Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 25

  • 85 090
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 832
Не знам доколко е удачно, но първата гръдна протеза, която си купих използвах съвсем малко. Тия дни се сетих, че стои  в кутията. Мисля, че няма лява или дясна протеза, но така или иначе аз я купих за лява  и е номер 6. Оказа се че съм се надценила - винаги съм искала да имам по голям бюст:). Ако на някого може да му послужи с удоволствие, ще му я подаря.

Разбира се, че е удачно! Simple Smile Даже е задължително!!!  Hug Аз например в началото имах епитеза номер 9  Blush (нали бях току що родила и с едни 30+ кг по време на бременността). Та както и да е, после отслабнах и станах номер 6, а пък после...се залюбих и от любоФ, емоции и друго Wink цицата ми стана..номер 5  Joy Тогава едно много добро другарче се намеси  Heart Eyes и ми подари нейната номер 5. Така се въртят нещата, а и както казва мъжът ми (за който не знае - омъжих се повторно  и щастливо:love: Heart Eyes Heart Eyes) - "Ми то така е по-интересно, все едно има чужди цици вкъщи. "

Nacho, моите съболезнования...

Обичам ви, дружина!  Hug

# 31
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 007
И аз се поослушах за тази протеза, но на мен номера пък ми е малък. Аз съм цяла девятка и ако мойта протеза доста ми тежи. Мечо Пух е казал "Колкото повече, толкова повече", но в този случай ми се щеше да са по - малки Mr. Green

# 32
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
nicho  Flowers Rose искренни съболезнования !

Ооооох много съм тъпа  Embarassed наистина забравих да пусна линк към 24 тема, а вече не ми е разрешена редакцията  smile3537 Съжалявам, втория ми опит ще се постарая да е по успешен  Peace

# 33
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
nicho, приеми моите най-искрени съболезнования! Мир и покой на душата й!  Flowers Rose Flowers Rose
Аз загубих моята майчица преди 6 месеца, но нейният беше в стомаха. Също така изненадващо за нас го откриха, след като я приеха за кървене, а тя никога не е имала нито язва, нито дори гастрит. Само месец след това си отиде.

# 34
  • Мнения: 0
  Здравейте,момичета  bouquet
Да се запиша в новата тема тук съм и ви чета и обичам.
 БЛАГОДАРЯ на всички момичета през тез 2год който ми бяха за пример и упора.
Най-сърдечни БЛАГОДАРНОСТИ към Хули,Марги,Сис,Миленка,Кана и всички останали  newsm51  love001
  Бъдете здрави и продължавайте в същия дух. Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 428
Привет на всички момичета и от мен!
Днес четох една медицинска статистика от последните десет години, като при заболелите от рак на гърдата, открит в начален стадии, преживяемостта е нараснала с около 10%, т.е стигнала е около 95 %. Peace След петата година при нормални показатели се счита, че организма е здрав! Докато до скоро се говореше за навлизане на организма в ремисия! Ето такива новини милички ме стимулират да се боря и всеки ден да се чувствам жива и здрава! Споделям това с вас, защото много ви обичам и искам моята жажда за живот да бъде и ваша!!!!!!!!!!
Надявам се много скоро да се видим, защото след септември баба Маргич ще гушка малкия Алекс и ще се срещнем здраве и живот чак през новата година.

# 36
  • Мнения: 972
Надявам се много скоро да се видим, защото след септември баба Маргич ще гушка малкия Алекс и ще се срещнем здраве и живот чак през новата година.

Миленскииииииииииии, smile3511ти си на хоооод!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 329
Сисссс, точно от теб не очаквах този емоционален израз, а този  love001
Приятни и спокойни почивни дни на всички  Peace
Сигурна съм, че скоро ще се сберем на живо  Grinning

# 38
  • Мнения: 972
Сисссс, точно от теб не очаквах този емоционален израз, а този  love001

Аааааа,ми то вече не се издържа,бре...Не сме си правили среща от...от...ами вече не помня кога беше последната...А аз имам слонска памет! Така че,доста отдавна ще да е била,щом не си спомням... Crossing Arms
Миленка днес ми потвърди,че има нещо предвид и сега съм в бойна готовност! Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 1 329
Хайде, Миленке, че Сиссс е нарамила базуката  Laughing

Сиссс, не беше чак толкова отдавна - беше на 31 юли /неделя/, ама повечето от нас бяха с извинително отсъствие  Grinning

Предлагам датата все пак да се обсъди да не стане "дежа вю" !

# 40
  • Мнения: 972
Предлагам датата все пак да се обсъди да не стане "дежа вю" !

Това в нашите редици не важи... Naughty Обявява се дата ,по принцип събота,и който има желание идва! Като започнат обсъждания-нещата се прецакват! Винаги има недоволни!
А з до сега среща не бях пропускала,ама на последната,а тя беше кафепиене не типична среща,се фръцках по моретата и затова пропуснах! Все пак няма как да стигна за една вечер от Бургас до София,и отново да се върна в Бургас... Laughing
Когато става въпрос от Сандански до София -ок...То София ми е като махала на Сандански... Mr. Green Нерде Ямбол,нерде Стамбул,дето се казва... Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 1 329
Що ли си отварям устата без да съм наясно с правилата  Embarassed

# 42
  • Мнения: 972
Що ли си отварям устата без да съм наясно с правилата  Embarassed

ША сА научиш,Мамо Меце,шА сА научиш...Доста можеш да научиш от нашата банда! Joy Joy
Дет се казва-отиде във онкото,попадна на хора и стана човек... Joy Joy
А срещите ни,те не са просто форумски срещи! Те са приятелски срещи! Затова са специални! Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 1 329
Със сигурност са специални!  Пък и имало разлика дали е кафепиене или водкопиене  Laughing

Добре, че ви има  Hug

# 44
  • Мнения: 972
Със сигурност са специални!  Пък и имало разлика дали е кафепиене или водкопиене  Laughing

Добре, че ви има  Hug

Еееее,дойдохме си на думата! newsm47

Общи условия

Активация на акаунт