КОЛЕДАТА май вече приближава,че студенко взе да става

  • 131 790
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 252
С кеф се записвам да следя темичката- щом дойде краят на лятото, започвам да мечтая за Коледа и нейните вълшебства  Grinning

Последна редакция: сб, 10 сеп 2011, 00:37 от Марая

# 16
  • Мнения: 555
И аз се включвам  Hug
Миналата година правих и медени къщички... ще издиря снимките (да се похваля  Blush )

# 17
  • Мнения: 91
Ехееее,много се радвам,че се намират последователи толкова рано  !!!!
Добре дошли  Hug

# 18
  • Мнения: 2 241
Каква е таз' Коледна тема, аз още лятната отпуска не съм си взела  Crazy
Запис иначе де  Whistling

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
 Crazy Това, че е любимата ми тема- любимата е, ама още дори не е средата на септември, бе хора. Crazy

Изобщо не ми е коледно- тресе ме треска за първия учебен ден. Но айде да се разпиша,все пак ще ви следя. Нещо миналогодишно:

# 20
# 21
  • Мнения: 301
Някои от линковете в първия пост не работят. От книгите успях да изтегля 2 - другите са махнати  Peace

Иначе и на мен не ми е рано - обичам аромата на Коледа  Crazy

# 22
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Ееех, тази тема ме усмихна  Mr. Green
Мъчно ми е, че лятото си заминава,есента не я понасям, но от зимата най-много обичам Коледа  Mr. Green Миналата година се разпрах да творя и готвя, чудо стана всичко. То не бяха пакетчета подаръчета със сладки, десерти, отлежаващи поне месец....Лудница  bambam
Обаче тогава бях безработна и скучаеща и сега силно се надявам да имам възможност поне 1/3 да направя от изпитаните рецепти. По-късно ще кача снимки на миналогодишните бижута, трябва да ги изнамеря. Но ще следя стриктно темата, пък дано по-бързо се изтъркули есента  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 91
Евала,момичета! големи красоти !
 добре дошли и на останалите,моля настанявайте се удобно !  Grinning
ще се опитам да коригирам неработещите линкове, но като ги слагах работеха. Славейче,ти за книгите ли говориш или и за останалите? сеа ще отворя всички,за да ги проверя

# 24
  • Мнения: 301
Две от книгите + линкът "Всичко за Коледа". Не съм цъкала на всички, но реших да информирам. Ако книгите някой си ги е запазил от миналата година може да ги качи някъде, за да може и ние да им се порадваме  Whistling

# 25
  • Мнения: 91
ами проверих линковете- само този Всичко за коледа нещо се беше прецакал и го махнах.всички  други работят.прибавих в началото 2 нови книги - те със сигурност работят сега с ги свалих,а останалите  за сега ще ги оставя,защото понякога се връщат линковете.  Grinning

# 26
  • Мнения: 337
И аз при вас Hug

# 27
  • Мнения: 91
Добре дошла!

# 28
  • Мнения: 2
И аз се присъединявам,наистина е малко рано ,но така ще има повече време да обменим идеи.

# 29
  • софия
  • Мнения: 100
Запис  и от мен  Simple Smile,и една тортичка
http://media.snimka.bg/7797/021849664.jpg?r=0

Общи условия

Активация на акаунт