Листопад (Yaprak Dökümü) - Тема 60

  • 37 642
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14 843
Да Фикрет е много труден характер тя не умее да говори. Още когато беше при родителите си се държеше дистанцирано от всички /особено от сестрите си/ В крайна сметка вече не се учудвам че Тахсин ще преспи с певицата- на човека му е преляло отвсякъде. И в такъв момент ти пада пердето и става тя каквато става.Само че както всички знаем Фикрет пак ще търси вината за случилото се в него вместо в себе си. Защото съм сигурна 100% че ако тя не го беше напуснала по този начин нямаше да стане това

# 706
  • Мнения: 1 312
Днес ви предлагам една разходка в къщата на Али Сунал и Гьокче. Heart Eyes

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=31766& … ;p=1&rid=2368

# 707
  • Мнения: 19 597
Аз мисля, че и Али Реза не може да разговаря - непрекъснато някакви рецитации чувам от него - Фирет говорела в мълчанието си и подобни лирични отклонения....Колкото и да е начетен, нормалните хора не разговарят така в ежедневието си и малко неестествен диалог се получава, поне според мен.

# 708
  • Мнения: 12 009
Мълчи ти като пукъл и чакай да те разберат,че и на Фикрет работата

Защо тези хора не се научиха да разговарят помежду си ,а сам ох и ах ...''дано да е за добро''...от речника на маман Хайрие...Този рекъл,онзи видял,трети украсил и то стана цял роман...на моменти има чувството че гледам сериал със заглавие ''Кой къде се скри,какво видя и защо нищо не разбра?''...

Последна редакция: чт, 29 сеп 2011, 12:44 от Slawena

# 709
  • Мнения: 14 843
E  мисля че после няма да обвиняваме Тахсин защото кривнал от пътя. Както си е послала Фикрет така ще легне.Не оправдавам изневярата по принцип- но в случая Тахсин е много наранен а и е изоставен от жена си.  Де факто не той а тя е направила първата крачка за разрухата на този брак. Според мен това е още един провал от великото възпитание на Али Раза

# 710
  • Мнения: 0
E  мисля че после няма да обвиняваме Тахсин защото кривнал от пътя. Както си е послала Фикрет така ще легне.Не оправдавам изневярата по принцип- но в случая Тахсин е много наранен а и е изоставен от жена си.  Де факто не той а тя е направила първата крачка за разрухата на този брак. Според мен това е още един провал от великото възпитание на Али Раза
Напълно съм съгласна с твоето мнение,и Фикрет като баща си е като кон с капаци....все някой трябва да им гадае мислите и да се влияят от хорското мнение а не да проведат един открит разговор помежду си...тогава човек стига до някакъв извод кой какво направил и защо...с това мълчание убиват всички и всичко около себе си за съжаление.

# 711
  • Мнения: 14 843
E  мисля че после няма да обвиняваме Тахсин защото кривнал от пътя. Както си е послала Фикрет така ще легне.Не оправдавам изневярата по принцип- но в случая Тахсин е много наранен а и е изоставен от жена си.  Де факто не той а тя е направила първата крачка за разрухата на този брак. Според мен това е още един провал от великото възпитание на Али Раза
Напълно съм съгласна с твоето мнение,и Фикрет като баща си е като кон с капаци....все някой трябва да им гадае мислите и да се влияят от хорското мнение а не да проведат един открит разговор помежду си...тогава човек стига до някакъв извод кой какво направил и защо...с това мълчание убиват всички и всичко около себе си за съжаление.
Права си убиват всичко в зародиш отравят най вече себе си обаче. патят си от характеропатията не могат да си позволят да бъдат щастливи. Робуват на хорското мнение, а стане ли нещо все другите са им виновни. И Али Раза - зрял мъж на доста години какне разбра че само с голото достойнство не се живее. На нищо не е научил децата си този човекяз. Язък за принципността му

# 712
  • Мнения: 7
Здравейте ! Големи сте сладурани- как се вживявате само ! Ами ако героите не бяха такива нямаше да има сериал че и 350 серии.... Simple Smile Много ми беше интересно да ви изчета !

# 713
  • Мнения: 1 012
То в това семейство аз един не виждам да може да разговаря, все крият по нещо, все се обвиняват преди да се знае за какво, нулев диалог! А след това се вайкат..

# 714
  • София
  • Мнения: 964
То в това семейство аз един не виждам да може да разговаря, все крият по нещо, все се обвиняват преди да се знае за какво, нулев диалог! А след това се вайкат..

  Peace Peace А  най- смешни са ми  репликите  " Бог  да те  поживи !" и  " Дано  да е за добро !" ...... hahaha които  съпътствуват  почти всяка  ситуация .

# 715
  • Мнения: 1 012
  Peace Peace А  най- смешни са ми  репликите  " Бог  да те  поживи !" и  " Дано  да е за добро !" ...... hahaha които  съпътствуват  почти всяка  ситуация .

А нещо все не излизат на добро, особено от устата на Хайрието  Rolling Eyes

# 716
  • Мнения: 8 667
То пък Тахсин един разговорлив... ooooh! hahaha hahaha hahaha

# 717
  • Мнения: 14 843
То пък Тахсин един разговорлив... ooooh! hahaha hahaha hahaha
Вярно и той е мълчалив и подобре че е такъв че иначе сигурно щеше да си говори сам и щяхме да си помислим друго нещо за него. Но снощи видяхма че той е имал нужда , голяма нужда да говори  сам го каза на Али Раза. Само че в къщи не искаха да го изслушат

# 718
  • Мнения: 8 667
Вярно и той е мълчалив и подобре че е такъв че иначе сигурно щеше да си говори сам и щяхме да си помислим друго нещо за него. Но снощи видяхма че той е имал нужда , голяма нужда да говори  сам го каза на Али Раза. Само че в къщи не искаха да го изслушат

Ако беше подходил както трябва можеше и да го изслушат.  Wink Хукна да утешава певицата и да разговарят, ама не може да накара жена му да го изслуша. Да беше затворил устата на майка си и да поговори с Фикрет, а не като му откажат един-два пъти и да се отказва. Жена му току-що е родила, нормално е да в по-особено състояние. Три деца има, не го ли е разбрал. Peace

# 719
  • Мнения: 14 843
Е не няма такъв инат като Фикрет. Баща и и обясни / нали той е нейния идол и тя му има пълно доверие/ , човека повярва на Тахсин. Самия Тахсин и  остави съобщение , обади и се  чакаше само една нейна дума  но не фикрет се е запънала като магаре. Ами тогава после да не и екриво - тя ще бъде главния виновник Тохсин да иде при певицата

Общи условия

Активация на акаунт