Коледни картички за децата от домовете в България

  • 16 480
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 57
Видях линка вьв френската тема. Благодаря на mamamia   bouquet

С удоволствие ще пратя на 10 деца  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 35
За първи път ми е, и с удоволствие ще изпратя картички на 5 деца Hug

# 62
  • Мнения: 872
Не си спомням за коя поредна година, но отново ще пратя картички. Очаквам списък!

# 63
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
искам и аз пак...Снежи и Анджи  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 339
И аз искам да се включа с 10-15 картички   bouquet

# 65
  • Мнения: 86
Мили мами, сина ми и аз също искаме да се включим. Бихте ли ми пратили и на мен адрес, 10-15 деца ако можем да зарадваме.

# 66
  • Мнения: 3 932
И аз се заяваваm официално - колкото иmа нужда, толкова ще пратя. Не държа да са същите деца, нито същия доm  Peace

# 67
  • Мнения: 1 086
а кога да чакаме списъците с дечицата?

# 68
  • Германия
  • Мнения: 327
Понеже ми е за пръв път,имам питане-картичките,които купувате,всички еднакви ли са или с различни мотиви за всяко дете? Да няма след това сърдити,че някоя картичка е по-хубава от другата,знам ли.

# 69
  • загубено
  • Мнения: 6 580
Аз купувам един стил,но различни картинки.
Слагам за всяко дете в отделен плик .

# 70
  • Мнения: 40
 Набирате ли още желаещи? Бих искала да се включа и аз. Ако е възможно с 10 картички  Peace

# 71
  • Мнения: 3 932
Адресите получаваmе, според доmа, т.е., когато оттаm пратят иmената и възрастта на децата.

И аз пращаm различни картички, но от една серия - всяка в отделен плик с иmето на детето и адрес на подателя (т.е нашиа), а после всичко в един по-голяm плик на адреса на доmа.

Незнаm дали е ставало вече въпрос, но предишни години слагахmе и по една празна картичка, ако стане гаф по трасето с някоя пратка, аз пиша и по една за персонала.

# 72
  • Мнения: 10
Здравейте, аз също досега не съм пращала, но много искам да зарадвам поне малко някои от дечицата, така че ще чакам списък с десетина дечица и аз Simple Smile имам и един въпрос- като надписвате картичките с пожелания,един и същи ли е текстът за всяко дете?

# 73
  • загубено
  • Мнения: 6 580
Не.
Децата може да са на различна възраст.
Аз се съобразявам с това.

# 74
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
Привет и от мен,ще се радвам да се включа и аз  Peace не съм изпращала досега, но е чудесна инициатива   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт