Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 90-та тема

  • 172 962
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 312
   Хубава и красива храна,неуморни сте!!!  bouquet
        Тайна,може ли рецептата за мъфините със сирене,много  хубаво са бухнали?!!
от мен един пай със сини сливи и заливка от сметана и крема сирене,но толкова малко парче остане,че едва се вижда Simple Smile i едни дюкански мъфини

# 16
  • Мнения: 921
Привет и от мен  Hug
Някои помни ли ме  Blush Мен ме нямаше извесно време, днес пак изчезвам, но преди това ви пускам менюто от тези дни  Crazy

Пържен свински дроб с гъбен сос


Яйчно суфле



Запеканка


Омлет


Мъфини


Тарталети с фъстъчен мус


И накрая да не забравя да аплодирам всички ви за чудесните ястия които сте показали   bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 309
Браво на всички момичета - чудесни гозби ! smile3501
За сега само палачинки с кисело мялко на детето съм направила .Ето и снимка :


# 18
  • София
  • Мнения: 1 832
Пепика, благодаря за новата вкусна тема! Много апетитни предложения! Честит рожден ден, да си жива и здрава!
esy, честито бебче, много да ви радва!
Вени, много апетитни предложения!
labrex, много хубав този галет!
У нас чуденсите рогчета на Йоли с пушен кашкавал и една не добре изглеждаща торта - медовик, но доста вкусна.В блатовете добавих от мен портокалови корички и в сметаната вместо захар сладко от ягоди и от портокали

# 19
  • Мнения: 1 639
Салатка


Пиле с ориз

# 20
  • Мнения: 774
Много вкусни ястия сте приготвили, момичета!   bouquet

Пепика, честит рожден ден на патерица! Да си жива и здрава и много щастлива!  Hug  bouquet

И аз да се запиша с няколко неща:
Аджаспандал по рецептата на Лабрекс  Hug  bouquet, отпреди месец някъде.  Embarassed Не изглежда толкова апвтитен като твоя, но беше много, много вкусен. Малката също го оцени  bouquet.



Мъфини с круша и шоколад по рецептата на Кафенце със сметана за чудния кекс с пълнозърнесто брашно и кафява захар.



И праскови със сметанов сос ала Жак Пепен:

# 21
  • Варна
  • Мнения: 283
от мен един опит за овчарски пай с недодялана снимка  Confused

# 22
  • Мнения: 148
Привет кулинарки.Аз нямам много време за компа и рядко влизам но всеки път ме изумявате със кулинарните си творби.Няма да мога да похваля всяка по отделно че съм изпуснала доста от миналата тема а сте захванали и нова затова приемете моето искренно възхищение от готварските ви умения.
А сега от мен някои неща от изминалата седмица туршиики-печен пипер във фризера,пипер за пълнене пак във фризера и едно нещо от баба ми/незнам как да го нарека което правя всяка година и много обичаме-запържени печени чушки със чесън и копър и изварени до гъсто домати/ползвам го за миш маш или за мезенце като му добавя сирене/.Чушки бюрек,омлет асорти,пилешка супа и пилешка кавърма със луканка и 3 торти.





# 23
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Не съм от много редовните, но се записвам с един Малинов пай, да ви следя.
Поздравления за всички кулинарки!   bouquet

# 24
  • Мнения: 22
От снощи топено сирене с корнфлейкс и сладко от боровинки

# 25
  • Мнения: 132
Привет!!! Честита нова тема! Тя си е юбилейна направо и аз ще я отбележа с една ниско калорична Павлова!!! Почерпете се за хубавата тема! Simple Smile))   bouquet



# 26
  • Мнения: 1 418
Пепика,благодаря за новата темичка,много ми допадна първата снимка със сърчицето,което се крепи между двете вилички. Честит рожден ден на патерица и пожелания от мен за здраве и много обич!  newsm59 newsm59 bouquetСтрахотна почерпка си направила . smile3501Много идеен пържен кейк и канапето ми харесва
Esy-честито бебче,хубаво име сте му избрали!На теб,на малката Естел и на цялото ти семейство пожелавам здраве, усмивки, прекрасни дни и спокойни нощи newsm07

Пепчо-изключително примамливи патладжанени пици
Много ми допаднаха и гофретите на АсялейнМного красиви снимки!
Дитсан и на мен ми е любима тази пиперена манджичка и казваме у дома, а тортите ти са много красиви!  bouquetБраво!  chef

Венета, наистина си голяма майсторка на тестените изделия-всичко ти изглежда много вкусно,наистина можеш да си отвориш една пекарна   chef bowuu
 Мариета-завиждам ти за плодовата градина Embarassed

Тайна,всичките ти ястия изглаждат много вкусно
Близнаците2004 -чудесен боровинков кейк ,неустоим е! smile3501
Нас-ако можех да се добера до тези тарталети с фъстъчен мус-нямаше друг да се вреди

От мен :Летни зеленчуци в тефлонов тиган




Грахова крем супа


# 27
  • Мнения: 1 418
Anuck, докато съм писала си публикувала  страхотна Павлова,а поста в блога ти е много интересен.Обичам такива публикации!  bouquet Hug

# 28
  • Мнения: 49
Запис с една къпинова тортичка  с баварски крем за домашна употреба. Домашните не дочакаха да я снимам цяла.

И парченце да почерпя за малките сладички пинчерски бебчета които ни се родиха на 28.08.


Ето и тяхна снимка да се похваля :от ляво на дясно - момченце , момченце , момиченце (още си нямат имена )

# 29
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, при всички е вкусно, но най-много ми харесаха:
мъниците на kukita83 и  прекрасната и  торта  Hug
зеленчуците на BiankaD
супичката на ditsan- прияде ми  се, цяло лято не съм правила, в жегите не ядем топли супи.

От мен скромничко- домашно хлебче, селска салата и мързелив паниран кашкавал.

Общи условия

Активация на акаунт