Банката за майчина кърма

  • 7 393
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 435
Бу , знаеш ли дали може да се направи частна банка ?

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Нямам представа. Но и да може, теоретично - ще е ужасно скъпо и нерентабилно начинание...

# 17
  • Мнения: 435
Дали няма да може да се финансира от някоя фондация  newsm78
Или пък бебчовците да ги водят направо при донорките  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 735
Цвети,тъкмо си мислех за фондация! Peace
Ама как точно да стане...  Thinking
Имам една идея,ама нямам толков пари за нея.То кой ли има...  Tired

# 19
  • Мнения: 435
Каква ти е идеята ?

# 20
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
За обслужването в банката - и аз съм много недоволна. Вече не взимаме, но не заради обслужването- просто порастна малката буба. Но за разлика от донорките, потребетелите не могат да си позволят лукса да им теглят една майна и да си тръгнат. Икономическия директор познавам и той много готин човек, но другата директорка- докторката е меко казано с отблъскващо държание. Държи си все едно си и длъжен с нещо- то верно че аз съм длъжник на банката, но Дарителките вместо да ги коткат newsm78. Тука се включваше една служителка на банката и аз и на нея и казах, че са много груби и трудно ще поддържат контингент с това поведение. От тогава тя не се е обаждала.
За частна банка- не знам дали може да се направи. Трябва да се говори с международни организации. Трябва сериозно оборудване и съответно инвестиции.

# 21
здравейте,Цвети!др. Калинова е. Върнах се на работа и разбрах че вече си спряла донорството на кърма и сега те виждам че си отворила тема за БМК тук.Едната от  жените в "Искрено и лично" бях аз,представител на Уницеф-М.Модева,бившата директорка Др. Ковачева,майка ползвала наша кърма за алергичното си дете

# 22
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
А- колко хубаво, че се появихте. Надявам се мненията на майките - дарителки и ползвателки ще е коректор за политиката на банката.

# 23
  • Мнения: 435
Извинете д-р Калинова , но не се сещам точно коя сте  Embarassed
Само да уточня - аз и сега давам ! Вече два месеца .
А Вие работите ли още там ?

# 24
Извинявай,Цвети!Имаме още една донорка с това име и помислих, че  е тя. Сега се сетих за теб- погледнах досието ти.Три месеца не бях в банката, но работя все още тук.
Що се отнася до майчето на Мими искам да и се извиня за отношението на някои мои колеги-нека ако има някакъв проблем да се обръщате и към мен все пак аз съм ръководител на сектора.

# 25
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
д-р Калинкова вие от скоро ли сте директор- останх с впечатление от предишен ваш постинг че сте новия директор.
Ето още една тема където сме обсъждали БМК.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22902.0

# 26
От 4 години работя в банката, но несме се виждали защото на всеки 3 месеца ходя на специализация.Аз не съм директор, а ръководител на сектор"Събиране, обработка и пласмент на майчина кърма".До месец март ще съм в БМК.

# 27
  • Мнения: 435
А аз може ли да се оплача публично от отношението на някои ваши колеги ? Или поне от касиерката !
Моля ви , Д-р Калинова вижте как се мият банките ! Някоя от жените които се занимават с това не се старае  Cry

# 28
  • Мнения: 435
И друго ... Не може ли изследванията на донорката да се правят по-бързо ?
Аз се обадих от "Майчин дом " да помоля някой да дойде да вземе кръв , урина и другите нужни за изследванията проби , но категорично ми беше отказано . Защо ? Изследванията стават за около месец , а така се изпускат дните с най-много кърма newsm78

# 29
  • Мнения: 435
Пак съм аз  Hug
На 29.12 ще идвам до банката да нося кърма . Вие там ли ще сте ?
 Ще се радвам да се запознаем   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт