колко време сърдити..?

  • 11 532
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
По принцип с мълчание проблеми не се решават.

Аз първо говоря ...
После пак говоря ... малко по-високо от необходимото, ако е злоупотребено с търпението и нервите ми  Mr. Green
Накрая, ако и това няма ефект - млъквам. Мога да мълча дни наред ...

Иначе колко трае ... ми не помня точно честно казано ... може би 2-3 дни.
Първата крачка за сдобряване прави виновният за скандала ... рядко съм аз  Mr. Green Laughing

# 16
  • Мнения: 1 907
Не виждам никакъв смисъл в мълчанието, пък и не го умея.
Ако нещо ме ядоса, или засегне, си го казвам, предпочитам и на мен да ми го казват. Аз не мълча, ако той се цупи, проблемът си е негов- щом не ми казва какво му е, аз няма как да знам и да го променя, или да обясня  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 6 618
Минути .
Единствено преди да се оженим за нещо се бяхме скарали и мисля около два дни не си говорихме ,но пък на РД на майка се наложи да го направим и тъпото беше ,че и двамата не се сещахме за какво сме скарали.

# 18
  • Мнения: 156
аз тази дума "сърдити" не я ползвам, нито мога да я приема сериозно, но пък да, много е забавно да има напрежение между нас (после, като минат седмица-две от случката е забавно. по време на "сърдитстването" - не е, ама хич).
та какво се случва: при някаква ситуация се създава напрежение. мълчим и двамата. въздухът в стаята е мъртъв и застинал, можеш да го режеш с нож... аз не го поглеждам, а той мен - крадешком. не след дълго, някой не издържа, и се маха от стаята. обаче напрежението остава. тогава минава още малко време, и двамата почваме да се чувстваме още по-ужасно и единия отива при другия. прегръщаме се дълго и силно. целуваме се и започваме тихичко да си говорим. и те така....
много ис приличаме просто. затова и се ужасявам като си помисля в какво би се превърнал, ако някога спре да ме обича....

# 19
  • Мнения: 1 959
Той не ми се сърди. Очаква да му кажа, какво ме тормози и защо,
спорим, понякога по-разпалено, друг път спокойно си обсъждаме...
Но той просто не се сърди...
Аз също не мога да се сърдя, но млъквам за малко. Имам нужда да си премисля нещата.
Не винаги съм права и го осъзнавам, но ми трябва мое си време.
Бившата му приятелка го е наказвала със седмици мълчание.
Знам, че много мрази да се мълчи и не го правя.

# 20
  • Мнения: 1 210
Ама как да се сърдя, с кого ще си говоря после?
Не, не го правя, нито той- чиста загуба на време.

# 21
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Всеки е достигал до спорове и кавги в семейния си живот.Колко дълго не си сте си говорили и кой прави първата крачка?Mоя е малко инатичък и си мълчи не говори,а мен това ме дразни много.Има ли го и при вас това?
Моя не може да ми мълчи дълго време, докато аз съм голяма гад.
Както казах  в друга тема-аз много крещя (имам си основателна причина).
Но ако е нещо, за което наистина да се разсърдя-мога да изкарам поне един ден. Накрая просто ми писва да му мълча и проговарям.

# 22
  • Мнения: 5 710
Всеки е достигал до спорове и кавги в семейния си живот.Колко дълго не си сте си говорили и кой прави първата крачка?Mоя е малко инатичък и си мълчи не говори,а мен това ме дразни много.Има ли го и при вас това?

Чак млъкване не е имало никога, но аз съм Водолей и не държа никак на сръдни. До няколко минути сме ОК. обаче мъжът ми е гаден козирог и все така изкарва нещата, че да се почувствам виновна:)

# 23
  • Мнения: 1 907
Чак млъкване не е имало никога, но аз съм Водолей и не държа никак на сръдни. До няколко минути сме ОК. обаче мъжът ми е гаден козирог и все така изкарва нещата, че да се почувствам виновна:)
Сестра по съдба  ooooh! И преди съм писала- ако ще да е по-черен от дявола, така ще извърти нещата, че да се наложи аз да му се извинявам, че съм му сърдита. Много гадни манипулатори са  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
Аз повече от 15 минути не мога да се сърдя. Мъжът ми е мълчал (говореше ми само служебно) 12 часа. Един път, за 10 години. Иначе и той я изкара 1 час, я не, ама сравнено с моите 15 минути макс е ехеее, стоик.  Crazy
С мълчание и инат спорове и проблеми не се решават. ако целта ти е да лазиш по нервите на някой - може, но ако искаш да имаш резултат от дискусията - не е това начинът.

# 25
  • Мнения: 1 907
Извинявам се за спама, но,  Klemy, дъщеря ти е завършен философ (имам предвид стихчето)  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 6 798
Мхм. Знам. Ама питай ме как се живее с малък 6-годишен философ?  ooooh! ooooh! ooooh! Винаги си в грешка и все тя е права. Лошото е, че обикновено е така.  Mr. Green Или обяснявай после социални несправедливости и подобни, застрелва те от упор.

# 27
  • Мнения: 361
у нас е като италиански семейство- но само аз беснея, крещя, чупя ( преди де).
Сърдя се максимум до вечерта. Попа като ни венче каза да не си лягаме скарани и го слушам.
Пък и секса за сдобряване е готин.

Той не се сърди.

Последна редакция: сб, 10 сеп 2011, 14:04 от ~Elg~

# 28
  • Мнения: 159
казва ми,че мълчал за да не стигнем далеч,и тогава да съм млъкнела и аз,да не съм му мърморела,а аз не мога трябва да си кажа каквото мисля да се разреши проблема и да няма сърдити,незнам може би е така в началото на брака,след като минат "критическите 5г."може да е друго,така съм чувала незнам....

# 29
  • Мнения: 3 621
Ние никога не сме си мълчали, и не сме били сърдити. Няма и 5 мин. след бурен скандал, в който си казваме всичко "право куме в очи", вече сме забравили за какво сме се скарали.

Общи условия

Активация на акаунт