True Blood s4 - Eric is bаck!!! - 46 тема

  • 20 467
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 736
Направо сте се съдрали от снимане, виждам и аз.  Joy

Е-сен, е-сен, е-сен!  newsm44  Картинката е яка, за пръв път да ми харесат нарисувани!  hahaha

# 676
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Дю се притесни и взе решение да не снима повече.  hahaha

# 677
  • Мнения: 3 736
Че що? Изглеждате твърде прилично.  Mr. Green

# 678
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Е, то това е, че изглеждаме "прилично".  hahaha

# 679
  • Мнения: 322
Най-после открих решението на загадката за Кейдж  Laughing

# 680
  • Мнения: 324
Къде има снимки, би  newsm53

Охоохохохо, Фи, мноу си младо яре, би  hahaha Леля ти Ката от 2 години (почти) не е на 29  Rolling Eyes

# 681
  • Мнения: 289
Бря, аз останах с впечатление, че за тройката се тръшкаш или викаш две години, ама още страдаш  Laughing

Искам и аз снимки ... Сарк ми е много любопитна  Mr. Green

# 682
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз ли?  Shocked Щооо?  Flutter

За да добиеш представа, Дю каза, че съм красива и скромна, аз добавих умна и самочувствието ми се вдигна неимоверно.  hahaha

# 683
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз па да издам една тайна за Сарк - нЕма снимка да не е налензена като току - що цъфнАла зелка!  Mr. Green


Вий пък! Една приятелка тази година ще празнува за трети пореден път 25-тата си годишнина. Подоирам, че в близките 10 години няма да стигне до 30-ка!

# 684
  • Мнения: 289

Щото само заблуждаваш врага с разни аватари на Сиена, а аз си те представям с някакъв по-гаменски вид ала Л-мацката на Джой   Mr. Green

Ваня, и ние с най-добрата ми приятелка се заканваме, че оттук нататък все на 29 ще си седим. Изкушавам се от идеята. В крайна сметка what you think, you become ... Еви, вярвам, ще се съгласи  Laughing

# 685
  • София
  • Мнения: 6 219
Въх сакън да е кат мацката на Джо! Мацката на Джо ми е много противна (Джо, нищо лично!)

# 686
  • Мнения: 289
Ама и кат Сиена не е нали? Не ми го дават звездите да е руса  Thinking

# 687
  • Мнения: 322
Не ми го дават звездите да е руса  Thinking


 hahaha  hahaha

Не е, Сарк е очарователна брюнетка  Flutter

# 688
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Не ми го дават звездите да е руса  Thinking
Не е, Сарк е очарователна брюнетка  Flutter

Буахахаха  hahaha

Звездите не те лъжат, ама сега като се позамисля, ти май си ме срещала и на други места из форомо, щото Сиената не съм я разхождала от сума време, а и рядко пишех тук...
Правилно ли ми го говорят звездите?  Flutter

# 689
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Чшшш, Л-мацката на Джой е нейна, защото Господ ги е правил по един калъп Mr. Green. А Сарки е една побрюнетена Сиена, и мъкне Джуди на каишка навсекъде, няма как да я сбъркате bowuu

Дайте и аз да гледам снимки Wink

Общи условия

Активация на акаунт