разходки на студено?

  • 1 684
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 160
А какъв е този крем за студено време? Някакъв специален ли или просто по-мазен?


Почти всяка фирма задетска козметика има крем за студено време - по-мазен и с витамини. Мисля, че повечето се казват - крем за вятър и студено време. Аз не съм много доволна от този на Нивея. Сега ползвам един от аптеките - Linola Fett, който е доста по-скъп, но върши по-добра работа.

# 31
  • Мнения: 1 735
Ако можеш извеждай го всеки божи ден,стига да няма дъжд,сняг или мъгла.
Бебенца могат да бъдат извеждани до -15. Така че не се притеснявай,не прекалявай и с увиването.Остави му местенце откъдето да диша.  Laughing

# 32
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами аз я извеждам, по-скоро зависи от това дали на мен ми се излиза Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 673
Ти най-добре си го знаеш - чувстваш го.
ако излизате мисля ,че е добре да е за по-кратко,,може би до 30мин.

# 34
  • Мнения: 1 393
Задължително е детето да се изкарва на чист въздух!Стига да е облечено добре и да не седи повече от половин до 1час не виждам проблем  Simple Smile

# 35
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Твърдо ЗА. Всеки ден сме на вън, много често е в кенгурото, но е и по-голям от вас Wink
Но в количката, като го опаковам, няма студ, спи като къпан навън

# 36
  • Мнения: 5 299
, явно трябва да сложа найлоновото покривало върху нея, ама така няма ли пък да се запари, да се развали ефектът?

При това положение - за мен разходката се обезсмисля напълно!

# 37
  • Мнения: 1 735
За да не прогизне количката, явно трябва да сложа найлоновото покривало върху нея, ама така няма ли пък да се запари, да се развали ефектът?
Не само ,че се разваля ефектът,ами става и по-зле! Нали идеята е да се диша чист въздух...  Peace

# 38
  • Мнения: 9 903
айде, той денят свърши. Малкият спа на отворен прозорец, а за количка установих, че е било невъзможно да избутаме в снега. А покривалото изобщо не искам да го слагам.

# 39
  • Мнения: 4 629
Аз на ваше място бих излезнала на разходка с беби

# 40
  • Мнения: 8 505
Само дъжд ме спира да изляза с дребосъка.

Общи условия

Активация на акаунт