Съвет! Бременна ли съм или не?

  • 49 451
  • 403
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Хм, аз пък за фалшиво (правилно направен и отчетен) положителен тест не съм чула (може и да има). По-скоро в тези случаи е имало бременност, която просто не се е развила.  Peace

# 16
  • Мнения: 7 987
Има, фалшиво положителни тестове (личен опит с Престо), но за Шуър чек фалшиво положителен не съм чувала. Освен това, тя има два положителни теста.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 957
Има, фалшиво положителни тестове (личен опит с Престо), но за Шуър чек фалшиво положителен не съм чувала. Освен това, тя има два положителни теста.
А няма ли вероятност да е била т.н. химическа бременност  Simple Smile ? /когато оплодена яйцеклетка се прикрепя към матката и се развива достатъчно, за да започне да произвежда hCG, но скоро след това спира развитието си по някаква причина. Това се случва с 30 до 50% от оплодените яйцеклетки по различни причини, които ги правят неспособни да се развият в ембрион/


 

# 18
  • Мнения: 43
Здравейте и от мен Simple Smile)) И аз се съмнявам, че май сме 2ма  Rolling Eyes Все още не ми закъснява има 5 дена до този момент, но нз защо реших да проверя как са нещата ... Направих си 2 теста и 2та с толкова слаба втора чертичка, че даже си помислих че от силното желание вече ми се привиждат чертички... знам, че принципно е рано да се каже каквото и да било, но според вас има ли шанс да съм бременна... имам чувството че ще полудея докато чакам заветната седмица.... #Crazy

# 19
  • Мнения: 477
avaline, няма какво др да те посъветвам освен да изчакаш закъснение или ако чак толкова нямаш търпение- кръвен тест!
Успех и стискам палци! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 14
Повече за кръвния тест може ли да ми кажете,цената ме интересува горе долу,тъй като съм с ограничени средства за момента,всяка лаборатория ли ги прави? И какви стойности трябва да има резултата за наличието на бременност?

# 21
  • Мнения: 852
Кръвен тест може да направиш в почти  всяка лаборатория, цената е около 20лв.

# 22
  • Мнения: 31
И аз вече съм в графата на чудещите се дали съм или не .... Цикълът ми свърши на 30.08.2011 и оттогава с годеника сме го правили почти през ден и без последните два дни всъщност, защото се спречкахме ... Та както и да е ... От понеделника ми прави впечатление, че гърдите ми са напрегнати и си ме болят, освен това ме боли и като за мензис (за кратко, но често през деня), кръста също ми опъва, когато съм права ... НО ПЪК НЕ Ми се гади или нещо подобно ... Впрочем занимавам се и с фитнес и се чудя ако съм дали да го спра, защото на тренировка правя около 250 коремни преси и ме е страх да не нараня бебо (ако съм бременна, де)

# 23
  • Мнения: 43
xм... ако знаеш кога ти е овулацията и съответно ако е по рано от средата на цикъла ти - може би, но за такива симптоми ти е много рано... все пак стискам палци  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 31
xм... ако знаеш кога ти е овулацията и съответно ако е по рано от средата на цикъла ти - може би, но за такива симптоми ти е много рано... все пак стискам палци  Sunglasses

Да, но симптомите са налице ... и се притеснявам да не са свързани с друг проблем - различен от бебенце

# 25
  • Мнения: 7 987
Тук всички сме си въобразявали, че имаме симптоми. Аз почти всеки месец си намирам някакъв признак. Нормално е. Едва ли имаш някакъв проблем. Изчакай евентуално закъснение и тогава ще видиш.

# 26
  • София
  • Мнения: 35 957
xм... ако знаеш кога ти е овулацията и съответно ако е по рано от средата на цикъла ти - може би, но за такива симптоми ти е много рано... все пак стискам палци  Sunglasses

Да, но симптомите са налице ... и се притеснявам да не са свързани с друг проблем - различен от бебенце

Може да е и ПМС Simple Smile

Пожелавам ти да е станало чудото:)

# 27
  • Мнения: 31
xм... ако знаеш кога ти е овулацията и съответно ако е по рано от средата на цикъла ти - може би, но за такива симптоми ти е много рано... все пак стискам палци  Sunglasses

Да, но симптомите са налице ... и се притеснявам да не са свързани с друг проблем - различен от бебенце

Може да е и ПМС Simple Smile

Пожелавам ти да е станало чудото:)

Вероятно е и да е ПМС, но аз не съм имала досега симптоми преди М ... в смисъл единствено по време на цикъл ме е наболявало и толкоз ... Такова напрежение силно в гърдите не съм имала Sad А и не е ли рано за ПМС???

# 28
  • Мнения: 100
Аз засега мисля да изчакам датата, на която трябва да ми дойде и тогава ще си правя изводи, въпреки че имам странното усещане, че се е получило  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 35 957
.............. А и не е ли рано за ПМС???

ПМС включва различни симптоми, които се   появяват една-две седмици преди началото на М.  и отшумяват след началото и.
Така, че може да започне във всеки един ден от ЛФ  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт