Ще приемете ли това питие?

  • 42 424
  • 1 417
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: X
Въх! Shocked...Веднага почвам да ги издирвам по телефоните...на тези, които ги имам де...Пу, пу, дано са живи!

# 1 366
  • София
  • Мнения: 3 470
Да, бе, да. Ти ще звъниш. Ние за какво сме, трябва да си помагаме.
Моля ти се никакво губене на време, смело напред, ние ще се заемем с лечението  на душевните и прочие рани, които си оставила след себе си Simple Smile

# 1 367
  • Канада
  • Мнения: 264
Аз съм прагматична - не разбирам тези неща.
Както и любовта към мъж ми е малко трудно да я определя

Затова чета бг мама и се уча  Laughing


Аниес, трябва да преровиш телефония указател

# 1 368
  • Мнения: 2 175
О, стигнахме до любимата ми теза за фаталната жена/мъж..Wink

# 1 369
  • София
  • Мнения: 3 470
Ти, пък.
Подминахме я и преброихме труповете.

# 1 370
  • Мнения: X
Хихи, спомних си една много весела случка. Пием си в един бар с приятелки. По едно време, гледам, срещу нас компания зализани, гелосани младоци гледат ни, подбутват се нещо, шушукат. А ме не точно " нас", ами ,като че ли в мен точно бяха вперили поглед всички. Те ме гледат , аз ги поглеждам и в тоя момент единия набра смелост и стана. Дойде на масата, ама един такъв срамежливо-пленително усмихнат, пък едни дълбоки погледи хвърля. Приятелките се подхилват, пък аз иху-аху, ква фатална жена съм само, такова младичко ми се лепна. И в тоя момент младичкото се осмели да проговори. " Аз съм Стоян...аз съм Стоян, дето..." Ау, настръхнах, викам чак пък толкова на педофилия да съм го избила, колкото и да съм била пийнала. И с леден тон казвам " Не познавам никакъв Стоян. Бъркаш ме с някой!" А онзи, за да надвика музиката, изкрещява ентусиазирано " Ама как бе, госпожо, аз съм оня Стоян, дето искахте да ми оставите двойка  за годината, пък щях да кандидатствам..." Аз се облещих още повече, а през това време, останалите от групичката, явно разбрали, че не се сещам, започнаха да махат отсреща и да викат " Госпожоооооо, 8 ми-В, госпожо!". Егасиму и фаталната жена дето се оказах! Laughing

# 1 371
  • София
  • Мнения: 3 470
Щом си "госпожо", а не "другарко".. Simple Smile

# 1 372
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 177
aniese,значи сме колежки.Надявам се да не засека някой запъртък по баровете (аз съм начален).  Laughing   Crazy

# 1 373
  • София
  • Мнения: 4 349
aniese,значи сме колежки.Надявам се да не засека някой запъртък по баровете (аз съм начален).  Laughing   Crazy

И това може да се случи с днешните темпове на пиене на все по-ранна възраст. А има ли значение възрастта за приемането на това типие??? Дали по-младите са по-склонни да приемат питие от непознати или възрастта няма значение?  newsm78 newsm78

# 1 374
  • Мнения: 12 683
С възрастта съм по-спокойна, по-самоуверена.  Знам, че мога да се справя с всеки, който си мисли, че като праща питие, трябва да му се отблагодаря.  И по-добре преценявам от кого мога да приема.

# 1 375
  • Мнения: 5 370
Мноооого малко жени изобщо могат да диктуват условията.А тези,с Ферарито,най-малко.   Mr. Green
Ама ти и това го знаеш,нали?   Grinning
"Приятно разсеяна" си,защото прекрасно съзнаваш как стоят нещата,но ролята,която си си избрала за форума,те устройва повече.   Laughing




Към Аззи е отправено, но не се сдържах!
Аззи, прощавай.
За твое голямо разочарование, Аззи роля във форума НЕ играе, тя Е това, което Е. Земен човек с богат опит, който си знае цената и я отстоява. Ако само човек си мие ръцете под нейната вода дори, пак може мнооооого да научи.
Та....така.

# 1 376
  • София
  • Мнения: 3 470
Ох, сетих се, че с Жози ни почерпиха по един десерт на една на вечеря по женски в един ресторант.
Ама беше от собственика. Беше се уплашил, че ще останем гладни само с риба и зеленчуци.


Благодаря ти, Жози.
Аз предполагам, че Красимира ще се разочарова, тя отдавна фантазира за моята житейска роля и форумския ми образ, който аз не знам точно какъв е, но какъвто и да е, точно както и в живота, няма за цел да се хареса на всички Simple Smile

# 1 377
  • Мнения: X
Еми вие перманентно скачате върху мъжа й, ко искате? Laughing

# 1 378
  • София
  • Мнения: 3 470
Ами само го рекламира Simple Smile
Аз моя само като разясня какъв е темерут и как задължително ми звъни на всеки кръгъл час, все едно съм му дъщеря, а не жена, освен това е опериран от всякакво чувство за романтика, кой ще го поиска.

# 1 379
  • Мнения: X
Пу за мене! Мразя романтиката! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт