Кому е нужно това???

  • 13 361
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 619
На мен не ми е нужно ,но пък щом на някой му ,нека си се жени с музика.
Часът е странен и за мен кога станаха ,кога си изпиха кафето, грим ,прически ......

Последна редакция: сб, 10 сеп 2011, 10:13 от Iliana__

# 16
  • Мнения: 116
Не,въобще не бих се омъжила в 8.30 сутринта.Това детско парти ли е,или сватба?Но пък може нарочно така да са я направили,защото ако е вечерна-отиде им "първата брачна нощ" на младоженците!

# 17
  • Мнения: 0
На мен ми харесва, когато видя, че някой вдига сватба. Аз самата не съм имала сватба, но въпреки това не ми пречат, даже се радвам. Е предпочитам да е по обед или следобед. 

 Party Time

# 18
  • Мнения: 3 405
Eх, чудо голямо!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Дивите селяни край нямат.

# 20
  • Мнения: 5 370
Mr. Green Mr. Green
Ако не трябваше да ходя при фризьорката ми, шях да седя да гледам последващи реакции
 Joy

# 21
  • Мнения: 599
Вчера се носеха булка и младоженец като свободни електрони по улицата ( не разбирайте пияни ) - сами бяха и сякаш се бяха изгубили  Laughing В цвят "шампанско" бяха облечени и двамата, ама какво търсеха в тоя район на града  Rolling Eyes Може и да бяха избягали от сватбата си  Laughing Към 11ч. беше.

# 22
  • Мнения: 2 802
По добре веднъж  в 8.30 сутринта, отколкото трите дни на братята-римляни и софрите им на самия асфалт. Маанетата - по цял ден.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Е, поне не са вдигали шум. Да си се щурат колкото си искат, щом го влече. Mr. Green

# 24
  • Несебър
  • Мнения: 195
А тея които сме вдигали шум сме ''диви селяни'' така ли?Или пък нещо не съм разбрала правилно newsm78

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Та се замислих - ако на вас ви предстои сватба - бихте ли я натрапили по тоя начин на всички около вас?


Не Stop
Не мога да понеса целия този цирк с тъпани, гайди, акордеони, съседи - кибици по прозорци и тераси и аз в центъра на "купона" - абсурд Sick
Отделно този ранен час не ми е по силите Crazy ooooh!
Плюс че не си падам по сватбите и не бих правила такава в традиционния смисъл на думата.

# 26
  • Мнения: 0
Shu Shi не се ядосвай на неадекватните изказвания  Simple Smile И аз се чудих дали да и отвръщам, но няма смисъл. По добре да се присъединим към искрено съчувстващите и.  Mr. Green  Кефя се да чувам клаксоните от свадбите (и в момента)и да знам, че има и позитивни, вярващи в доброто хора!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Цитат
да знам, че има и позитивни, вярващи в доброто хора!
Има, има. Има и пишещи грамотно.

# 28
  • Мнения: 5 370
Шоуто почна, а аз требе да излизам! Laughing

Ииии, несправедлив живот.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Сори, Жози Simple Smile Красотата иска жертви Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт