Спамо-чат тема-(5.09-11.09) краснописно-правописна

  • 15 487
  • 1 001
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 517
Ама ще пиете кайве...а аз утре ще работя Cry

# 16
  • София
  • Мнения: 819
Ееееееееее, аре стига, моу, ела и ти с нас, ние нема много да пием кайве, че требе подготвя стаята за новите тапетки, нема само ти да си работна Hug Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 230
ejjjjj..SAПмо ми изтича сесията.....Пет,не знам до кое Фантастико съм,,,,обаче за кафе съм готова...но съм с цялата армада по петите и мъЖО....требе кафе с лУлки и пързалки Thinking Thinking.....или до Джъмбо онуй Thinking Thinking Thinking ThinkingСмартева,ама аз и п0о край вас ще минавам....и Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 819
Джъмбо ми е още по-близо Mr. Green А пред нашия блок има чудна площадка с люлка, пързалки, пясъчник и фитнес уреди Flutter

# 19
  • Мнения: 230
 newsm78...Пет,хайде да се уговорим за по сигурно утре сутрин,като станем Thinkingнито ти знам блока,нито нещо друго Mr. Green.....

# 20
# 21
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Хай  Hug
Кафе значи  Crossing Arms
И Панчаревско/Горублянско/Германско-то няма да уцеля....работна съм днес  Confused
Марчева иначе колко време ще сте тук?

Да се оплача - ходихме вчера на екскурзия по искърското дефиле, да огледаме селата /където има къщурки за продаване/ и да видим за какво става въпрос аджеба - ми то 10 дена път с камили в неделя и без транзит  ooooh! иначе са 38км до работата, ама.......В голяма чуденка съм  Thinking

# 22
  • Мнения: 599
Добро утро!  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 819
Дубрутру Crazy

# 24
  • Мнения: X
Добрутру Crazy

Супер уЙкенд си изкарахме, размазващо... Crazy Heart Eyes

Марчеееее Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 234
Добър Ден!  Hug
Кви са тез правописи?  Crossing Arms
То не стига,че има цяла тема,а и не се стърпяват да поправят и в други теми Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Сякаш в живота им най-важен е правописа.И точките и запетаите  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Мрън. И цун  Heart Eyes


Азъ пъ шъ пишъ как си знам  Naughty

 Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 234
Получих цяла купа /огромна/ лятна туршия.ммммм,страОтна е....съседката се престарала за гостите и останали 2 кофи Shocked Joy
Мноууу вкусно туй бре!!! Брех! Брех! Laughing

# 27
  • Мнения: 234
Снощи гледах - "денят на независимостта".
И равин събра всички да се молят,а един каза: Ама,аз не съм евреин?!
-Е,никой не е съвършен-промълви равина  Joy hahaha Joy hahaha
Още ми е смешно... Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 234
Айде,казах. "Видях" ви  Laughing Добре сте  Heart Eyes
СЧезвам. Ще имам гост едно сладко бебе Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Със здраве   Hug

# 29
  • Мнения: 1 167
Ко прайте уаааааа?

И другия път темата да се казва сиганско лято моля  Naughty Embarassed

Азе смя на работа  bowuu bowuu Crossing Arms И днеска и утре сабахлян...такъв е живот. Е, наоплаквах се сега да ви нацуня  ситеееее  kiss kiss kiss kiss kiss

Общи условия

Активация на акаунт