Какво харесвам в мъжа ми

  • 29 009
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 108
Страхотна тема  Hug  Харесвам в него това чувство което ме кара да се чувствам цяла,сигурна и защитена.Харесвам начина, по който изразява себе си,харесва ми и това,че не го е страх от мнението на дугите,харесва ми и когато иронизира нещата Simple SmileХаресва ми ,когато се почесва по главата и ме поглежда,усмивката му,физиономията му на задоволство.Абе харесвам си го и когато ме дразни и ядосва  Wink






# 31
  • Мнения: 63
Харесвам в мъжа си само и единствено това, че не мога да си представя живота си без него.

# 32
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
И аз да се включа тук. Всеки път, когато ме ядоса нещо и започвам да си мисля какви лоши мъже има и колко е добричък моя и че не трябва да се хващам за глупости.
- Много отговорен!
- Всеотдаен. Като го видя как се грижи за родителите му и ми става много мило.
- Хубав си ми е (нали си е моя)
- Откровен.
- Изслушва ме, когато имам проблем, дори и да е най-маловажния.
- Винаги намира изход от трудни ситуации.
- Прави уникална баница  Mr. Green
- Иска да ме прави щастлива. Например, когато се нанесохме в апартамента, аз много исках някаква животинка (обожаван животните), а той беше твърдо против. В крайна сметка предложи да си вземем зайче и сега си имаме едничко, което много, много обичаме и двамата.
- По тази тема. Като го видя как я гушка и гали и колко е грижовен се разтапям.
Сигурна съм, че мога да изредя още, но това е на първо четене  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 8
Темата е наистина страхотна! Може да пусна на мъжа ми линк, за да види, че жените не само се оплакват от мъжете си... Mr. Green
Та за ММ:
- той е единственият, който някога ми е вдъхвал сигурност и спокойствие, а за мен това е изключително важно;
- страхотен баща е (определено по-добрия родител от двама ни);
- изключително честен и почтен - както някой спомена по-горе, чак вреди на себе си;
- добър човек;
- и разбира се - много обича и мен, и децата - ние го знаем и му се качваме на главата... Heart Eyes Crazy
Сигурно има още много неща, но това са първите, които ми хрумват. Hug
Да, Раннобудке  Simple Smile, страхотна е и съм много щастлива,че темата се харесва като цяло.
Прочетох всичките коментари и, струва ми се, сътворихме Наръчник за добрия мъж- спокойно цялото мъжко присъствие тук може да прочете какво иска, от какво има нужда и какви прекрасни мъже  имат жените до себе си. Ще ми е интересно да видя същата тема ,отнасяща се за нас-жените. Хубаво е човек от време  на време да си сверява часовник  Hug

# 34
  • Мнения: 8
Всичко!
Мъжът ми е красив, много умен, начетен, обичлив и всеотдаен, обича ни с детето и се грижи за нас безрезервно, с хубава професия, изобщо - ако в нещо в този живот съм изкарала джакпот, това е с мъжа ми. И като резултат имаме едно красиво и много умно момченце! Надявам се скоро и още едно, ако е рекъл Господ!
Като че ли това е истинският джакпот- многото нули след една цифра не могат да се сравнят със стойностното отношение, всеотдайността, щедростта и качествата ,с които един човек е дарен и развил с времето. "Умен, начетен ,всеотдаен "- културата на човека прелива и в отношението му към най-близките или тя му позволява  да изрази себе си, да защити себе си и семейството си. И неграмотникът може да е много добър и обичлив, но трудно ще съумее да се справи адекватно в сложни ситуации, да създаде авторитет в дома и в обществото, да бъде за пример на децата си. В този смисъл изразявам позицията си,че мъжът- богата палитра е този ,който може да провокира позитивно всички в дома си - и съпругата си, и децата си.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 8
Мили сладурани,
Благодаря,че станахте част от тази тема.
Радвам се,че има достатъчно грамотни жени, които могат да оценят мъжа си, бащата на децата им или само партньора им-без значение. Откривам,че темата има присъствие и споделям,че ме обхваща ентусиазъм да я разширим. Ще ми е интересно да събеседваме върху:
1. След като осъзнавам,ценя и държа на мъжа си /правя уточнение,че не изписвам "съпруга " тенденциозно/, какво правя за него или какво бих направила за него...
2. С какво съм допринесла моят мъж да е това, което е за мен и семейството ми.
3. Как мисля да развия отношенията си с него занапред, така че да му дам възможност да бъде повече, да се чувства още по-комфортно в семейството  и в обществото / визирам,работа, родители, перспективи за бъдещето му/ви/
4. Какво мисля,че е неговото мнение за мен. Дали му импонирам достатъчно и в каква насока мога да се развия,за да съм това или да съм дори повече  за него от това, което е и той за мен.
5......Надявам се вие да дадете идея Simple Smile
Моля да експериментираме с темата, тъй като ми се иска да избягаме от статичността на споделянето без коментар и да провокираме самите себе си, да открием какво можем да направим още за своите половинки, респективно - за нашите семейства. Мисля,че това е важно за всяка жена и ще ни даде освен това много свежи идеи, тъй като темата е позитивна, надграждаща и  вдъхновяваща.
Предварително благодаря за участието! Поздравявам ви с Rot Stewart- "When I need you"  Listen
Прегръдки Hug

# 36
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Харесва ми,че е добър,всеотдаен на семейството си,самостоятелен. Иска всичко да постига сам, амбициозен е, позитивен и уверен в себе си. Той и майка ми са единствените хора,които могат да ме успокоят в труден момент,когато не виждам изход, вдъхва ми увереност. Говори ми като на малко дете в такива моменти как всичко ще се оправи, че мога и ще постигна това,което искам. Дава криле на мечтите ми.
Винаги съм знаела,че той ще е баща на децата ми. Първото ни дете е на път. Виждам го как мечтае и го чака с нетърпение с всеки изминал ден. Говори ми на какво ще го научи,къде ще се разхождаме семейно, на какво ще играем, как ще го възпитаваме  Heart Eyes Мисля,че ще бъде прекрасен баща, какъвто винаги съм мечтала да има детето ми.

# 37
  • София
  • Мнения: 8 648
По принцип ми лази по нервите, но има и много добри качества,з аради, които го обичам и съм с него.
-Много е хубав  Embarassed Сигурно най-хубавата ми половинка досега, просто е идеален. Мисля, че няма нещо по тялото му, което да не харесвам  newsm78
- След толкова време все още ме привлича, миризмата му е страхотна. Може би съм малко странна, но обичам да му мириша потните тениски  Embarassed 
- Добричък и жалостив е. Ходи ми по акъла, спасява животинки, бие инжекции, масажира, превързва.   
- Въпреки, че е инат и горделив, прави правилните неща в крайна сметка. Често жертва себе си, заради дълга.
- Умен е, мога да говоря на много теми с него. Много обичам да си философстваме часове наред. 
-Кореспондира ми на просташките изцепки, неподправен е, не е превзет.
- Правил е много неща за мен, романтични, големи. Но и мънички и сладки.

# 38
  • Мнения: 102
Наистина много хубава темичка   bouquet
*Харесва ми ,че е много работлив и амбициозен,преследва целите си до дупка и никога не оставя нещо недовършено. 
*Винаги е усмихнат.Има страхотно чувство за хумор и става душата на компанията навсякъде.Намира общ език със всеки (за разлика от мен  Laughing )
*Спокоен и добряк е,услужлив и всеотдаен ,но не до глупост.
* Добър баща е,много се занимава с дъщеря ни ,въпреки че е съвсем малко бебе.
newsm76 Обича ме и ми го показва постоянно,желае ме както в началото на връзката ни и е все така страстен  Heart Eyes
Има си и кусури,но не го заменям за нищо на света  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 749
Това, което най-много ценя в него е, че е всеотдаен и искрен, истински приятел. Ако му кажа, че съм убила някой, само ще попита дали съм решила къде ще го копаем. Simple Smile
Винаги мисли първо за семейството си и после за всичко останало.
Страхотно работлив.
Готви чудесно.
Харесва ми когато проявява овен-ския си характер. Laughing

# 40
  • Мнения: 1 262
На първо място визията  Mr. Green, на второ отношението. Харесва ми това, че помага в домакинството и гледането на детето, когато има възможност. Ох, много неща ми харесват в него, дребнички такива, ежедневни - вниманието, с което ме обгръща, търпението,  грижовността, много неща му харесвам. Може и за още да се сетя по-нататък. Simple Smile Толерантността също, разбирането.

Сега прочетох и допълнението горе, но няма да отговарям точка по точка. Мисля, че с нищо не съм съдействала за отношението му, т.е., не влагам много старание. Аз съм, горе-долу, неговата противоположност. Нямам намерение да правя нищо, за да получа нещо. Всичко се дава даром - или става, или не. Нямам никакви очаквания за това как може да се развият нещата между нас занапред - възможностите са много. Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 23:01 от EXIT_HUMANITY

# 41
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Много приятна тема  Hug

-Харесвам го като човек, като душевност, изключително добър е, споделяме еднакви ценности и виждания за живота

-Много е грижовен, внимателен, нежен, непрекъснато ми показва, че ме обича

-Интелигентен, амбициозен и отговорен е

-Има страхотно чувство за хумор

-Можем да си говорим за всичко 

-Всяка сутрин ме буди с гушкане, целувка и кафе  Heart Eyes





# 42
  • Мнения: 3 033
Харесва ми че винаги, когато приключва обяда и вечерята, го прави с думите: "Благодаря ти за прекрасния обяд/прекрасната вечеря". Харесва ми, че никога не ме ограничава и не ми държи сметка за времето, което прекарвам с близки за мен хора, има желание да се грижа за външния си вид, поощрява ме да се обличам хубаво и всяка сутрин, когато отивам на работа ме изпраща с думите: "Днес изглеждаш чудесно с тази рокля/костюм/блуза"..Добър и състрадателен е. Услужлив. Уважава мнението ми.

Последна редакция: чт, 21 авг 2014, 09:37 от Helinor17

# 43
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Харесва ми че винаги, когато приключва обяда и вечерята, го прави с думите: "Благодаря ти за прекрасния обяд/прекрасната вечеря". Харесва ми, че никога не ме ограничава и не ми държи сметка за времето, което прекарвам с близки за мен хора, има желание да се грижа за външния си вид, поощрява ме да се обличам хубаво и всяка сутрин, когато отивам на работа ме изпраща с думите: "Днес изглеждаш чудесно с тази рокля/костюм/блуза"..Добър и състрадателен е. Услужлив. Уважава мнението ми.

Подсети ме, и моя казва винаги "Благодаря за вечерята/обяда"

Много съм щастлива, че е възпитн така  Wink

# 44
  • Мнения: 1 749
Харесва ми че винаги, когато приключва обяда и вечерята, го прави с думите: "Благодаря ти за прекрасния обяд/прекрасната вечеря". Харесва ми, че никога не ме ограничава и не ми държи сметка за времето, което прекарвам с близки за мен хора, има желание да се грижа за външния си вид, поощрява ме да се обличам хубаво и всяка сутрин, когато отивам на работа ме изпраща с думите: "Днес изглеждаш чудесно с тази рокля/костюм/блуза"..Добър и състрадателен е. Услужлив. Уважава мнението ми.
Колко мило! Grinning

Последното ми напомни: аз вече не го питам как изглеждам, защото, независимо с какво съм облечена, казва " Супер!" или "Перфектно". Чак ми се струва, че е му е все едно какво имам на себе си се дразня.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт