Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА №8

  • 56 670
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 48
Зравейте!
И аз се включвам за първи път утре Simple Smile Искам да питам за английската сол, понеже съм на работа, нали не държи много в 00 Simple Smile)



И аз съм притеснена  ooooh!

# 676
  • Мнения: 116
Привет и от мен! Утре се включвам с вас за моя трети Детокс Wink Чаках го с нетърпение, но ми съвпада с месечния цикъл.
Моля по-опитните да ме посъветват дали трябва да правя нещо по специално или да го карам, както обикновено?
 

# 677
  • Мнения: 548
Стига да не ти пада кръвното драстично, ефектът е с още по-добри показатели когато се гладува или пречиства едносременно с МЦ. Аз миналата седмица тримирих с МЦ. Беше безпроблемно. От уре ще се вкл. на първия си за тази година детокс. Надявам се, не е последен. 

# 678
# 679
  • Мнения: 11 828
Успех на всички!   bouquet
Това ще ми е 9-ти пореден детокс, още не съм решила на какво да бъда..

# 680
  • Мнения: 55
аз стартирах с ансол Simple Smile малко ме задържа вкъщи и позакъснях, но да се надяваме ,че ще е това за днес Simple Smile Утре съм на път и може би няма да пийна ансол..дали е проблем?
иначе съм на ябълков сок..един час го правих днес Simple Smile
Успех на всички! smile3525

# 681
  • Мнения: 116
Направо ме разбивате с това бързо действие на ансол-а. Аз ще се радвам, ако на третия ден ми подейства. Поне така беше предишните два детокса, които направих.

Иначе съм на линия днес Wink Пийнах дозичката и сега се наливам със сокче /цитруси/ и димяща вода.

Успех!

# 682
  • Мнения: 276
Я кажете нещо повече за тази димяща вода newsm78 че не съм се задълбочила още в дебрите на детоксикацията Mr. Green

# 683
  • Мнения: 548
гореща вода- от нея излиза пара. Аз я предпочитам от диспенсер - поне в службата ми е по-лесно да избутам  деня с нея, а и на стомаха е добре от топлото.

# 684
  • Мнения: 12
Ето ме на линия съм. Започнах сутринта с англ.сол .Станах в 6.30 ч. пийнах я - много горчива,положението не беше особено страшно  .След 30 мин. започнах с цитрусовите сокчета . Изстисках си и за офиса . В момента си пия  сокчетата. Топлата вода действа много добре - сгрява и подтиска апетита.
Стискайте ми палци при мен вечерта ще е трудна

# 685
  • Мнения: 124
Момичета, кафе може ли да се пие по време на детокса ? Поне едно ?

# 686
  • Мнения: 12
Аз знам ,че може . Но кафе - нали ?! не с мляко ,захар и т.н.

# 687
  • Мнения: 124
Черно кафе !

# 688
  • На топло...
  • Мнения: 584
Хелоу пийпъл Grinning!
Аз на ябълки днес, чай и кафе. Утре ще са грейпфрутови или ананасови сокове, ако ми дойде музата Rolling Eyes.
Дано устискам по-сериозно, че много се затлачих, тази седмица особено с мисълта, че идва детокс (и после една 90ДД) и може да му поотпусна края Sick... И щото съм магаре, ДАААААЙ ooooh!, като за последно! Голям срам и 1-2 кила отгоре... Иде ми да се залея с катран, да се посипя с перушина и за капак да се овъргалям в пепел.

Успех!

# 689
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте,

Хайде и аз се детоксикирам. Днес обаче пропуснах английската сол, че забравих да се снабдя. Утре обаче както си е по програма.

хайде много минуси през детокса.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт