Какво харесвам в мъжа ми

  • 29 016
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, сладурани,
Искам да подхвана темата за хубавите качества на мъжете ни. Струва ми се,че е по-голямо предизвикателство да откриеш и признаеш хубавото, достойното в човека до себе си, какво ти доставя удоволствие в характера, поведението, отношението, стила на  мъжа до теб, отколкото да мислиш за недостатъците му. Недостатъците трудно се отстраняват, но мъжете ни трябва да усещат,че ги ценим и обичаме и с дребничките  им недостатъци. Преди малко се забавлявах с откровенията в темата "Какво ви дразни в мъжа ви" / признавам, че повечето коментари ми се сториха по-скоро мили, отколкото нападателни/ и се замислих колко хубаво би било да споделим и да се порадваме на добрите им качества.
Примери:
1.И моят мъж е бавничък / видях го няколко пъти в коментарите като недостатък/, но много ме умилява ,като така бавничко ми обяснява, че си ме е избрал между многото и че съм си неговата жена.
2.Спокоен е, когато на мен ми се иска нещата да се случват бързо, но , ако и двамата бързаме, ще сме състезатели в надпревара, а не допълващи се партньори.
3.Спори, че е прав за всичко / в повечето случаи за дребните неща, сещате се/, но за основните неща в живота наистина има усет.
4. Естествено е ,че някои лоши навици ме дразнят и веднага си мисля какво ли го дразни в мен. Наскоро купих пердета и коментарът му беше -Как си могла да купиш тези пердета! / жълтият цвят му дойде в повече /, но, като му казах,че са слънчеви и съм сигурна,че ще се вържат с обстановката, замълча и съм убедена,че ще му харесат.

Откривам темата Какво харесвам в мъжа ми - големите ръце, добрите очи, хубавия секс, кулинарните му подвизи, спокойствието му, любовта му към музиката. Харесвам в него,че не е способен на ограничения, няма предразсъдъци и лоши мисли. Засега споделям  това - по-нататък може и още  Simple Smile
Темата ще е полезна- сигурна съм,че с последващите  коментари ще се подсетите за много хубави неща Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 346
Почтеността му. Дори е прекалено  почтен, че вреди на себе си.

# 2
  • Мнения: 24
Хубава тема.
Харесвам това,  че преди всичко е много добър човек.  Харесвам това, че е много последователен и много работлив, също и много балансиран. А все още много го обичам заради това, че семейството за него е на първо място, заради всичките 25 години, всички до една без изключение - много щастливи с него. Заради това как се грижи за мен ,за нас ; Заради това как ми подарява емоции.  Заради всеки път, когато ме гледа с "онзи" поглед, заради това когато ме целува. Заради това когато ме обича. Заради това когато ме желае. Заради всеки път, когато ми казва  или показва какво съм аз за него. Страхотен човек е.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 8
Почтеността му. Дори е прекалено  почтен, че вреди на себе си.

Гордей се с почтения си мъж - почтеността и достойнството вървят ръка за ръка. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 031
- Има добро сърце. Много ми е важно.
- Занимава се много с голямото дете, показва й неща, които аз никога не бих се сетила (води я на отворени дни на пожарната или болницата например, по села, за да види живеят там, води я по ралични ресторанти, за да опита различните кухни и други подобни)
- Интересен събеседник е, знае доста неща и мисли бързо. С това ме привлече и първоначално, тъпите мъже ми действат много анти
- Има стил и усет за облекло, много ми харесва когато мъж знае как да съчетае дрехите си
- Угажда ми, грижи се за нас, прави ни щастливи
- Има чудесен вкус за филми, музика, изкуство
- Прави много хубав секс, не на последно място

# 5
  • Мнения: 8
Хубава тема.
Харесвам това,  че преди всичко е много добър човек.  Харесвам това, че е много последователен и много работлив, също и много балансиран. А все още много го обичам заради това, че семейството за него е на първо място, заради всичките 25 години, всички до една без изключение - много щастливи с него. Заради това как се грижи за мен ,за нас ; Заради това как ми подарява емоции.  Заради всеки път, когато ме гледа с "онзи" поглед, заради това когато ме целува. Заради това когато ме обича. Заради това когато ме желае. Заради всеки път, когато ми казва  или показва какво съм аз за него. Страхотен човек е.  Simple Smile
Затова открих темата- много ме радва, когато човек може да цени, пресял ситния пясък,за да открие златните добродетели на половинката си и след  години да се усеща  щастието от любовта и добрите отношение в семейството. Да не забравяме и че до всеки грижовен и любвеобилен мъж стои лъчезарна жена.

# 6
  • Мнения: 843
 - На първо място добротата му. Една дума на криво не ми е казал за годините, в които сме заедно.
 - Никога за нищо не мрънка( много мразя мрънкащи и вечно недоволни хора).
 - Всичко приема с чувство за хумор и дори в най- тежката ситуация намира с какво да ме разсмее.
 - Много ми помага в грижите за дома и детето.
 - Всичко върши сега и веднага. Не обича да отлага дори и незначителни неща.
 - Никога нищо не ми отказва. Дори не винаги смея да кажа какво искам или съм си харесала, защото знам, че ще го имам още на другия ден.
 Сигурно ще се сетя и други негови качества, които харесвам, но това ми хрумна веднага като прочетох заглавието на темата.

