Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА №8

  • 56 659
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 462
Честит празник, мили момичета!
Бъдете все така позитивни и не се отказвайте от мечитеси.

Аз също продължавам с ансолчето и сокчетата. И вчерашния ден беше успешен. Днес също, щом успях да устискам и да не си взеча от баницата на колжката  bowuu.

Хайде, много свалени излишни килограми през деншния ден.

  bouquet newsm51

# 721
  • Мнения: 276
Честит празник, мили момичета!  bouquet На мен също много ми е студено, особено вчера...До тук се движа по правилата, обаче ми прималя и се чудя дали да не хапна половин ябълка. Мен ме интересува утре кога ще се захранвате? Ще изчакате ли да свърши лунната фаза на обяд или още от сутринта ще хапнете плодче?

# 722
  • Мнения: 116
Честит празник на всички, които днес празнуват.   bouquet
За мен вчера беше кошмарна вечер. Умрях от студ. Така ме втресе, че дори не можах детето да приготвя за сън. А и такъв глад ме подгони, че единствения вариант беше да легна и да заспя. Съответно днес се излюпих рано- рано, но свежа като пролетна марулка и пак съм на линия. Сокчета, водичка и добро настроение.
Малко ми прималява и ако продължи така ще прибавя мед към водата. Дано помогне.
И аз се чудя утре ли да се захранвам или да го направя в събота  newsm78
Някакви идеи или предложения?

# 723
  • Мнения: 11 826
Честит 8-март! Здрави и красиви!

Аз и утре ще остана на плодове сигурно.

Моля, който пуска новата темичка да смени на 1 стр. линка с лунния календар за 2012 - http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2012/  Hug

# 724
  • Мнения: 55
честит празник и от мен!   bouquet
МНого да сте щастливи и обичани!
@Петяя , и моята колежка е направила баница и устоявам ! Simple Smile
иначе днес е ок при мен, ансол , чай, вода и кафе...
Утре смятам да започна с захранване ...

# 725
  • София
  • Мнения: 1 462
@Петяя , и моята колежка е направила баница и устоявам ! Simple Smile
иначе днес е ок при мен, ансол , чай, вода и кафе...
Утре смятам да започна с захранване ...

Браво, margitog ,
Ще дойде време да хапнем баници и ние. Няма да избягат и баниците, и тортите, и всички останали благинки cook .
 Hug Hug Hug

# 726
  • под дъгата
  • Мнения: 89


Моля, който пуска новата темичка да смени на 1 стр. линка с лунния календар за 2012 - http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2012/  Hug


Ще,ще-не детоксвам,много,много и не влизам  Embarassed Но по-късно ще пусна новата темичка Wink

# 727
  • На топло...
  • Мнения: 584
Честит празник, мили Жени  bouquet!
Много усмивки, здраве и сбъднати мечти!

Аз продължавам успешно и упорито.
Апетит си имам Mr. Green, не е като да е без, ама то без него да се пиша хвърлила топа Laughing.

Искам да ви питам имате ли коремни болежки в резултат на ансола?
Абе голям дискомфорт, а снощи след пореден напън така ме сряза предната коремна стена като че ли, леко над симфизата, полека отпусна малко, но все още има една част, която си боли...
Освен да чистя оттам токсини, знам ли newsm78...

# 728
  • София
  • Мнения: 1 462
Искам да ви питам имате ли коремни болежки в резултат на ансола?
Абе голям дискомфорт, а снощи след пореден напън така ме сряза предната коремна стена като че ли, леко над симфизата, полека отпусна малко, но все още има една част, която си боли...
Освен да чистя оттам токсини, знам ли newsm78...


Аз освен балбукане в стомаха друго не усещам. Колкото пъти съм го правила, болки не съм имала. Нека и другите да споделят.
  bouquet

# 729
  • Мнения: 12
Вчера вечерта и аз изпитах една не особено силна болка в слабините от ляво. Не обърнах внимание. Сега Нану като споделя се сетих.

# 730
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Заповядайте Нова тема

# 731
  • Мнения: 1
Реших да направя детоксикация на 2,3 и 4 юни. Знам ,че не е пълнолуние , но се надявам да има ефект ! Мисля с диня да започна детокса Simple Smile Дано издържа и 3-те дни

Общи условия

Активация на акаунт