Плашат ли се мъжете от омъжените жени?

  • 19 181
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 Stop
Ти пък къде ме намесваш мен !

# 76
  • Мнения: 7 947
Stop
Ти пък къде ме намесваш мен !


Жена ли беше  Joy
Извинявай, наистина, ако съм те объркала, на последък само бъркам  Hug

# 77
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
доста неща си объркала ...

# 78
  • Мнения: 7 947
Ами съжалявам, за мен пола няма значение всъщност. Защото и жените могат да свалят, както мъже, така и жени. Но обикновено - зависи какво търсиш де - се гледа какъв ти е статуса, татуса и тетануса.

# 79
  • Мнения: 378
Здравейте, дами! Grinning
Темата ми е провокирана от снощното ми излизане само по женски, което всъщност рядко ми се случва, пък то било хубаво. Flutter Mr. Green
Та, бяхме излезли само двете с една приятелка на заведение и, както се очаква, доста мъже започнаха да се навъртат около нас.  Всякакви досадници, а и не толкова.. Mr. Green Но ми направи впечатление, че много лесно се прогонват само като разберат, че жената е омъжена. Ако например каже, че има сериозна връзка много много не обръщат внимание и продължават с "ухажването", но кажеш ли, че си семейна- считай ги избЕгали. Simple Smile
Явно мъжете не искат заигравка с омъжени жени. Особено ако самите те не са семейни, тоест не си търсят любовница. Laughing
Имате ли такива наблюдения или грешно съм интерпретирала?  bouquet

Да се плашат ли??? Разбира се, че НЕ СЕ ПЛАШАТ. Напротив, семейните жени са идеални за неангажиращи контакти - любимите контакти на всички мъже. Така и двамата се разнообразяват, прекарват приятно заедно и после кой от къде е.  А пък ако е  харесал една жена, няма значение омъжена ли е, оженена ли е, има ли деца, няма ли, иска ли един мъж една жена, си я гони до дупка.
Така че според мен грешно си интерпретирала - вероятно обяснението за семейното положение е изтълкувано от отсрещната страна като отказ от флиртче, затова се е  дръпнал .... или мацката от другата маса му е харесала повече .... или е изглеждала по-достъпна   bouquet

# 80
  • Мнения: 135
Един мъж не би се хвърлил с лека ръка към отворените крака на омъжена жена.
Нещата се проучват отдалече...все пак една такваз връзка крие доста рискове...пък и всичко зависи от самата жена.
Лично...доста бих се позамислил...обикновенно за да ти пусне една омъжена жена... бая го е закинала...и кво ся.. да и оправям семейството ли???? newsm78
Но пък моментната ситуация може и да отприщи страстите....лошото обаче е че много жени споделят всичко с мъжете си...това доста обърква ситуацията...демек директно ни превръща в мишена... Mr. Green
Та питам аз...заслужава ли си риска...според мен не...по добре да ида на платено...хем по евтино...хем по доволен...пък и няма кой да те преследва и претендира.
Обърках се...щот има омъжени дет ми пада шапката ...само моментното състояние би показало какво ще се случи!!!! Joy

# 81
  • Варна
  • Мнения: 289
Останал съм с впечатлението, че един мъж ако хареса някоя дама, то статуса и никак не го интересува.
И защо да е екстремна свалката?
И аз така мисля.И не мисля, че някой тръгва в началото със сериозни намерения или несериозни...В началото е привличане и симпатия.

# 82
  • Мнения: 276
 Не се плашат,някои даже ги стимулира този факт. Laughing
 Е, случи ми се веднъж един младеж да избяга. Бях с приятелки в бар, приближава се до мен въпросният и почва да ме сваля. Казах му, че съм омъжена и имам бебе, той взе да се вайка, да ми се извинява, после не смееше да ме погледне, много се притесни.
 Последния път пък идва някакъв при мен и ми иска телефона. Пак казвам, че съм омъжена, а той ми вика: "е, нищо де, и аз съм женен". Не видях да носи халка, та може и да си е измислил.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 16:12 от Мишел О

# 83
  • Мнения: 3 371
според почти всички мъже, които познавам , предпочитат омъжени и отегчени жени Simple Smile

# 84
  • Мнения: 2 457
според почти всички мъже, които познавам , предпочитат омъжени и отегчени жени Simple Smile
И аз такива наблюдения имам Wink

# 85
  • София
  • Мнения: 233
Не съм забелязала семейният статус да бърка сметките на мъжете в поне 80% от случаите - те се борят там за нещо си, каквото са си наумили, пък ако мине номера.
По-интересен за мен е обратния казус. Останала съм с впечатление, че семеен мъж действа настървяващо на голям процент от дамите. newsm78

# 86
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Здравейте, дами! Grinning
Темата ми е провокирана от снощното ми излизане само по женски, което всъщност рядко ми се случва, пък то било хубаво. Flutter Mr. Green
Та, бяхме излезли само двете с една приятелка на заведение и, както се очаква, доста мъже започнаха да се навъртат около нас.  Всякакви досадници, а и не толкова.. Mr. Green Но ми направи впечатление, че много лесно се прогонват само като разберат, че жената е омъжена. Ако например каже, че има сериозна връзка много много не обръщат внимание и продължават с "ухажването", но кажеш ли, че си семейна- считай ги избЕгали. Simple Smile
Явно мъжете не искат заигравка с омъжени жени. Особено ако самите те не са семейни, тоест не си търсят любовница. Laughing
Имате ли такива наблюдения или грешно съм интерпретирала?  bouquet
Ами то така е правилно. Омъжените жени не се закачат, освен ако сами не си го търсят и не са в процес на развод.

# 87
  • Мнения: 36 145
Ми, налитат като мухи на мед. Като конски мухи да уточня, или пък като мухи-лайнарки, зависи от конкретната случка.
Така, омъжената жена предполага неангажиращ секс, щото видиш ли, няма интерес да си разваля семейството, заради едното приятно изживяване. Обаче, моите скромни наблюдения върху няколко такива заблудени мъже и техните омъжени секс-другарки, сочат, че ако връзката не се прекрати до месец-два, да то тя /връзката/ обикновено прераства във влюбване с елементи на развод.
Е, има един тип жени, които имат постоянни сърбежи в срамната област, или както казаха веднъж в уважавания от мен филм "Анатомията на Грей"- "сърцето им е във вагината", та те, си търсят неангажиращи, системни почесвания, със системно различни. Та, те са безопасните.

А мъжете ли? Те виждат в омъжената загоряла секс-тигрица, нищо не искаща, и много отдаваща се, нещо различно от обсебващата неомъжена, която след втората среща вече иска среща с родителите му и крой планове за име на третото им дете.

много ми харесва това мнение  Grinning

# 88
  • Мнения: 755
Всеки с вкуса си бих казала! Дали е омъжена или не не влияе много, ако въпросният мъж просто му харесва дамата. А дали ще бъде бройка или авантюра , то това се вижда в последствие. Виждала съм бройкаджии, които нагазиха в дълбоко и с двата крака точно по този начин , тааа всичко е относително.
На мен лично не ми се е налагало да използвам този си статус като начин да охладя нечии страсти. Peace
Има много други по-убедителни начини.

# 89
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Имаше стар лаф по случая:

Зимата. В автобус от Златните мостове на Витоша към София. Загорял скиор заговаря нежна дама с цел свалка ачик ачик. Тя, възмутена му казва: " - Ама моля ви се, аз съм омъжена." Той: " - Ама нищо бе миличка, колкото по-омъжена, толкова по-добре!"

Общи условия

Активация на акаунт