за пола на бебето

  • 15 064
  • 183
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 677
За първото ми дете е грешен, за второто верен този калкулатор.

# 16
  • Мнения: 3
ох нещо не схващам този руски език Simple Smile бременна съм с първото си дете.честно казано нямам много предпочитания.може би бих искала момченце като за първо,но само да ми е живо и здраво се моля Simple Smile

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
И на мен не ми позна.Показва момиче ,а аз имам син.

# 18
  • Мнения: 9 363
  Трябваше да имам момиче според калкулатора , а имам момче . Но пък ако забременея догодина
  на 1 август , прогнозата е за момиче и се чудя дали да не пробвам .  newsm78  Laughing
det,
Не разчитай на този календар. Според него първото ми дете трябва да е момче, а то е момиче. Второто трябва да е момиче, а то е момче.  Whistling

# 19
  • София
  • Мнения: 39 771
При мен уж и за двете е вярно, но за второто писах дати наизуст Simple Smile

# 20
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Брей взе, че ми позна newsm78  Laughing Може и верен да е Laughing

# 21
  • Мнения: 46
За 1 ми дете показва момче а е момиче а за сегашното което чакам момиче значи трябва да е момче  Wink  Mr. Green Аз не вярвам на тия калкулатори каквото доиде важното е да е живо и здраво но все пак се надявам на момче  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 2 481
По този калкулатор излиза, че Аспарух е момиче...За мен тези изчисления са за забавление на родителите.

# 23
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Май на  мнозинството им дава грешно. А за дата на зачеването... много несигурен фактор...

# 24
  • Мнения: 61
Не,не позна.А и не вярвам на подобни изчисления.То си е 50 на 50,и вероятността да познае е голяма

# 25
  • София
  • Мнения: 169
При мен е вярно Hug но мисля, че е случайно, все пак шанса е 50 на 50 Mr. Green

# 26
  • Мнения: 513
Абе аз не съм много на ти с руския  newsm78 ама калкулаторът каза момченце а табличката отдолу момиченце хаха

За сега върви момченце Heart Eyes

# 27
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
ми излиза момче,ама за сега 3ма доктори твърдят момиче тъйче

# 28
  • Мнения: 506
На мен ми излиза момче, а според две докторки ще е момче, ама най-важното да е живо и здраво Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 794
При мен се оказа вярно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт