Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 13

  • 27 717
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 36 771






Галип: Добър вечер....

Сабиха: Заповядай...влез.....
Галип: Здравей Зейно......Как си.....

Зейно: Чичо Галип!......Добре съм......

Галип: /оставя на масата удна кутия с панделка../ Заповядай......

Сабиха: Какво е това Галип......

Галип: За Зейно......

Зейно: За мен ли?......

Галип: Даааа......Дължах ти подарък за рождения ден....не помниш ли.....

Сабиха е изненадана....гледа Галип....усмихва се.....Зейно отваря кутията и вижда, че подаръка е компютър.....

Зейно: И...сте ми купили....компютър.......

Галип: Да......Да......

Зейно: Мамо.......

Сабиха: Аз нищо не знаех......

Галип: Наистина е така.....Няма ли да приемеш подаръка ми...../Зейно гледа към майка си.../

Сабиха: Скъпа....не е прилично да се отказва подарък.......

Зейно: /щастлива е....грабва кутията и тръгва към стаята си..../ Мамо, ще ми помогнеш ли......

Сабиха се усмихва на Галип, но нищо не казва. В този момент звъни телефона на Галип, а Сабиха отива в стаята на Зейно....










Галип слуша и отива към коридора.....И пита „Какви снимки...”

Зейно подскача от радост....Според нея сигурно майка й му е казала да й купи компютър.....Някой се обажда на Галип /предполагам, че от печатницата/, за снимките. Галип пита какви са тези снимки.....Не той няма да се намесва да не публикуват тези снимки.....едва ли ще го послушат.....В крайна сметка Галип казва да ги оставят да правят каквото искат.....Той няма какво да крие.....Сабиха дочува разговора на Галип – тя знае за кои снимки става въпрос, но Зейно продължава да я занимава с компютъра......Сабиха ясно чува, че Галип казва „Да ги пускат....изобщо не ме интересува....”......Галип благодари за това обаждане и видя на прозореца един пръстен.....Поколеба се, но го взе......В този момент се върнаха спомени от детството му....Той е седнал на един стол, връща се богатия собственик на магазина.....Разминавайки се по стълбите, майка му бръкна много умело в джоба на господина и открадна нещо.....След това хвана малкия Галип за ръчичка .....Той искаше да я попита какво е направила, но тя го прекъсна като му каза да се закопчае, защото ще настине....Много често Галип се връща в спомените си в детството....Сега може би и той се почувства като крадец......Притесни се......

Сабиха: Галип......За какво се притесни.....

Галип: Не.....няма нищо......

Двамата се гледат и мълчат. Зейно ги извади от това положение, като прегърна Галип и благодари за подаръка......Галип я прегръща, милва я по главата и й пожела да го ползва със здраве.....Зейно е щастлива....Чичо Галип й е купил това което е искала най-много.....Зейно по детски още когато Галип върна Мемо разбра, че Галип е добър човек....Тя тогава не искаше друг подарък – това, че той върна брат й беше най-големият подарък за рождения й ден.....Сега съвсем непринудено го прегърна, гушна се в него.....вече го чувстваше много близък.....Сабиха предложи на Галип да пият чай и той веднага се съгласи......

# 721
  • Мнения: 0
Анне, каква последна есен newsm78 Хайде да не ти припомням думите на един герой от Сон бахар, знаеш ги наизуст Naughty ... Живота има и есен   bouquet Красива есен  bouquet Сани, да, с това хвърчило ...през Рио ... е супер  bouquet Аз надзърнах в новата тема ...любопитко ...там е прекрасно, още малко търпение ...да сервирам кафенце на борда и отлитаме Joy Joy hahaha Joy За Истамбул поисках специално разрешение за кацане, обаче в Бейкоз, ако кацнем, ще им развалим декора и край на Ойлето Joy
Аз написах последна пролет....не последна есен.....Е сега да се върна в тази последна пролет ела и ме гледай....ама в живота не става така както във филмите...... ooooh! ooooh! ooooh!
Еееееееееееее, Анне, направих корекция на думата, но ти ...си мнооооого бърза  Joy В живота става така, както си го направим, ясно newsm78 И не ми припявай остарели песни  Party Състоянието на духа ...е важно Naughty И който го проумее ... ще се чувства винаги на толкова, на колкото иска Naughty  Е, може би ще му е трудно да скача на ... батут, но това толкова ли е важно newsm78 Нееееееееееееееееееееее ! Аз и на 20 не обичах да скачам на батут , но сега си скачам от ....самолет и ми е мнооооооооооооого гот Laughing

# 722
  • Мнения: 36 771



Сабиха: И аз много благодаря за подаръка Галип.....Прекрасен е......Толкова съм ти задължена.....Както всеки друг път.....

Галип: Ще ми се отплатиш....Имам една молба към теб....Утре вечер след работа, би ли ми отделила един час.....

Сабиха: Разбира се.....Защо.....

Галип: Изнесох всички мебели от къщи......Съвсем празна е......Подменям интериора....Донесоха ми един куп списания е каталози...., но не мога да избера нищо....Ще се радвам, ако ми помогнеш.....

Сабиха: Добре.....добре и без това обичам тези работи.....Ще оставя Зейно на Рухсар и ще дойда.....

Галип прегръща Сабиха, пожелават си лека нощ....


*****

Зейно не се отделя от компютъра....Сабиха след като е изпратила Галип иска да поговори със Зейно – когато се върна от командировката тя обеща на Зейно, че ще й казва всичко.....

Сабиха: Компютърът е много хубав....

Зейно: /без да откъсва поглед от екрана/....Да наистина.....

Сабиха постоя до вратата, след това седна на леглото....чуди се как да започне разговора....

Сабиха: Зейно.....Трябва да ти кажа нещо....Става дума за господин Галип...../Зейно се усмихва/......Тоест за мене и за господин Галип...../Сабиха е толкова притеснена, че думите сякаш не искат да се подредят.../

Зейно:/вижда, че майка й се притеснява/ И без това предполагах.....

Сабиха: Какво си предполагала.....

Зейно: Вие се обичате.....

Сабиха: Не искам да крия нищо от теб.....Ти си най-добрата ми приятелка....Ти си ми най-близка.....Да ние се обичаме.....И се разбираме много добре.....Но ти винаги ще си останеш моята единствена дъщеря.....Това никога няма да се промени.....Виж скъпа.....Искам нещо от теб....Възможно е някои хора да ти наговорят куп глупости за нас....Но не вярвай на никого....Чу ли.....Ела и попитай мен.....Всичко ще ти обясня....Не вярвай на другите.....Разбра ли ме миличка....

Зейно: Разбрах....Само, ако някой посмее да каже нещо лошо.....Чичо Галип е добър човек....Разбери ме правилно.....Не го казвам заради подаръка.....Винаги съм знаела, че е добър....

Сабиха: Сигурна ли си.....

Зейно: Мамо.....

Майка и дъщеря се прегръщат....Според мен този разговор би бил труден за всяка майка, но е необходим....Трудно беше и на Сабиха....Но посъветвана от Кюршат и тя самата обещала да споделя за важните моменти в живота им, Сабиха се справи перфектно. Зейно също й помогна....Както тя казва вече не е малка, а пък и децата винаги са наблюдателни спрямо родителите си....Мисля, че това беше по-трудният разговор....С Галип ще бъде по-лесно.......

# 723
  • Мнения: 0
Ето, това е мнооооооооого мил момент, само на Галип и Сабиха! Тя да го погледне , Той да се обърне и да й се усмихне! Обаче ...моите врати са без прозорци и никога не мога да изживея подобна магия....освен , ако не отпочна ремонтни дейности Joy

# 724
  • Мнения: 36 771
Цитат
Е, може би ще му е трудно да скача на ... батут, но това толкова ли е важно

На мен точно това ми е тревогата, че не мога вече да скачам на батут  ooooh! ooooh! ooooh! Проблем си е скъпа  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 725
  • Мнения: 4 381
 
           


                                 
                                                      .......Добър ден, момичета!   bouquet  bouquet  bouquet
 
 


 

# 726
  • Мнения: 36 771
След като си тръгна от Сабиха Галип отива при капитана на лодката....Има нужда да си поприказва с приятел....Капитана му разказва как е минал деня му в ресторанта....Галип да го беше видял с престилка и гумени ръкавици, но се перчи на Кемал....А Гюлшен толкова хубаво готви – всеки който е опитал пилафа й си е поръчал допълнително....Капитана прави предложение на Галип Гюлшен да ходи по за няколко часа да готви у тях....Галип е съгласен, че Зюлфие не готви добре, но изглежда капитана иска да го хвърли в лапите на Кемал....Капитана е готов да се откаже от всичко за да види физиономията на Кемал.....





алип обаче има нещо да сподели с капитана....Показва му пръстена на Сабиха, който взе тайно.......

Капитана: Виж тииии......Поискал си пръстен за мярка.....

Галип: Не е точно така /и показва, че го е взел тайно/.....Взех го тайно.....


На следващият ден Галип е в един бижутерски магазин и избира пръстен за Сабиха....Тези, които вижда не му харесват....Продавачката му предложи един, който е изложен на витрината.....семпъл, но елегантен....Пръстена, който харесва точно отговаря по размер на този, който Галип иска да купи.....





В къщата е започнала подготовката за специалната вечер.....Подготвя се маса за двама, къщата е пълна с цветя.....Галип пристига....всичко е готово. Той освобождава Зюлфие и Ръза за тази вечер......Излиза навън, сяда на отрадата и гледа със замечтан поглед към къщата....Еркан по немвероятен начин изиграва безмълвните сцени на Галип.....С този замечтан поглед като, че Галип иска да ни каже, че тази къща вече наистина ще бъде тяхния дом – дома на семейство Тюркер......Галип, Сабиха, Зейно, Мемо и детето, което ще бъде тяхно на Галип и Сабиха......детето на тяхната любов......

Сабиха е оставила Зейно при Рухсар и тя за последно оглежда Сабиха и се радва......

# 727
  • Мнения: 36 771





урсел: Кюршат как избра това място за Бога.....Можехме да отидем да пийнем другаде.....Що за заведение е това.....

Кюршат: Защо.....На мен много ми харесва.....Не мога.....да откъсна поглед от теб.....Много си красива днес.....

Нурсел: Ти да не си пиян.....

Кюршат: Не съм, но ще пия....../към бармана/......Извинете още едно от същото.....

Нурсел: Днес си особен.....

Кюршат: А ти си много хубава....../- В този момент Кюршат става, прегръща Нурсел/......Чувствам се объркан.....

Нурсел: Какво ти става.......По-спокойно Кюршат......

Докато Нурсел се усети, Кюршат вече я целува, а един фотограф с който Кюршат по-рано имаше среща засне тази продължителна целувка.....От светкавицата, Нурсел разбра , а след това и видя, че един фотограф прави снимки.....Развика се....Фотографа изчезна....Нурсел си взе чантата и хукна след него.....Поспря се, обърна се към Кюршат , а той вдигна чашата като за наздравица с което й показа, че той е поръчал тези снимки, а не някой друг......



Нурсел - хитрата лисана, падна в капана.....  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: 0
Цитат
Е, може би ще му е трудно да скача на ... батут, но това толкова ли е важно

На мен точно това ми е тревогата, че не мога вече да скачам на батут  ooooh! ooooh! ooooh! Проблем си е скъпа  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
ААААААААААААААААААААААААААА, ама вече наистина ще ме ядосаш Naughty Очевидно заради слънчевото време си си сложила ...тъмни очила newsm78 Сваляй ги и ще видиш, че картинката е друга Hug Аз си слагам тъмни очила само когато шофирам, иначе ...да съм си метнала ...въжето до сега ...сто пъти  ooooh! Както и да е ! Почти в пълен състав сме, кафе, екипаж ....всичко е готово за излитане Party

# 729
  • Мнения: 4 381

Супер сте.....Сани, Теменужена, Маман!    bouquet  bouquet  bouquet 

Поздравче...за всички, хубав ден...я, сега ...ставаме! Thinking Thinking Thinking

# 730
  • Мнения: 36 771
Галип е нетърпелив.....размества столовете, след това отново ги връща на мястото им.....Взе една роза от една от многото вази....слоги я на масата....Времето сякаш е спряло.....той вече няма търпение да се появи Сабиха.......Ето Сабиха вече е тук.....














Галип: Добре дошла.....

Сабиха: Галип....../оглежда се/.....Какво е станало тук.....

Галип: Харесва ли ти.....

Сабиха: Дааа....изглежда чудесно....

Галип: От сега на татък тази къща ще бъде такава, каквато ти искаш.....Затова я изпразних.....Да.....Хайде ела.....Съблечи си палтото......Дай ми го.....

Сабиха: /съблича си палтото..../ Какво си направил.....



# 731
  • Мнения: 36 771
























Галип: Много си красива Сабиха.....Ела...../прегръща я и я целува/......Сега се връщам...../Налива в две чаши вино...., като се обръща и я поглежда сякаш не може да откасне поглед от нея...Подава й чашата /.....Наздраве.....

Сабиха: Наздраве......

Отпиват по глътка вино, оставят чашите на масата и ......

Галип: Затвори очи.....Затвори очи......
Сабиха: Добре ето......

Галип изважда кутийката с пръстена от джоба на сакото......Взема пръстена от кутийката....

Галип: Можеш да ги отвориш...../когато вижда, че Галип държи пръстен...Сабиха се стъписва..., той хваща ръката й / Дай......


# 732
  • Мнения: 0

Яяяяяяяяяяяяяяяяяяя....от толкова захласване по Галип , сега забелязвам, че имам същия като неговия свещник Joy Joy Joy Кралице, ти ме биеш по ....ранно ставане Joy Joy Хайде, стягай куфарите, че след малко летим  Naughty Клипчетата ще си ги слушаме и наслаждаваме .... в самолета Party

# 733
  • Мнения: 36 771

Сабиха: Галип.....

Галип: Ще се омъжиш ли за мен.........

Край на епизода

# 734

Общи условия

Активация на акаунт