Lady popular 6

  • 54 012
  • 769
  •   1
Отговори
# 390
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 767
моето здраве пък е 5  Laughing

себахтунка сърдечно благодари за помощта за дуелите на бобчето, Сиеста,Скитиш и Ани1238 Hug  bouquet

# 391
  • Мнения: 103
моето здраве пък е 5  Laughing

себахтунка сърдечно благодари за помощта за дуелите на бобчето, Сиеста,Скитиш и Ани1238 Hug  bouquet


 Hug Hug

# 392
  • 50%:50% В страната на мечтите:В реалността
  • Мнения: 3
моето здраве пък е 5  Laughing

себахтунка сърдечно благодари за помощта за дуелите на бобчето, Сиеста,Скитиш и Ани1238 Hug  bouquet


 Hug

Сиеста на свой ред благодари на Скитиш!   bouquet И ви примомня, че е на 19-то ниво и приема дуелите ви.  Party  Laughing

# 393
  • Мнения: 12
моля за малко помощ с дуелите моля ви лейдито ми е monichka 98

# 394
  • Мнения: 398
Искам да кажа едно голямо "Мерси " на всички, които ми помагат с дуелите Себахтунка, Siesta, Skittish, Renata, Lady toxic.Благодаря ви момичета   bouquet Hug

# 395
  • Сливен
  • Мнения: 145
Имам голяма нужда от дуели, който има желание - лейдито ми е Violini. С удоволствие бих помогнала и аз с модни за тези, които са на по - ниско ниво и с женски за по-горните нива! Аз съм на 41 ниво Simple Smile

# 396
  • Мнения: 42
Имам голяма нужда от дуели, който има желание - лейдито ми е Violini. С удоволствие бих помогнала и аз с модни за тези, които са на по - ниско ниво и с женски за по-горните нива! Аз съм на 41 ниво Simple Smile

Пращайте и на мен дуели , който има има нужда ivontistyle -  37 ниво  и miracles - 35 ниво

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 13:03 от ivontistyle

# 397
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
а как може да се възстанови здравето?  newsm78

# 398
  • Мнения: 2 802
а как може да се възстанови здравето?  newsm78
Купуваш си хапчета/лекарство от супермаркета в под меню "други" Peace

# 399
  • Мнения: 42
а как може да се възстанови здравето?  newsm78

В сумермаркета на "други" си купуваш лекарство и си оправяш здравето за сметка на щастието ти .

# 400
  • Мнения: 398
Имам голяма нужда от дуели, който има желание - лейдито ми е Violini. С удоволствие бих помогнала и аз с модни за тези, които са на по - ниско ниво и с женски за по-горните нива! Аз съм на 41 ниво Simple Smile

Пращай и на мен 32-ро ниво съм лейди Tsvetkovata

# 401
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
а как може да се възстанови здравето?  newsm78
Купуваш си хапчета/лекарство от супермаркета в под меню "други" Peace
ей златни сте  Hug

# 402
  • Мнения: 14
Хайде лейдита , къде сте , приемам много МОДНИ ДУЕЛИ !!! ---->          d1m1tr0va

# 403
  • Мнения: 398
Имам проблем.Целите ми на 33-то ниво не се показват.Виждам че имам да правя огнени къдрици, но няма картинка на прическата.Пробвах няколко не става.Имам и грим да слагам, но пак не е конкретизирано какъв  newsm78 В мен ли е повредата

# 404
  • Мнения: 0
Имам проблем.Целите ми на 33-то ниво не се показват.Виждам че имам да правя огнени къдрици, но няма картинка на прическата.Пробвах няколко не става.Имам и грим да слагам, но пак не е конкретизирано какъв  newsm78 В мен ли е повредата
Прическата и цвета са същите като от костюма на Жената-Котка в Помощ-Костюми в играта ,а грима е червило и сенки няма значение какви  Wink Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт