Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 13

  • 27 724
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 4 535


Добро утро, момичета! Извъртях ви нещо сладко, защото ви е много сладък филма 'Любов назаем" Grinning Аз съм малко бавно развиваща се откъм сериали, затова малко късно го открих, изгледах и харесах.
Пожелавам ви хубав ден с една снимка, в която се вижда красотата на есента...това е което ме грабна в тази история Heart Eyes
За това, колко есен открих в Еркан...друг път Joy Joy Joy

# 707
  • Мнения: 36 785


Добро утро, момичета! Извъртях ви нещо сладко, защото ви е много сладък филма 'Любов назаем" Grinning Аз съм малко бавно развиваща се откъм сериали, затова малко късно го открих, изгледах и харесах.
Пожелавам ви хубав ден с една снимка, в която се вижда красотата на есента...това е което ме грабна в тази история Heart Eyes
За това, колко есен открих в Еркан...друг път Joy Joy Joy



Добро утро nadine1111 Добре дошла в темата на двама красиви и талантливи актьори, които ни заплениха с образите на Галип и Сабиха с тяхната трудна, но истинска и голяма любов Любов назаем е сериала на моя живот....Сигурна съм че ще ти хареса и си заслужава да се види  Peace Ще очаквам с нетърпение да споделиш колко есен си видяла в Еркан  Hug Hug Hug Hug
Благодаря за вкусния сладкиш  Hug от мен е кафето

Желая ти хубав и усмихнат ден  Peace Довечера предстои много хубава серия....много вълнуваща  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Галип ще направи едно разкъсващо сърцето признание пред Сабиха за неговия живот  Hug Hug Hug Hug

# 708
# 709
  • Мнения: 0
Здравейте , момичета  bouquet Мноооооооооооого хубави моменти сте постнали ...за Галиб и Сабиха  bouquet Как да излезе човек от транса, в който изпада при гледане на сериите newsm78 Невъзможно   ... до вторник, когато Али и Джемиле, и най вече онази....Швабка ....ще ни приземят ooooh! Приятен ден на всички  bouquet Мммммммммм и кекса и кафето са божествени ...по това време ...за мен  Joy Joy Joy

# 710
  • Мнения: 0
Здравейте и хубав ден на всички!
Мама Ан, Кралева, Теменужена - благодаря за написаното! nadine1111 - и на теб за това че ми напомни за есента, за това какво е за мен тя
Есента – това е моя сезон! Особено откакто приключих с даскалото на всякакви нива (Теменужена Sick) Морето е чисто като през пролетта и топло като през лятото.. и ще ни топли чак до зимата..  А носталгията ... заради опустяващия бряг, заради хората с които те е запознало лятото, и които повече едва ли ще видиш, това е тъга която изпитваш от дете... следващата пролет и следващото лято като че ли няма да дойдат...  Но нито красивата млада пролет нито жаркото и лекомислено преживяно лято не можаха да ми дадат това което ми даде есента - тогава сега си давам сметка са  се случвали най-хубавите неща в живота ми...

# 711
  • Мнения: 0


 

                                    Добро утро!  Nature Partly Sunny kaffeetrmker_2  typeuu newsm51


Заповядайте в   № 14   


Когато тръгнете в Новата тема, моля , приготвила съм ви специален превоз ...свръхзвуков Party

# 712
  • Мнения: 0
Здравейте и хубав ден на всички!
Мама Ан, Кралева, Теменужена - благодаря за написаното! nadine1111 - и на теб за това че ми напомни за есента, за това какво е за мен тя
Есента – това е моя сезон! Особено откакто приключих с даскалото на всякакви нива (Теменужена Sick) Морето е чисто като през пролетта и топло като през лятото.. и ще ни топли чак до зимата..  А носталгията ... заради опустяващия бряг, заради хората с които те е запознало лятото, и които повече едва ли ще видиш, това е тъга която изпитваш от дете... следващата пролет и следващото лято като че ли няма да дойдат...  Но нито красивата млада пролет нито жаркото и лекомислено преживяно лято не можаха да ми дадат това което ми даде есента - тогава сега си давам сметка са  се случвали най-хубавите неща в живота ми...
Оооооо, Сани, привет wavey wavey Не бързай да правиш такива изявления Naughty Сега има нова парадигма ...обучение през целия живот Naughty А не ...за цял живот Naughty Сани, аз също обожавам есента , заради златните й багри и носталгичното настроение .... Е, желая ти една незабравима есен, изпълнена с хубави неща в живота ти  love001

# 713
  • Мнения: 36 785
Здравейте момичета  Hug Hug Hug Hug Hug
Докарах работата до под кривата круша и ей ме на в темата. Обещах снощи, че ще довърша хронологията на събитията в излъчения епизод....един от любимите на всички зрители епизод....че довечера предстоят още вълнения  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сани и nadine1111 ме връщат към темата за есента....Момичета аз съм в този сезон на моя живот....Хубав сезон, но за мен малко тъжен.....може би предпочитам пролетта, пък била тя и последна пролет.... Thinking

Пожелавам на всички една красива есен  Hug Hug Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 36 785
Теменужена с това хвъркатото можем да отидем не само до другата тема, а чак до Истанбул.....до квартал Бейкоз ако не се лъжа беше.....Зареждай горивото и да тръгваме..... Joy Joy Joy

# 715
  • Мнения: 0
Привет Теменужена! Hug Hug Hug

Разбира се че се учим цял живот скъпа, и днес го правя, обаче къде ти такава приятна дама като теб да ми направи една проверка   Mr. Green
За да се изстреляме с такова превозно средство в другата тема ще ни трябват скоростно появяване на Мама Ан ( тя се появи  Hug) или Кралева... а пък за Рио какво да кажем  Peace постнала си го като пълен противовес на есенните ми носталгии.. Благодаря!