# 7
  • Мнения: 8
- Има добро сърце. Много ми е важно.
- Занимава се много с голямото дете, показва й неща, които аз никога не бих се сетила (води я на отворени дни на пожарната или болницата например, по села, за да види живеят там, води я по ралични ресторанти, за да опита различните кухни и други подобни)
- Интересен събеседник е, знае доста неща и мисли бързо. С това ме привлече и първоначално, тъпите мъже ми действат много анти
- Има стил и усет за облекло, много ми харесва когато мъж знае как да съчетае дрехите си
- Угажда ми, грижи се за нас, прави ни щастливи
- Има чудесен вкус за филми, музика, изкуство
- Прави много хубав секс, не на последно място

Обобщавам- естет, светски тип, голяма вселена   Simple Smile  Сега се сещам за дребните подаръци, които правят мъжа щастлив. Не само заради хубавия секс- за подарък рано сутрин под възглавничката съм слагала  хубави слипове.  #CrazyИ мъжете обичат подаръци Simple Smile /макар и дребнички/-ценят ги.

# 8
  • Мнения: 3 031
Мария, съгласна съм с обобщението  Simple Smile Аз му подарявам често разни дребни неща и много им се радва.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
1. Много е добър - това на моменти признавам, че е дразнещо  Mr. Green
2. Помага ми в домакинството
3. Почтен и лоялен човек
4. Обожава децата и като види дете започва да си играе с него и да го забавлява. Обожава племенниците ми /деца на сестра ми/ все едно са негови деца.
5. Грижовен е и ми угажда - винаги гледа да ме зарадва с нещо и нищо да не ми липсва
6. Амбициозен е - стреми се да се издига и да ни повишава стандарта на живот
7. Обича ме много - винаги ми показва, че съм най-важния човек за него
Сигурно има и още неща, но за тези се сещам на първо време.

Последна редакция: пн, 18 авг 2014, 10:21 от miss july

# 10
  • Мнения: X
Чудна тема !  Grinning
Мъжа ми, ех това двуметрово, 120 килограмово, по детински наивно същество... Изкарва ме извън нерви и след минути пак съм спокойна и знам, че той е единствен на света !

На първо място харесвам в него това, че е мъжкар. Мъжествеността, която напоследък е трудно откриваема, при него е в изобилие.
Добър приятел е, неспособен е на предателство, задкулисни игри, двуличие или подмолие.
Умен е, не спира да чете и да учи нови и нови неща.
Силен е, но в същото време много чувствителен. Има голямо сърце и никога не пести чувствата си. Неговата любов просто те залива !
Моят мъж е прекалено наивен, но и заради това го обичам.
Заради сините му очи, топлите ръце и начина, по който ме разсмива.
Заради това, че ми е най-добрия приятел, най-страстния любовник, най-обичащия ме мъж и най-близкия събеседник...

Това, на кратко !  Peace

# 11
  • Мнения: 8 886
Носи ме на ръце и много ме обича  Peace

# 12
  • Мнения: 6 365
Решителен е. Като каже нещо, го прави в срок, без чудене и маене.

Висок е. Права беше баба ми, трябваше да си взема висок мъж още първия път...

Интровертен тип. Може да си седим и да не си говорим и пак да ни е приятно, щото и аз съм интроверт. Много е релаксиращо. Говори  малко. И не само това- от хората е, на които "не мога да чуя мислите". Нали се сещате- има хора, които като са до теб, буквално чуваш някакво бръмчене от главата им и знаеш какво мислят. Уморително е. Той не ме уморява.

Поставя децата в правилна перспектива. Не остави сина ми да ни се качи на главата, а и сега с малката, нищо че е бебе, не се втелясва много- просто си е дете, гледаме го без драми и писукане.

# 13
  • UK
  • Мнения: 1 918
Моят мъж е най-добрият човек, когото познавам. Никога не се сърди за повече от 5 мин. и никога след това не помни защо се е сърдил (за разлика от мен). Обича филми с хепи енд и се просълзява. Обича ме с всичките ми кусури и винаги, непрекъснато и всякак ми го показва. Разбира ме по-добре от всеки друг и никога не ми спестява истината. Знам, че никога няма да ме подведе.

# 14
  • Мнения: X
Всичко!
"Обича те не този, който бърше сълзите ти, а този, който никога не те разплаква!"
В този ред на мисли, обичам го и харесвам в него това, че е поставил мен и семейството ни на първо място и се стреми по всякакъв начин "да не ме разплаква", т.е., да прави живота ни по-добър, по-щастлив, по-удовлетворяващ....чрез добротата си, лоялността си, верността си, чувството си за хумор и благородството си.

Общи условия

Активация на акаунт