Неотразима

  • 11 251
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 590
Според мен това не е окончателния ефект. Ще стои много добре след седмица-две. Устните още са травмирани и трябва малко време да мине, за да се възстанови добре епидермиса. Ама тук много нетърпеливи любопитки сме се събрали и изкарахме душата на Додо.
 

# 106
  • Мнения: 1 290
На мен ми харесва Flutter
А за веждите казвате,че стояло кофти? Shocked

# 107
  • Мнения: 3 576
След време ще поизбледнее и може и да седи по-добре, но явно много се бях заблудила относно ефекта на перманентния грим.
И аз като Карен мислех, че устните просто ще изглеждат по-обемни, а не очертани.
Предпочитам да се гримирам всеки ден, отколкото това.

# 108
  • Мнения: 182
Всъщност ще добавя още 100 евро и ще си сложа силикон завинаги

# 109
  • Мнения: 1 290
Всъщност ще добавя още 100 евро и ще си сложа силикон завинаги
колагенът не е ли по-модерен? newsm78Поне с него няма опасност да заприличаш на маймуна в устата като Галя от Сатен hahaha

# 110
  • Мнения: 1 290
След време ще поизбледнее и може и да седи по-добре, но явно много се бях заблудила относно ефекта на перманентния грим.
И аз като Карен мислех, че устните просто ще изглеждат по-обемни, а не очертани.
Предпочитам да се гримирам всеки ден, отколкото това.
То е според желанието ти,една приятелка имаше много тънки устни и с перманентен грим с цвета на устните и ги направиха по-големи и обемни,сега е много по-готина Wink

# 111
  • Мнения: 3 576
Всъщност ще добавя още 100 евро и ще си сложа силикон завинаги

Наистина ли е толкова ефтин силикона за устата?
Аз бях гледала някаква процедура липофилинг, при което ти попълват устата със собствени мазнини. Струваше около 650-700лв, но лошото е че след време се абсорбират от организма.

Много ми харесва как стана устата на Азис в последно време - увеличи си я, не знам как, но няма нищо общо с жабата от Сатен, а придоби супер обем.

# 112
  • София
  • Мнения: 2 356
Ерика вежди НЕ NaughtyМного изкуствено седът.Все едно си с молив,и пак всеки ден трябва да се скубе6.Абе много са грозни #Cussing out
Защо трябва да се скубят всеки ден? Оцветяването не остава ли под твоите вежди? За себе си съм много навита за вежди, че хич не си ги харесвам. Confused Да не би веждите да се махат изцяло и да остава перманентия грим само newsm78

За контура - смятам, че на снимка не може да се прецени добре, а Додо казва, че се харесва. А тя си е сложила само контур, предполагам може да се сложи на цялата уста и да е едноцветно.

# 113
  • Мнения: 3 164
 Ако бъда честна, не съм впечатлена Confused очаквах друг резултат, моите устни и без такъв грим са червени, но...ми се иска да са лекееко вулгарни, т.е. по-пухкави.

# 114
  • Мнения: 1 290
Всъщност ще добавя още 100 евро и ще си сложа силикон завинаги

Наистина ли е толкова ефтин силикона за устата?
Аз бях гледала някаква процедура липофилинг, при което ти попълват устата със собствени мазнини. Струваше около 650-700лв, но лошото е че след време се абсорбират от организма.

Много ми харесва как стана устата на Азис в последно време - увеличи си я, не знам как, но няма нищо общо с жабата от Сатен, а придоби супер обем.
При Азис е колаген с инжекциика,правят го масово по салоните вече Wink

# 115
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Додо,изглеждаш чудесно с или без контур. Винаги съм ти била фенка.

Аз на устните си не бих направила тази процедура,но за веждите и черния молив се замислям. newsm78

# 116
  • Мнения: 1 290
Додо,изглеждаш чудесно с или без контур. Винаги съм ти била фенка.

Аз на устните си не бих направила тази процедура,но за веждите и черния молив се замислям. newsm78
Аз също искам вежди,но незнам дали ще ги направят хубави,да не ме загрознят ме е страх Confused
Иначе в нета има добри примери
http://www.focusonpermanentmakeup.com/eyebrowgallery.htm
Искам много тънички,но да не се налага съвсем да ги махам моите,просто този молив ми писна да го слагам вече #Cussing out

# 117
  • Мнения: 6 155

Тия са ужасни Sick Много изкуствено стои  newsm78

# 118
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Изкуствено седът,и всяко косъм4е което излезе извън контура трябва да го махнеш.Някои го повдигат по нагоре и вси4ки малки косъм4ета отдолу се по4истват на 2-3дена максимум.Абе грозна работа,това което аз съм виждала  bouquet

# 119
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
А защо трябва да го скубеш косъмчето??? Взимаш една безцветна спирала, слагаш гел за коса и с четката минаваш през веждите. Стават бетон и това масова го практикуват гримьорите. Ако нямаш гел става и с ладкза коса

Общи условия

Активация на акаунт