Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА №8

  • 56 636
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: leet
Запис от мен, аз не успях и с този детокс Tired

# 16
  • Мнения: 5 435
Благодаря за темата!  HugМакар да не пиша, чета всеки ваш пост! Успех на всички в завършването на този детокс!

Хубав ден!  bouquet

# 17
  • Мнения: 204

Публикувана от: lidiq_macka 
Няма ли кой да ми отговори?   

Здравейте момичета.Успех на всички които имат воля и обичат себе си  Имам едно мааааалко въпросче към по-печените- тъй като пълнолунието започва днес в 12.27ч., аз започнах детокса на 10ти сутринта и смятам да го правя и утре, тоест 4 дни.Много ли ще ми дойде да пия 4 дни ансола и дали утре само да се давя.

Няма да ти навреди да го пиеш 4 дни. Hug

# 18
  • Мнения: 983
Момичета, на мен пък тази лятна детоксикация с плодове ми се струва песен... Чак вече взех да се чудя дали наистина това, че се ядат плодове има същия ефект, както цитрусовите сокове през зимата  Rolling Eyes Това ми е трети детокс, първите два през зимните месеци и тогава се чувствах много, много по-гладна и отпаднала от сега...та за това ме обвземат такива съмнения  Tired

# 19
  • Мнения: 1
И аз попитах същото - отговорът е утре караш на плодове да 12,57 после захранваш.Като и на 14,09 продължаваш със захранването.Успех

# 20
# 21
  • Мнения: 1 020
Благодаря за новата темичка  Hug
Чувствам се добре, наблягам на течностите и гледам да не се изкушавам Simple Smile
Успех на приключващите днес, аз и утре ще детоксикирам, заради забавянето  Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 1 724
Всичко вървеше по план  до днес, но едни приятели се върнаха от Турция и ни канят на рожден ден в Капитан Кук, та ще се захраня по-рано.
Благодарско за компанията, до следващия месец!

# 23
  • Мнения: 69
lidiq_macka , pреди и аз имах такива чуденки и момичетата тук ми отговориха, че е по-добре да на 4 ден да не се приема ансол. Аз така и постъпих, тогава изкарах и 4 ден само на сок.

С този детокс правя 1 годинка Wink, от както съм започнала, но с един пропуск Embarassed.

Детоксите ги удържам, понякога минават по-леко друг път по-трудно, и захранването изкарвам по правилата, нооо след това идва огромния проблем Sad Sad Embarassed Embarassed Embarassed Почти всяка седмица правя разтоварващи дни(с фазите на лината). Сутрин не закусвам, но в останалото време се провалям от всякъде Embarassed

Успех...не остана Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 3 181
  bouquetднес съм на линия с праскови.

# 25
  • под дъгата
  • Мнения: 89
lidiq_macka не се насилвай 4 дни.Ако толкова държиш продължи,но без ансол на 4-ия ден както те е посъветвала и Дария. А часовете на лунните фази при детокса не са от такова значение.
При мен всичко минава ок днес. Само дето с 1 ч.л. ансол нещо не усещам изчистването...Очаквам утре ефекта Mr. Green

# 26
  • Мнения: 0
Привет и от мен.Напоследък нямам много време да седна да прочета коментарите от всички и да запиша как е и при мен,тъй като започнах работа,но иначе съм редом с вас вече 11 мес.Другия месец имам юбилей.Иначе всичко при мен протича гладко,както всеки път без аварии и изкушения.Успешен последен ден.

# 27
  • Мнения: 1
Огромни благодарности на Буба Лина, Дария , deni denи всички съпричастни.По принцип 4 дни ги правя без никакъв проблем, на плод и чай съм стигала до 20 дни.Търсеше се здравословен ефект.И го постигнах.Благодаря ви за подкрепата.  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 1
Не знам при другите как е, но аз ансола го пия почти в коридора- страхувам се че няма да успея да отида до wc-то навреме.Дажбата ми е 1сл сутрин на гладно.

# 29
  • Мнения: 21
Правя последна кана чай и си лягам, че ме обземат едни мисли..........за ядене...........

Общи условия

Активация на акаунт