True Blood s4 - Eric is bаck!!! - 46 тема

  • 20 445
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
А Сарки е една побрюнетена Сиена, и мъкне Джуди на каишка навсекъде, няма как да я сбъркате bowuu

А, да, да, точно.  bowuu

Снимки - у фейса.  Mr. Green

# 691
  • Мнения: 289
Звездите не те лъжат, ама сега като се позамисля, ти май си ме срещала и на други места из форомо, щото Сиената не съм я разхождала от сума време, а и рядко пишех тук...
Правилно ли ми го говорят звездите?  Flutter

Баш тука съм си те срещала, сигурно и в други теми на този подфорум, в които само чета чат-пат, но тук съм те забелязАла.

# 692
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Отдавна е било, начи.  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 289
Ми аз отдавна си чета  Laughing  Ама не беше ли беше пак с нея преди два месеца? Или пък Джуд да е бил в черно-бяло ... те нали са малко като дупе и гащи. Ма глей, колко съм впечатлителна   Mr. Green

# 694
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Последната Сиена сякаш беше цветна newsm78

# 695
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мда, цветна беше Сиената, Джуди се подвизаваше последно преди Патън, мхм, в черно-бяло.

# 696
  • София
  • Мнения: 6 219
Малииии, как съм се чудила на аватара на Сарк защо ми се струва познат като почнах да пиша из тез теми... А то беше Сиена в кадър от "Алфи"... Отдавна не си го разхождала тоз аватар!

# 697
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Между другото и аз те помня със Сиена, още преди повече от две години, от темата с препоръките. Оттам помня и съфорумничката Джуд, нея заради ника Grinning

# 698
  • Мнения: 289
Значи Джуди е бил, цветна Сиена не помня. Аз си помня другата като асоциация, която явно стара била.

Две години? Много отдавна, тогава не гледах ИК. Сарк, не пишеше ли преди и в Кол-гърлата?

# 699
  • София
  • Мнения: 6 219
Пише, пише... и аз даже успях да хвана малко и да попиша там!

# 700
# 701
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, тази тема умря, нали сериалът свърши Tired

# 702
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Сега като се замисля, ние със Сарки сме най-въртящите аватари кокони тук Joy. Пуци например е с тоз сладурест косматко от памтивека Crazy

# 703
  • Мнения: 289
Което ме подсеща, че още не съм си доизгледала 4-ти сезон. Свърши ли, няма да има 5? Ама, то и какво да снимат до безкрайност като е сгаджосана.

# 704
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Пишех в Кол-гърла, да.
Сиената много време стоя, определено, може би повече от година.
Ване, от "Алфи", да.
Джо, Пуц сравнително скоро го сложи тоя аватар, преди това беше с лемура.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт