Отговори
# 675
  • Мнения: 56
Момичета нека да решим как точно ще процедираме има няколко варианта
1. Да слагаме вградени субтитри и после да качваме в бокса и къде си искаме
2. Да слагаме във Викито и в Бокса ама става двойна работа
3. Само в бокса

Предложете и вие как ще е най добре  #Crazy

Джули и тя каза ,че може да се включи и да станем три които ще слагаме субтитри ще се научим с програмата .
Преводачките и ако и те са три ще става бързо.

Не знам казвайте и вие   какво да правим newsm78

Най-лесно ще е да се слагат само в Викито  Whistling Whistling

http://www.viki.com/channels/4969-i-named-her-feriha-season-2/videos

# 676
  • Враца
  • Мнения: 791
А може ли линк към сайта на Вики че немога да го намеря  ooooh!  Hug
http://www.viki.com/  Hug
Благодаря ти бабиното  Hug Hug

# 677
  • Враца
  • Мнения: 791
Момичета изчезвам да режа картофи  Hug Hug

# 678
  • Сливен
  • Мнения: 15
така да кажа за това вграждане аз има програмата за суб и програмата за вграждане и с двете се работи изключително лесно тази за суб даже е на бг  Mr. Green

аз съм за 1-вия вариант Peace

# 679
  • Мнения: 21 201
Ичи и аз имам същият проблем, а с друг браузър и идея си нямам как става, но щом на момичетата им е по-удобно да слагат субтитрите там така да е. В крайна сметка те превеждат, редят буквички и те, ще решат къде да  слагат преводите. Hug
Джули навсякъде и във всяка тема може да възникнат спорове, необходима е само една искрица и спорът започва. Тук до грозни спорове не се стига, защото съвсем отговорно го казвам-момичетата пишещи тук, сме възпитани и интелигентни. Понякога се стига до дребни неразбирателства, но много е важно, че ние знаем до кога да спрем, ако е необходимо и премълчаваме за някои дребни неща и така трябва да бъде, защото обратното на това, би довело админа в темата, като редовен посетител и последващ бан на темата. Затова участниците в дадена тема, ако искат тя да съществува, трябва да имат елементарно уважение към другите участници , а аз мисля, че при нас това е факт и дано и за в бъдеще да сме разумни както до сега.

# 680
  • Мнения: 8 643
ами значи сме 4
... Снежка -7 и 8...

Hug newsm10

Досега не съм редила субтитри и ме е страх да не сгафя. ooooh!  Трябва да пробвам няколко пъти преди да го поема като задължение, защото не искам да ви подведа. Peace А иначе за слагането - изберете мястото, което ви е по-лесно. На мен всички сайтове от изброените ми се отварят, така че нямам претенции. Hug Hug Hug

# 681
  • Мнения: 21 201
Момичета ставам, че домашните задължения ме чакат. Ще се постарая да се включа по-късно.

# 682
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Аз преводите си ще ги давам на УЪРДОВКИ ФАЙЛОВЕ

# 683
  • Мнения: 8 643
Наде, Hug

И аз изчезвам.   bouquet Ако мога по-късно ще се включа.
Peace

# 684
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
 newsm03 newsm03 newsm03

# 685
# 686
  • Враца
  • Мнения: 791
Тинче много си красива  Hug Hug

# 687
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
БЛАГОДАРЯ Hug Hug Hug

# 688
  • Мнения: 180
Здравейте. Simple Smile
Как сте?Виждамче сте пописали.

# 689

Общи условия

Активация на акаунт