Цитросепт ?

  • 1 459
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 347
Здравейте ! Искам да започна да пия капките Цитросепт за подсилване на имунната система , но в едно списание прочетох ,че са за отслабване, така ли е ? Четох , че са ги развалили и не са подсилвали имунната система , какво ще кажете така ли е и ако сте ги пили как са ви подействали - по-малко ли се разболявате ?
А също така, сега през лятото ли да започна да ги пия или есента... и как се пият по колко на ден ?
Ех ,колко много въпроси нащраках , дано някой ,който ги е пил да каже компетентно мнение .
Хубав ден от мен Hug

# 1
  • Мнения: 3 137
Цитросепт пия от години и децата почти само с него лекувам, но само когато имаме здравословен проблем. Така по принцип, за "подсилване" - не!
Още при първите симптоми на хрема при децата - сополки, гърло, покашляне - започвам веднага да го давам и за 3-4 дни хремата отшумява без да се стигне до развиване на по-висока температура. Откакто им го давам до антибиотици не сме стигали, а преди това в детската градина ги имаха за "болнави", защото лепваха от всеки вирус.
За отслабване категорично не действа. Не съм забелязала и да му е развалено качеството.

# 2
  • София
  • Мнения: 17 592

Преди много години бях пробвала да ги вземам. Изпих няколко шишета (по указаянта в тях схема).. Никакъв ефект не забелязах - нито положителен, нито отрицателен, нито в/у имунната система, нито в/у теглото, нито в/у каквото и да било.

# 3
  • Мнения: 82
Пил съм Цитросепт преди време, доволен съм.
Може да се използва като имуностимулант, а също помага и при кожни проблеми, хронични инфекции и тн.
Не се използва целенасочено като средство за отслабване, имам предвид, че да разчитате само на него е безсмислено. Но като цяло регулира холестерола и се отразява добре на метаболизма.
Какво количество се приема ще прочетете в листовката, спрямо целта, заради която ще го взимате.

# 4
  • Мнения: 347
Току що ги купих тези капки ,но като казах ,,цитросепт,, ми дадоха едни ,,Цитросепт форте,, а гледам,че много хора са доволни от ,,цитросепт солуцио,, или нещо подобно беше ...та има видове капки цитросепт или едните са старите а форте новите ...споделете моля ви

Общи условия

Активация на акаунт