# 716
  • Мнения: 0
Анне, каква последна пролет newsm78 Хайде да не ти припомням думите на един герой от Сон бахар, знаеш ги наизуст Naughty ... Живота има и есен   bouquet Красива есен  bouquet Сани, да, с това хвърчило ...през Рио ... е супер  bouquet Аз надзърнах в новата тема ...любопитко ...там е прекрасно, още малко търпение ...да сервирам кафенце на борда и отлитаме Joy Joy hahaha Joy За Истамбул поисках специално разрешение за кацане, обаче в Бейкоз, ако кацнем, ще им развалим декора и край на Ойлето Joy

Последна редакция: пт, 16 сеп 2011, 12:40 от temenuzhena

# 717
  • Мнения: 36 785
Привет Теменужена! Hug Hug Hug

Разбира се че се учим цял живот скъпа, и днес го правя, обаче къде ти такава приятна дама като теб да ми направи една проверка   Mr. Green
За да се изстреляме с такова превозно средство в другата тема ще ни трябват скоростно появяване на Мама Ан ( тя се появи  Hug) или Кралева... а пък за Рио какво да кажем  Peace постнала си го като пълен противовес на есенните ми носталгии.. Благодаря!
Тук съм  Peace Започвам веднага, няма смисъл да отлагаме полета  Naughty Само имайте малко търпение.....като Галип  Praynig

# 718
  • Мнения: 36 785
Анне, каква последна есен newsm78 Хайде да не ти припомням думите на един герой от Сон бахар, знаеш ги наизуст Naughty ... Живота има и есен   bouquet Красива есен  bouquet Сани, да, с това хвърчило ...през Рио ... е супер  bouquet Аз надзърнах в новата тема ...любопитко ...там е прекрасно, още малко търпение ...да сервирам кафенце на борда и отлитаме Joy Joy hahaha Joy За Истамбул поисках специално разрешение за кацане, обаче в Бейкоз, ако кацнем, ще им развалим декора и край на Ойлето Joy
Аз написах последна пролет....не последна есен.....Е сега да се върна в тази последна пролет ела и ме гледай....ама в живота не става така както във филмите...... ooooh! ooooh! ooooh!

# 719
  • Мнения: 36 785
Галип покани Сабиха на обяд, но тя му отказа под претекст, че има лична работа. По този начин тя започна да изпълнява поисканото от Нурсел – да се отдалечи от Галип. Кюршат бесен на Нурсел, че го използва за да задоволи личните си амбиции също излиза от сградата на холдинга. Видя Сабиха…..

Кюршат: Госпожо Сабиха ….трябва да поговорим….

Сабиха: Имам работа излизам….

Кюршат: Не, не , не……Някой ме разиграва….Моля ви да ми помогнете…..

Сабиха: Не разбирам…..

Кюршат: Моля ви…../излизат заедно от сградата на холдинга…./





юршат и Сабиха са в едно барче. Кюршат е обяснил какви проблеми му създава Нурсел….

Кюршат: Заплашва и вас и мен….Но аз няма да оставя нещата така…Няма да й го позволя….Мисля, че и вие трябва да постъпите така…..Развалете играта й…..

Сабиха: Как….нямам сили за това…..

Кюршат: Говорете с дъщеря си….Кажете й всичко открито…..Направете същото и с Галип…..Ако бягате и се страхувате няма да се спасите от тези заплахи…..Ако трябва нека публикуват и снимките…..

Сабиха: Не трябваше да започвам работа отново тук…..Това е повече отколкото мога да понеса…..Тази жена няма да ме остави на мира…..Нервите ми са опънати до край…..

Кюршат: Добре ви разбирам…..И аз не мога да се примиря с нещо такова….Никой не си е играл с мен и няма да го позволя…..Ако съм ви нагрубил с нещо простете ми….Не знаех, че сте заедно с Галип….Той е късметлия…..

Сабиха: Какво мислите да правите…..

Кюршат: Ще се правим, че играем по правилата й…..След като сложа ръка на парите й…..ще разваля съдружието….А имам и друг план с който ще я принудим да се разведе…..Тя мисли, че може да прави каквото си иска……но аз съм бивш журналист….Знам чудесни номера…..Оставете това на мен…..Бъдете спокойна…..Но пред нея се дръжте добре с мен…..Нека си мисли, че всичко върви по плана й……

Общи условия

Активация на акаунт