Подсъзнанието може всичко 44 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 57 557
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 724
Цитат на: Енита
krem-karamel, има ли обяснение "голяма неправедна любов"? Всъщност какво е "праведна"?
Неправедна (според автора) е тази любов, когато е породена от сляпа страст, а не от истинските желания и нужди на човека.
Такива хора цял живот не намират спокойствие и често стават жертви на гибелни страсти (например хазарт).
(Въпросът е от предишната тема).


Сори,че съм тъпа и упорита, това е относително. Къде да почета повече?

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Хъм...странно. Пак забелязах, че липсват постове.  newsm78
Вчера бяхме на втора страница, а сега пак сме на 1-ва. Не че е важно, но все пак се чудя какво ли налага разчистването в темата?   newsm28

И аз искам да знам  Whistling



ЗАПИС  Sunglasses


Някой таен обожател мод на темата я е взел присърце  Wink Тatti oбикновенно предупреждава или казва що е чистил с порицание да си знаем  Grinning

# 17
  • Мнения: 15 619
Цитат на: Енита
krem-karamel, има ли обяснение "голяма неправедна любов"? Всъщност какво е "праведна"?
Неправедна (според автора) е тази любов, когато е породена от сляпа страст, а не от истинските желания и нужди на човека.
Такива хора цял живот не намират спокойствие и често стават жертви на гибелни страсти (например хазарт).
(Въпросът е от предишната тема).


Сори,че съм тъпа и упорита, това е относително. Къде да почета повече?
Не знам за коя книга иде реч, но и не намирам всичко прочетено за абсолютно вярно и приложимо.  Peace Що е то, праведното? Кой го определя? Спокойствие се намира по моему като следваш своя собствен път. Там няма праведно и неправедно, а различни спирки, с пътечки помежду си. Като цяла една карта за съкровища. Тръгваш от входната точка и следваш нишката.... Любовта е любов, разнолика при това. Рамки не са й необходими.  Heart Eyes
Това вместо запис.  Mr. Green

П.П. Предполагам са ви трили, щото е станало много жежко и страстно...  Mr. Green

Последна редакция: пт, 09 сеп 2011, 17:57 от luna

# 18
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Цитат на: Енита
krem-karamel, има ли обяснение "голяма неправедна любов"? Всъщност какво е "праведна"?
Неправедна (според автора) е тази любов, когато е породена от сляпа страст, а не от истинските желания и нужди на човека.
Такива хора цял живот не намират спокойствие и често стават жертви на гибелни страсти (например хазарт).
(Въпросът е от предишната тема).


Сори,че съм тъпа и упорита, това е относително. Къде да почета повече?
Не знам за коя книга иде реч, но и не намирам всичко прочетено за абсолютно вярно и приложимо.  Peace Що е то, праведното? Кой го определя? Спокойствие се намира по моему като следваш своя собствен път. Там няма праведно и неправедно, а различни спирки, с пътечки помежду си. Като цяла една карта за съкровища. Тръгваш от входната точка и следваш нишката.... Любовта е любов, разнолика при това. Рамки не са й необходими.  Heart Eyes
Това вместо запис.  Mr. Green

П.П. Предполагам са ви трили, щото е станало много жежко и страстно...  Mr. Green
И на мен не ми стана ясна тая работа с "праведната любов"...  Смятам, че много от отсъжданията що е то праведно и що - грешно са всъщност човешки преценки...

Hugsy, благодаря за темата!  Hug

Ммм, съжалявам за изтритото - не съм го видяла... Напоследък нямам време да преглеждам темичката всеки ден и явно изпускам така, като минава "цензурата" преди мене...  newsm78 Преди не помня да имаше цензура... Както и да е - да не хАбим излишна енергия за това, дето не можем да го променим...

mijjjka, благодаря за линка към Лазарев и за "библията на парите". Тоя Лазарев няма нищо общо с оня от моята емоционална представа - нямам образ в главата си - и аз, Дарена, - но емоционалният беше друг... Може той да се е изменил оттогава - а аз - също, със сигурност.

Обсъдихте ли тука Инелия Бенц? Какво мислите за нея?

П.П. Без малко да забравя...

Изгубих ключ за кола. Моля тези, които имат някакви незабавни асоциации в тая връзка, да ми ги споделят или в темата, или на лични - може да ми помогнат да го намеря. Благодаря предварително на всички отзовали се. Hug Praynig

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 822
Не го видях на първа страница и незнам дали не сте го открили вече, но ето един много хубав торент ОКУЛТНА БИБЛИОТЕКА
Това са 2.64 GB книги Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 966
Не го видях на първа страница и незнам дали не сте го открили вече, но ето един много хубав торент ОКУЛТНА БИБЛИОТЕКА
Това са 2.64 GB книги Simple Smile
БЛАГОДАРЯ, много полезно.  Hug

Инелия Бенц - доста интересно интервю. На много достъпен език са представени нещата. Мисля, че за всички ни е ясно, че е време да се осъзнаем.  Simple Smile

Последна редакция: сб, 10 сеп 2011, 00:23 от anita7

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Благодаря за новата тема!

Вместо запис - една мисъл:

Човек е щастлив, когато прави това, което сам обича, а не това което другите харесват.

Желая ви вълшебни сънища мили феички и бъдете винаги себе си - има достатъчно други хора.

# 22
  • София
  • Мнения: 642
Здравейте!!!
Бързам да се вмъкна в новата темичка преди да съм ви изгубила.
Нямам много време напоследък, но се опитвам да ви чета поне.

Дано тази тема да е изпълнена с повече положителни постове.

Приятен и усмихнат ден!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 822

Човек е щастлив, когато прави това, което сам обича, а не това което другите харесват.

Преди няколко дни стигнах до подобно прозрение Simple Smile Човек когато прави това което му подсказва сърцето върви по правилния път. Замислих се колко пъти на ден правя това което искам и колко пъти това което ще направи децата щастливи, мъжът спокоен, хората около мен да са добре ..... И в крайна сметка стигнах пак до баланса, защото няма как да зарежа децата и да легна да чета книжка или да правя практики Simple Smile Ето сега се налага да сменя още един миризлив памперс  Laughing Избирам да съм щастлива, че имам прекрасни дечица със добра отделителна с-ма и бягам да измия малкото дупе с мноооого Любов.
Прекрасен, слънчев и синхронен ден на вас  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 7 201
Човек е щастлив, когато прави това, което сам обича, а не това което другите харесват.

Hug
Чудесна мисъл, Вела!

Благодаря за новата тема, момичета!  bouquet

Хубав, усмихнат и вълшебен уикенд, феи-вълшебници! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 3 219
Мила, пожелавам ти да си намериш ключето, аз моето не успях, но реших, че така е трябвало!
Благодаря за темата, не пиша почти, но редовно ви чета Heart Eyes

# 26
  • Universe
  • Мнения: 1 556


МОЛИТВА ЗА БЪЛГАРИЯ

Господи, Боже наш, Ти, Който бдиш над света, чуй нашата утринна молитва, озари ни с лъча на могъщия Си Дух и разпали в сърцата ни искрата, която Си вложил в нас. Укрепи в гърдите ни пламъка на Свободата и Правдата. Просвети ни да бъдем смели и доблестни българи, достойни за своя славен род, за Твоята велика Милост.
Ти, Който Си вдъхновил за светли дела нашите духовни първенци; Ти, Който Си благославял меча на нашия воин и Си го водил към подвизи и величие, Господи, Ти няма да забравиш и нас.
Простри десницата Си над нас, да вървим по Твоя Път с нашия избран народ и нашите братя – Твои верни, заседнали в своята земя по Твоя Воля.
Дай ни сила да живеем, да работим за благото и величието на Отечеството ни. Дай на нашата скъпа Родина твърдост в изпитанията, воля за живот и вяра в нейния успех, за да летим през вековете, водени от своя мъдър Баща към победа и възход, към могъщество и вечност, за Твоя слава.
Амин!

ПЕТЪР ДЪНОВ

# 27
  • Мнения: 73
Здравейте, любими Heart Eyes Тук съм, дори да не ме виждате Mr. Green Малко съм заета, но пък съм щастлива.
Мога да ви припомня за двете специални времена от годината, защото сега сме в едното такова. Първият период е март - април, когато се засилва връзката ни с бъдещето. Вторият е септември - октомври, когато се засилва връзката с миналото: и е подходящо време за прощаване със стари и ненужни вече неща.
Дори мисля, че и Лазарев говореше за това в своите книги - чела съм ги доста отдавна, но понеже мернах, че говорихте за Лазарев, искам да споделя, че на мен той доста ми импонираше още когато го зачетох за първи път. И без друго, всички духовни книги говорят за едно, според мен - обичай, познай себе си и ще си щастлив. Все повече и повече Heart Eyes

В момента чета "Изчезналото евангелие" от Х.Кросни и "за из път" ще ви напиша една частица от "Евангелието на Юда" -
"Исус отиде при учениците си и започна да ги поучава за тайните отвъд тоя свят и какво ще стане в края на всички векове. Често се явяваше на учениците Си не като Исус, а се намираше между тях като дете." (коптската дума за "дете" може да се преведе и като "привидение", но на учените по им е вероятна думата "дете" Sunglasses

Хубави почивни дни, прекрасни Heart Eyes Засилената слънчева активност да ни донесе още много любов и вдъхновение за добро съзидание! Бог да е с нас Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 65
вместо запис: Какво мислите за "'нюейдж'-блондинките"?  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 620
Така изглеждат носителките на женската енергия , русички, розовки, червени китки зад ухото  Heart Eyes Ето една Нателия Правдина, разкошна жена. Не виждам нищо лошо да е красива и руса една духовна водачка, дори така трябва да е  Wink за да има мъже последователи Laughing

Общи условия

Активация на акаунт