Какво обичате да ви подаряват?

  • 4 444
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 510
Нещо за украса - ваза, кашпа, картина, цвете и играчки Blush.
Не харесвам пасуда, както дрехи, телефони, парафюми - неща на които им минава стойността.
Не обичам и да ми дават пари.

# 16
  • Мнения: 43
Аз харесвам всякакви подаръци - от посуда до златен пръстен с брилянт. Може вече да стане банално, но за мен отношението и вниманието на подаряващия са най-важното.
Радвала съм се еднакво много на тенджера под налягане и на хубаво бельо (подаръци от съпруга ми).

# 17
  • София
  • Мнения: 149
Обичам да ми подаряват магнити за хладилник,картички, миниатюри, цветя в саксии, предмети за бита ( но да си ги избера сама е по- добре).Не бих отказала и хубав парфюм.А напоследък най- много се радвам на подаръци- екскурзии (от сватбата ни). Crazy

# 18
  • Мнения: 1 666
Обичам да ми се подарява всичко, с изключение на домакински уреди, посуда и сувенири тип "прахосъбирачки", носещи повече смисъл за подаряващия, отколкото за мен!

# 19
  • Мнения: 1 209
Обичам да ми подаряват, но така че да го почувствам, че е специално за мен Simple Smile а не просто "отбий номер" подарък.  Обичам изненади, но уви....изненадата е, че пак няма изненада.

Обичам книги, екскурзии, цветя, саксии, билети за кино/театър/концерт, курсове по нещо, сладкиши, да ме заведат някъде. Обичам и аксесоари- шалове, чанти, бижута ако уцелят стила ми - от диаманти до мъниста, дребни технически изненадки, интересни чужбински предмети, откраднат фотокадър, спомен. Обичам да организират нещо за мен.... но пък все не се случва. Радвам се и на интересен пълнеж за чаши или на самите чаши, защото доста чупя. Повече май се радвам на непредметни подаръци, важните неща си ги купувам Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 15 466
    Радвам се на всичко, щом някой е решил да ми направи подарък, значи мисли за мен! В момента ми е мерак, някой да ми подари керамичен уок, сериозно!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Подаръците, на които аз бих се зарадвала са:
1.Някой от парфюмите, които обожавам /не са много и който ме уважава и обича, може да запомни кои са те Simple Smile /;
2.Бижу - златна гривничка примерно - не са падам по масивни такива изобщо, обичам изящни, нежни, мънички и тънки /същото се отнася и за пръстените /, скромна работа съм  Laughing
3.Сувенири, но не от рода на миниатюрите, а примерно красива картина, статуетка и т.н.
4.Не се сърдя и на подаръци за домакинството.  Joy

# 22
  • Мнения: 71
Парфюми, книги, чанти и обувки.  Grinning
newsm10

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Всичко обичам да ми подаряват ... важно ми е от кого е подаръкът и дали е от сърце  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 0
Аз се радвам на снимки на стара Варна - събирам такива за коридора си и всички приятели знаят и ако издирят някоя, ми я купуват.
Това ме подсеща ,че в една книжарница-ксерокс до Свободния има закачени на стената много снимки на стара Варна  Peace  Разкошни са!
Обичам цветя най- много от всичко!!!После следват бонбони, шоколади и плюшени играчки ..  Embarassed  Crazy Всичко останало е добре дошло   Hug  Mr. Green

Последна редакция: чт, 08 сеп 2011, 12:33 от KanarinaKi

# 25
  • Мнения: 116
А,щом и шоколадите и бонбоните се броят,и аз се нареждам!И добавям и тортички,особено ако са домашно приготвини Grinning

# 26
  • Мнения: 292
Най-много се радвам на книги. И аз обичам да подарявам точно това, но не винаги се цени...
Другото, което би ме зарадвало страшно много е нещо свързано с фотографията, която ми е голяма страст. Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 814
Като се замисля в повечето случаи аз  сама си избирам подаръците, а друг ги плаща.Така , че всичко обичам да си подарявам. Grinning

# 28
  • Мнения: 1 129
всичко от А до Я. обичам подаръци под всякакво форма за всеки повод, пък и обикновено ми ги подаряват близки хора, които достатъчно добре познават предпочитанията ми.

# 29
  • Мнения: 2
Аз обичам луксозни подаръци, зодия Везни съм и който е същата ще ме разбере GrinningПоследните години имам само един подарък изненада, близките ми ми дават пари или идват сама да си избера.Много се радвам на качественна козметика или процедури в салон, ах и някое пътешествие Party
Домакински уреди и разни сувенири-не Naughty

Общи условия

Активация на акаунт