Захранване - с Каква марка пюре започнахте???

  • 18 534
  • 275
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не съм казала, че е правилно на 4 мес да му дадеш омлет.  Mr. Green Просто казах едно време как се правеше. Също не съм казала, че спада на железните резерви не е физиологичен. И стига обръщахте всяка тема в борба между кърмата и АМ.

# 61
  • Мнения: 9 496
И стига обръщахте всяка тема в борба между кърмата и АМ.

Stopаааа, това ти си си го решила!
Аз само казах някои истини на база изследвания; къде видя  "борба"?! newsm78

# 62
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Първо Хип, след това домашно Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 294
Със сина ми първо Хип, а после  сънвал , бейбивита  и семпер. С дъщеря ми още не съм започнала,  ще изчакам още 2 седмици и пак с тези марки ще захранвам. Днес гледах и едни Bioland, мисля  да ги пробвам  Peace

# 64
  • Мнения: 879
Захраних с картофено на Семпер, после дадох морковено на Гербер. След като посвикна с тях, веднага започнахме да правим домашни. Сега редуваме 1 седмица купени с една седмица домашно приготвени!

# 65
  • Мнения: 9
Здравейте, аз захраних с тиква на Хип. И досега това ни е любимото пюренце.
Може би не му  е тук мястото, но не мога да не споделя нещо, което ни се случи преди няколко дни. По принцип не робувам на марки, а и бебка е злояда и взимам всякакви марки и видове само да хапне нещо. От продуктите на Ганчев хареса обаче единствено млечна каша с плодове, която е в бурканче, а от скоро се предлага и в пластмасова опаковка. Та онзи ден взех такава и ... в кашичката имаше МУХЪЛ! Миришеше гадно, а на повърхността имаше белезникаво петно. А сррокът на годност беше чак до 09.2012. Така се отвратих, че не мога да ви опиша. Възможно ли е да се допуска такова нещо при детските храни.

# 66
  • Мнения: 15 379
Възможно е фолиото върху кутийката да е сдало и през процепа да е навлизал въздух и микроби.
Не защитавам производителите, защото и никак не харесвам продуктите им, но се случват подобни неща.

# 67
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Здравейте, аз захраних с тиква на Хип. И досега това ни е любимото пюренце.
Може би не му  е тук мястото, но не мога да не споделя нещо, което ни се случи преди няколко дни. По принцип не робувам на марки, а и бебка е злояда и взимам всякакви марки и видове само да хапне нещо. От продуктите на Ганчев хареса обаче единствено млечна каша с плодове, която е в бурканче, а от скоро се предлага и в пластмасова опаковка. Та онзи ден взех такава и ... в кашичката имаше МУХЪЛ! Миришеше гадно, а на повърхността имаше белезникаво петно. А сррокът на годност беше чак до 09.2012. Така се отвратих, че не мога да ви опиша. Възможно ли е да се допуска такова нещо при детските храни.

И на мен ми се е случвало подобно нещо с пластмасовата опаковка на Ганчев, само че с плодово пюре. От пюретата на Ганчев в стъклени бурканчета нямам оплаквания.

# 68
  • Мнения: 2 456
Здравейте.
На мен също ми предстои да захранвам, като за начало мисля да започна с домашно приготвени пюрета от зеленчуците на баба, но по-нататък ще се наложи да включа  купешки пюрета.
Какво мислите за Плазмон?

# 69
  • Мнения: 3 114
На Плазмон съм взимала само чисто месо като захранвах. Мисля, че те нямат менюта. Хубаво си решила иначе. Разгледай и другите фирми. Има голямо разнообразие. Аз съчетавам готвене с готови менюта за сега. Скоро ще минаваме изцяло на готвене. Но вие имате време.

# 70
  • Мнения: 52
На мен лично ,а и на малката много и харесаха на ДМ имат отлично качество.

# 71
  • Мнения: 3 114
Да, и аз взимам на ДМ.

# 72
  • Мнения: 249
Аз съм много доволна от пюретата на Ганчев.С тях захраних сина си и нямах никакви проблеми,ядеше ги с апетит.Иначе съм купувала инцидентно и други марки-Семпер,Хип.

# 73
  • Мнения: 103
започнахме с хип - малките еднокомпонентни, сега ядем всякакъв тип без претенции

# 74
  • Мнения: 90
на нас скоро ни предстои захранване,не сме решили с коя марка ще бъде,искам да попитам вие какво мнение имате за тези на малечко,понежи имат голям асортимент

Общи условия

Активация на акаунт