  •   1
Отговори
# 585
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Благодаря за кафето, ще се  възполУвам.

Да се отчета сутрешно, пък може и вечерно Grinning

Моника спа, или поне така си мисля, не знам колко пъти посуква, но беше доста често.

Милли и Моника мрази вибрацийте на шезлонага/ФП е/.През деня прекарва доста време в него, обаче се люлее или си играе, вибр. не ги търпи.Приспива се в люлката или в мен.

Ей дребното ръмжи до мен и ми изпари всичко от главата ...............

# 586
  • Мнения: 1
Здравейте момичета! Ние направихме голяма разходка в морската градина и сега съм страшно изморена, но пък малчо хубаво си поспинка. Като се прибрахме хапна и пак заспа. Дано да е за по-дълго, че и аз да си почина Praynig. Днес му сложих 1 чаена лъжичка сварен картоф в оризовата кашичка. Много добре го прие. Ама то как да не му хареса. Една съседка ми даде картофчета от тяхната градинка, мнооого вкусни. И морковчета даде, дано и те са такива. За този месец смятам това да му е разнообразието от храни, само ако нещо се запече ще пробваме круша или слива. Не знам обаче как ще заместим цяло хранене. Той изяжда около 25-30мл и почва да се ядосва и да си търси шишето. Ми когато тогава пък и аз какво съм се разбързала
mihaella твоята непослушна мома много хубава бе. Страшно ме впечатли Heart Eyes
От БЦЖ-то нямаме и следа.
Пишката не я пипвам даже (освен като я мия де). Като ми каза педи нищо да не я правя, камък ми падна от сърцето, много се бях притеснила. Това ми беше първия въпрос на първата консултация в кабинета. Като бях бременна, няколко дни след като бях разбрала, че бебето ще е момченце, една позната взе да ми обяснява как трябвало да забелвам, какви проблеми ставали. Ей такива очи ококорих #Crazy. Изпаднах в див ужас, никога не бях чувала за това чудо. Ми то в нашта къща само жени като сме расли. jenny_b да са живи новите тенденции Wink А като каза за избелване на зъбките се сетих, че братовчедка ми ми донесе от Америката нещо за избелване, ама още не съм разпечатала кутийката да видя що за чудо е. Ей куха глава ooooh!.
*milly* на шезлонга диването заспива само след голямо друсане с ръка. Хубаво да му се размъти мозъка Mr. Green На вибрацията обаче спи по-дълго, отколкото без нея.
Някой каза, че ще купува шезлонг. Да знае, че тия пораснали дивачета вече хич не щат да стоят в тези неща. Аз тъкмо се чудех какво ще правим като ни отеснее шезлонга, ми вече не се чудя, ако не съм успяла до 10-15 минути да го приспя в него, просто трябва да го махна от там, щото почервенява от бяс и викове. А какъв рахат беше като си стоеше мирно в него Mr. Green.

# 587
  • Мнения: 331
Това с баенето и стряскането не мога да не го коментирам (извинявам се предварително, за което) - обаче се чудя как оцеляват всчики деца, в държави в които няма баба-баячки, които да им баят против уроки  newsm78
Леенето на куршум пък, както сигурно се сещате, е напълно непознато извън Балканския регион.
Та, ако ви влече - ходете по врачки и баячки, дано поне не си давате парите !!!!!
 Peace
Изобщо, дълбоко съм убедена, че суеверието не е безвредно и освен, че говори лошо за нивото на християнското у нас, то може да бъде и откровено вредно!
 Peace

# 588
  • Мнения: 2
Това с баенето и стряскането не мога да не го коментирам (извинявам се предварително, за което) - обаче се чудя как оцеляват всчики деца, в държави в които няма баба-баячки, които да им баят против уроки  newsm78
Леенето на куршум пък, както сигурно се сещате, е напълно непознато извън Балканския регион.
Та, ако ви влече - ходете по врачки и баячки, дано поне не си давате парите !!!!!
 Peace
Изобщо, дълбоко съм убедена, че суеверието не е безвредно и освен, че говори лошо за нивото на християнското у нас, то може да бъде и откровено вредно!
 Peace

 newsm10  202uu
Може би прекалено дълго сме били под турско робство (упс, присъствие  smile3506 )

# 589
  • София
  • Мнения: 153
Това с баенето и стряскането не мога да не го коментирам (извинявам се предварително, за което) - обаче се чудя как оцеляват всчики деца, в държави в които няма баба-баячки, които да им баят против уроки  newsm78
Леенето на куршум пък, както сигурно се сещате, е напълно непознато извън Балканския регион.
Та, ако ви влече - ходете по врачки и баячки, дано поне не си давате парите !!!!!
 Peace
Изобщо, дълбоко съм убедена, че суеверието не е безвредно и освен, че говори лошо за нивото на християнското у нас, то може да бъде и откровено вредно!
 Peace
newsm74
 Винаги има точно определена причина да плачат бебоците, само че ние не винаги ги разбираме Peace И причината не е в урочасване а в незрелите им още нервни системи и в чисто физиологични проблеми! Peace
Аз, все пак вярвам, че хората имат определена енергия и може по някакъв начин да си влияят един на друг, но ако се усъмня в подобно нещо по- скоро ще отида в най-близката църква и ще помоля да прочетат специална молитва за такива случаи-Киприянова молитва! Hug

# 590
  • София
  • Мнения: 153
Жени Честита ти магистратура- да я изкараш успешно и леко! Peace
А за избелването- не ви съветвам да го правите без зъболекарски надзор, защото не е съвсем безобидно! Иначе ние постянно правим домашно избелване на пациентите си с шини, но много внимателно и между избелванията даваме реминерализиращи гелове, които отстраняват болката и чувствителността! Peace Освен това трябва да имате предвид, че в периода на изберлването не трябва да консумирате кафе, чай, червено вино и всичко друго оцветяващо, за да има ефект, както и да слагате в устата си само темперирани течности и храни. От избелването се повлияват само естествените тъкани, но не и пломби, корони и т. н.- та, добре е да се започне с него и после да се правят останалите неща в устата, за да се съобразят правилно цветовете! И накрая- ако имате само 1-2 потъмнели зъба (умъртвени)-могат да бъдатизбелени само те- ендогенно(вътрешно) Дано да съм била полезна! Hug

# 591
  • Мнения: 331
Ухааа, Марте, минавам на лични за избелването! Как не се сетих до сега да те питам! Hug

# 592
  • Мнения: 30
Марта много ценна информация дава. Simple Smile Навремето като се бях интересувала за избелване на зъбите ми казаха, че е много краткотраен ефекта.. Аз не пуша, ама много кафета пия и явно от там ми потъмняха зъбите доста.
А относно плача и скоковете в растежа попаднах на много интересна статия, не знам дали не я знаете: http://www.biberonbg.com/info/plach.htm

# 593
  • Мнения: 5 622

 Относно избелването общо взето мненията са на двете крайности, чоек не знае на кого да вярва  Crossing Arms

Аз обожавам и съм малко луда на тази тема, бели като мивката ми в банята зъби  Mr. Green

Женка, как магистратура, бе?! Кога успявате да гледате деца и да учите, само аз ли не мога?!  Confused

Мен ме чакат изклюително тежки изпити, от които зависи до голяма степен благоденствието и реализацията ми тук в Америка, но предвид, че няма кой да ми помага и да гледа бебето, а аз да уча, не виждам как ще стане, просто е пълен абсурд.  Confused

За баенето още отдаааавна изказах мнение.


Гери, децата на тази възраст не са обременени психически и е трудно да се стряскат от сенки на играчки или откаквото и да било, различно от силен звук или резки движения  Wink    bouquet

Още нео щях да пиша, но..забравих  Blush

Отивам да търся рецепта за пиле фрикасе, Габ като бяхме в Бг и бабчето ми готви, много го хареса и ме пта "Мамо, защо до сега не си ми правила пиле фрикасенце?"  Laughing

Ако някой от тук знае изптана и вкусна рецепта за това нещо, да не се свИни  Mr. Green , а да я мята насам  Hug

# 594
  • Мнения: 10
Това с баенето и стряскането не мога да не го коментирам (извинявам се предварително, за което) - обаче се чудя как оцеляват всчики деца, в държави в които няма баба-баячки, които да им баят против уроки  newsm78
Леенето на куршум пък, както сигурно се сещате, е напълно непознато извън Балканския регион.
Та, ако ви влече - ходете по врачки и баячки, дано поне не си давате парите !!!!!
 Peace
Изобщо, дълбоко съм убедена, че суеверието не е безвредно и освен, че говори лошо за нивото на християнското у нас, то може да бъде и откровено вредно!
 Peace

 newsm10  202uu
Може би прекалено дълго сме били под турско робство (упс, присъствие  smile3506 )

Ох, ми сигурно сте прави, но въпреки всичко не съжалявам, че отидох. За добро или лошо детето се поуспокои.
А за турското присъствие , да, всичко идва от там! newsm10 За съжаление сме взаимствaли всичко най-лошо от техния манталитет.

# 595
  • Мнения: 1 328
Ох, хора, ще полудея. Тва не се търпи просто. Преди малко си сложих втората дозичка шина.. ми ти не само, че щипе и т.н.. ми е просто отврат. Не вярвах да е чак толкова зле.. Зъболекаря ме предупреди, че ако не търпя ще ми даде нещо, но аз все си викам - бе чак толкоз надали ще е гадно. И.. ей го, гадно та знае ли се. Цял ден си усещах зъбите, все едно не са моите. Търнят, сърбят ме даже все едно.. болката не я коментирам. И така. Още 6 процедури не знам как ще изкретам, честно! Марте, дали спира да боли и тва гадното усещане след някой друг ден?! Или се влошава..

# 596
  • Мнения: 5 622

 Женка, докато се включи Мартето, ще карам по спомен за избелването, а именно, че тази първоначална чувствителност отшумява  Grinning
Дано да е така.
Друг е въпросът, че аз лично хич не вярвам на домашните системи за избелване.
Евентуално Зуум да работи, но не съм пробвала лично и не мога да кажа от опит, а ако се осланяш на реклами, най-много да сгрешиш  Rolling Eyes

# 597
  • Мнения: 85
Привет Simple Smile
Жени, браво- хубаво си решила с магистратурката Simple Smile Леко да мине и без много да ви тормозят Simple Smile
И аз карам магистратура сега- през юни ми беше държавния изпит за бакалавърска степен, сега записах магистратура.... на 1 и 2 октомври имам изпити... кога ще уча, просто не знам, вечер съм като изцеден лимон....
За баенето- аз, за свое собствено успокоение вечер като къпя децата задължително като им мия личицата го правя отдолу- нагоре- от брадичката към челото- така знам от баба ми

# 598
  • Мнения: 1 328

 Женка, докато се включи Мартето, ще карам по спомен за избелването, а именно, че тази първоначална чувствителност отшумява  Grinning
Дано да е така.
Друг е въпросът, че аз лично хич не вярвам на домашните системи за избелване.
Евентуално Зуум да работи, но не съм пробвала лично и не мога да кажа от опит, а ако се осланяш на реклами, най-много да сгрешиш  Rolling Eyes


Ох, включи се тя... и добре, че го направи. Сега ми е ей така Mr. Green, ама преди малко  #Cussing out #2gunfire и не на последно място  #Crazy. Системата е хубава, не го правя на своя глава ей така.. ми имам и още една причина да нося шините, та реших да го комбинирам направо с избелване. Ще ми се получи, но трябва да се смени процента на избелващото, което имам.
Ох, все пак се поуспокоих вече малко, мога да говоря дори. Преди малко ми идеше да си блъсна главата в стената от напрежение.

# 599
  • Мнения: 331
Минавааам да се изфууукам, не можах да се сдържа  Blush! Вижте какви готини подаръци получи Филип:

това ми е много любимо:

това боди е с дълъг ръкав, но понеже е бял не се вижда:

и това:

Общи условия

Активация на акаунт