Трите първи месеца минават, а пък МАРТеничките ни вече шават!

  • 31 884
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Благодаря ти Златина,
ти в коя седмица си?10 е малко раничко, но ако от това е кафеникавото течение трябва да се вземат мерки според мен...
15 капсули по колко мг?Ще ги купя тях тогава да ги слагам...
А за Герикапса никой ли нищо не знае  Cry
 
За Герикапса не знам нищо, съжалявам... Аз съм в 13та седмица , но не можах да разбера какво имаше предвид с това 10 е малко раничко...? newsm78

# 16
  • Мнения: 182
Попринцип знам, че лечение на гъбички се прилага след 12та седмица, затова пиша, че е рано 10та, но като се налага ще трябва да изпълнявам  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 0
Ами щом докторът ти е предписал лечение той си знае работата, но не съм сигурна дали така трябва да го заменяш без негово знание или поне да попиташ фармацефт,някак си аз не бих рискувала без да  ми се изкаже някое компетентно мнение:)

# 18
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Хоп-троп и аз в новата тема Turn-l
Джоли-както винаги перфектна!Страхотна темичка!Благодарско!  bouquet
boggy и аз те съветвам да потърсиш компетентно мнение,да не вземе да стане някоя беля...Ние тук си споделяме,съветваме ...и т.н.,но...Ти си знаеш все пак,но и аз мисля като Златина Peace
Инак при мен всичко е ок-оплаквания нямам,хапвам повечко май ooooh! Ама хапва ми се бе хора!До преди 2-3 седмици при мисълта за ядене ми се повдигаше,а сега... #Crazy
Христина 07 аз ходя пък при д-р Петров,но сега твоя док го замества и онзи ден всъщност Попиванов ме гледа,та нищо чудно и да сме засекли някъде...Всъщност няма да е лошо да пием по кафе някой ден...

# 19
  • Мнения: 249
Да ни е честита новата темичка и изпълнена само с хубави новини!!!! Джоли, благодарности за труда, който полагаш!
Златина, ти в крайна сметка при Д-р Славчев ли отиде? Ако да - предполагам лесно си го открила. Той ли ти изписа тези глобули? Аз също имам течение, но не ми е взимал влаг. секрет. Това ще стане на следващата консултация на 16.09. и предполагам ще последва лечение. Аз като бях  на ФМ в 11 г.с. 4 дни бебчето беше около 12 см, но цялото и тежеше 95 г., док също каза, че е добре. Тези мерки, които дават в таблиците са от главичката до опашната кост, затова са по-малки, но не зная на какво се дължи толкова голямото разминаване в теглото!?!
Искам да ви почерпя, макар и виртуално само, защото днес имаме годишнина от сватбата (13 щастливи години).

# 20
  • в рaя
  • Мнения: 233
Ами щом докторът ти е предписал лечение той си знае работата, но не съм сигурна дали така трябва да го заменяш без негово знание или поне да попиташ фармацефт,някак си аз не бих рискувала без да  ми се изкаже някое компетентно мнение:)
Много правилно! Лекарствата, особено по време на бременност не са шега работа! Задължителна е консултация с лекар  Naughty
Много благодаря за новата темичка!

Аз снощи имах тежка вечер - като ме заболя корема и една тежина ... имах усещане като при МЦ, когато се ихвърлят съсиреци (ако ви е познато) и през 10 мин. бях в 00, защото имах чувството, че ще изтече нещо. Много ми е и криво, че отново съм в задънена улича за избора на АГ  Cry

Addict честита годишнина! Още много дълъг и щастлив семеен живот ви пожелавам и здраво бебче! А как се записвате за д-р Славчев? На мен никой не ми отговаря на телефона...

# 21
  • Мнения: 249
Тупурче, защо така в задънена улица? Не успя ли да се свържеш? Между другото не знам кога звъниш, но в тези 4 дни предполагам док не работи. Както и в края на месеца 22-26.09 също.

# 22
  • в рaя
  • Мнения: 233
Петък и събота се скъсах да звъня, първия ден ми даваше или "Абоната разговаря" или заето и от там нататък само свободно и никой не вдига, а звънях сигурно над 10 пъти  Sad Сега не смятам да звъня през почивните дни, но в сряда отново ще пробвам.

# 23
  • гр.Варна
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Едва успях да изчета всичко.
Благодаря на joly за темичката newsm51
Ами boggy,и аз нато Златина съм на мнение че трябва отново да се консултираш с лекаря.Всяко лекарство се изписва стого индивидуално и зависи от моментното състояние на всеки човек.Дано всичко бързо отмине и бебчо да е добре Praynig
Аз за сега нямам какво да ви се похваля.Също катоLinaи аз не усещам бебето ,и това ме психира.Симптомите на Sick,поотшумяха и сега се питам ,там ли е.Майка ми само ми се смее и казва че още е рано да го усетя.За сега с нетърпение очаквам прегледа на 07.09,за новата ми среша с мъничето.Лек ден на всички.

# 24
  • Мнения: 0
Addict Да  записах се шри Славчев, лесно го намерих, много внимателен и забавен:) иначе имах дилема голяма между него и Петинка Цветкова, защото при нея имало 3D ехограф и през цялото време си го гледкаш как се марда и се виждало всичко...но при нея имало прекалено много бременни и не можела да поеме нови бременни, което автоматично ме заведе при Славчев без много колебания и за сега и не съжалявам, може и за добро да е било. Защото за Цветкова чух че  точно поради товва че имала страшно много пациенти необръщала внимание Simple Smile

# 25
  • гр.Варна
  • Мнения: 0
Addictчестита годишнина!!!Дано целият ви семеен живот е изпълнен с топлина,разбирателство и щастие от това да сте заедно!  bouquet

# 26
  • Мнения: 249
Тупурче, сега разбирам защо се е получило така. Петък е деня за ЖК и е много натоварено , а Соня постоянно е в движение м/у кабинета на доктора и нейния си кабинет, където има и други задължения. Звънни през седмицата, но не в петък и ще успееш, сигурна съм! Hug

# 27
  • Мнения: 359
Здравейте и от мен,
Да се запиша и аз в новата тема. Джоли Благодаря за темата!  newsm51
Addict Щастлив и дълъг семеен живот ви желая и на пролет здраво и хубаво бебе Simple Smile

Исках да ви питам как сте с килограмите? Аз в началото качих 1кг. и оттогава два месеца си стоя на тези килограми, а не се ограничавам в яденето... и от друга страна няма панталон, който да мога закопчея (извинете ме, ако звучи глупаво да се оплаквам за подобно нещо, но някакси не ми е много логично да не съм качила Embarassed). Лек и хубав ден от мен!

# 28
  • Мнения: 1 092
Diavenna първите два месеца смъкнах някъде 3-4 кг (Стартирах от 55); третият месец качих 2 и така си стоя вече от няколко седмици ( 54 кг). Аз също не мога да облека по-голямата част от полите и панталоните си  т.к ми стискат на кръста.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт