Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 25

  • 85 077
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
Срещат се двама психолози:

"Здравей! Ти си добре! А аз как съм?..." hahaha

# 16
  • Мнения: 972
Сестра ми ,и аз тА Хайльовю...  love001

# 17
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Честит празник 6 септември - Денят на Съединението на Княжество България с Източна Румелия!  bg
Особено дамите от южна България имат голям повод за празник днес!
Кана, много  ми е драго да удостоиш темата ни с внимание! Очакваме по-често включване, ама не както казва Сисссс "В Русия съм..."

# 18
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Честит празник и от мен ! bg

Особено дамите от южна България имат голям повод за празник днес!

 newsm78 чакай, че се позамислих.... има  няколко варианта
а) щОто така ще могат безвизово да си поркат с дамите от останалата част на България....
б) щОто един път годишно щЪ могат да сА насладят на тез Убавци от управлението на куп на площад "Съединение"
в) щОто от разнообразната, високодецибелна, през 2-3 метра думкаща на главната улица празнична музика, ще могат да се насладят на тишината откъм домашната половинка извела ги на празнично кафе....

подсказвам  smile3520 верният отговор за мен е първата буква от ника ми  Joy

# 19
  • Мнения: 972
Антомче, сладур неземен! Hug
И аз съм твърдо за отговор А!
Така че,хайде софиянкитеееее,свирете най-после сбор бре... Crossing Arms

Честит празник на всички !  bouquet

# 20
  • Мнения: 708
Честит празник и от мен!  bg

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 199
 bg

# 22
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
В София съм, в София съм..... Човек няколко дни да го няма и сте изписали сума нещо - четох, четох, свят ми се изви Mr. Green И в тази темичка /благодарско, за което на Антом Hug/ виждам и стари муцункиииии...Баш ми е драго... Simple Smile
Нещо се подмята идея са срещичка...Ами и аз искам, ама да сме по - сериозни от предния път. Rolling Eyes Бях обещала на Марги да се видим още веднъж преди да се изнесе през океана, така, че чакам предложения иначе ще наложа авторитално решение hahaha
Мамо Меце, много съм съгласна с извода ти, че няма лъче, няма проблем:))) Много често нещата се случват така, както е най - добре за нас и затова не се притеснявай - сигурна съм, че така е трябвало да стане Praynig
Нали знаете, че ви обичам? Hug

# 23
  • Мнения: 972
Доброто утро,компанията! 
Само минавам да ви нагледам и да ви пожелая успешен ден!  bouquet

Марги и Миленка, очаквам дата за среща! И ви предупреждавам,че на тази среща ще ви доведа една супер яка,готина и прекрасна мадама! Тук я знаете като bigbaba. АПцилютно ви гарантирам,че е от нашата кръвна група,вЕрвайте ми!

Силвенце,  bouquet

# 24
  • Мнения: 31
Здравейте, от година чета активно в тази тема,миналото лято най-неочаквано откриха РМЖ на мама, последваха операция, химио- и лъчетерапия. На контролите всичко беше наред, нямаше разсейки.Преди месец след скенер откриха две разсейки в бял дроб и множество миниатюрни мети в черен дроб. След няколко консултации стана ясно, че чернодробните са напреднали жестоко много и необратимо.Мама преди 10дена започна да повръща и от там нататък се влоши рязко. Вчера я погребах. Останаха  2бр. непипнати опаковки ЛЕТРОЗОЛ. Ако имате нужда от тях, свържете се с мен на лични, за да ви ги изпратя. Съвестно ми е да ги изхвърля, зная колко е трудно понякога снабдяването с лекарствата.


# 25
  • Мнения: 66
Потресена съм от бързината с която се е развило заболяването и че по никакъв начин не е могло да се въздейства. Ето още едно доказателство, че тази болест е непредвидима.
Приеми мойте съболезнования, нека почива в мир!

# 26
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Моите съболезнования също! Няма да скрия, че когато чуя за такова развитие на нещата леко се стряскам, но някои неща не могат да се избегнат!
Искам да попитам как пмога да открия предната 24 тема, защото на първата страница я няма Rolling Eyes Трябва ми една информация оттам!
Лека и спокойна тридневна работна седмица! Ще огледам календара и ще пиша за срещичка!

# 27
  • Мнения: 972
Искам да попитам как пмога да открия предната 24 тема, защото на първата страница я няма Rolling Eyes Трябва ми една информация оттам!

Отваряш 23 тема.Отиваш на последната страница и от там дадения линк се мяташ в 24 тема!  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=574908.0

Хайде,да видиш,че съм добро другарче!  bouquet

Последна редакция: ср, 07 сеп 2011, 14:45 от Сисссс

# 28
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Ами то близко до акъля, ама за който го има Mr. Green Мерси ти, скъпа Hug

# 29
  • Мнения: 45
Сиссско и аз те обичам Heart Eyes както и всички останали пишещи тук. Макар и да не ви познавам лично  ви чувствам близки, защото лошия чичко Рак ни направи любвеобилни, силни и  с огромно желание за живот. Често отварям темата с надеждата, че ще прочета само хубави неща, уви има и дни като днешния. Моите съболезнования nicho. Съжалявам, че не съм ви открила в трудния за мен момент. Справих се, но с вас вероятно щеше да ми е по леко.  Не знам доколко е удачно, но първата гръдна протеза, която си купих използвах съвсем малко. Тия дни се сетих, че стои  в кутията. Мисля, че няма лява или дясна протеза, но така или иначе аз я купих за лява  и е номер 6. Оказа се че съм се надценила - винаги съм искала да имам по голям бюст:). Ако на някого може да му послужи с удоволствие, ще му я подаря. По същата начин се разделих и с перуките си , които пък изобщо не сложих. Много се харесвах без коса и само факта, че ме сбъркаха с диетоложката доктор Емилова, ме накара да си пусна отново косата да порастне.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт