Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА №8

  • 56 678
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 55
при чувство на дискомофрт в стомаха какво помага???

# 691
  • Мнения: 3 181
английската сол ми е най-неприятният момент от целият детокс Whistling

# 692
  • София
  • Мнения: 1 462
английската сол ми е най-неприятният момент от целият детокс Whistling

Миличка, дръж се! Не си сама, и на мен ми е много неприятно, дори ми става много гадно на стомаха и искам само да се лежа вкъщи, но щом е за добро.....какви ли не други щуротии не сме правили и пили, та една английска сол ли ще ни уплаши.   bouquet  bouquet Hug

# 693
  • Мнения: 124
Ужасно главоболие още първия ден, никога досега не е било чак толкова нетърпимо Sad Може би защото цяла сутрин спортувах ?

# 694
  • Мнения: 12
Нану - страхотно чувство за хумор . Много ти се кефя !  Hug


Освен горчивия вкус на мен нищо ми няма от английската сол. Очаквах повръщане и подобни....

От този сок ,голямо пишкане при мен  се получи Blush  Имам чувството ,че изпивам чаша ,изхвърлям две  Whistling

# 695
  • Мнения: 76
Момичета и аз да се включа със детокса.Много съм гладна  #Cussing out
Трудно ми е но мисля че ще се справя.Искам да попитам дали може да пия домашно консервиран доматен сок.Аз изпих едно шише вече та малко ми намаля глада.

# 696
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ивайла, Hug.

Абе и мен ме мъчи нещо, но мисля да го нарека апетит Thinking. Че то глад не съм планувала този детокс да има. За наказание.

Днес се чувствам долу-горе доста по-добре от вчера Crazy.
Като се има предвид, че заради лакомия не давам на тялото си да подсили имунната система и го държа все в храмав шах, както и че така лесно нацвъканите (каквото там е успяло да се нацвъка) мазни полезности по паласки и сгъвки ми причиняват физически дискомфорт Confused. Никога не съм мислила, че бързо качване на кило-две може да те накара да го усетиш, но ето, след последната 90-дневка физически усещам бухналите места Whistling.

Отчитам кило ябълки и няколко чая най-различни (билкови, зелени и черни), както и 2 кафенца сутринта. Отчитам и главоболие, много му се радвам, явно се чисти магарето Mr. Green

За гладните веднагически един силно топъл чай Naughty!
Никакви глАдове, но аман от ядене Stop!
В почивка сме Grinning!

# 697
  • Мнения: 21
Момичета, отчитам първи и успешен ден от тридневният ми детокс!

Нито ме боли глава, нито съм гладна, само сока ми е отврат, та днес ще съм на чайове до един момент и ако огладнея, тогва ще стискам грейпфрути и лимони.

Казвайте вие как сте?

# 698
  • София
  • Мнения: 1 462
И аз приключих вчерашния ден успешно, но сутринта такова главоболие  smile3538 smile3538 smile3538. Пих един аналгин, че направо не можех да гледам, а да не говориме да мърдам.

Изпих си английската солчица, приготвих си кафенце, заредих се с фрешове и съм готова за днешния ден.

Хайде успешен ден всички.   bouquet

# 699
  • Мнения: 983
И аз съм от успешно приключилите вчерашния ден   Blush Не мислех, че ще ми е толкова лесно, впредвид, че октомври или ноември последно се детоксикирах  Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 12
Вчера много хора около мен се оплакваха от главоболие . Смятам ,че при нас не е точно от детокса  newsm78

На мен снощи така ми щракаха зъбките  dontнаправо щях да припадна при вида и мириса на храна . Разтворих една чаена лъжица пектин ,за да залъжа глада. Малко преди да си легна си позволих и една лъжичка мед в топла вода , защото умирах от студ. Дано не съм нарушила много програмата си , но положението беше страшно . Помня ,че в книгата  на Лидия Ковачева  пишеше , че колкото е по-трудно гладуването ,толкова човек има по-голяма нужда от него.

Днес съм в супер настроение и много свежа. Започнах деня отново с английска сол..... сок и така. Кантара отчита минус 2 кг.  Crazy Мисля ,че днес ще ми бъде много по-леко.

# 701
  • Мнения: 116
Добро утро!
Аз успешно започнах втория си ден Wink
Ансол -> Топла водица -> Сокче
Вчера само ми беше много студено, глава не ме боля. Надявам се днес да ми се размине студовата криза, че ми е много неприятна.
Тази сутрин не изпитвам никакъв глад. А как ли ще е в края на деня  newsm78

Желая лек и много успешен ден на всички!

# 702
  • Мнения: 76
Боли ме главата та дим се вдига  Banghead
Снощи си легнах в 22.00 часа,и станах в 10ч. за да не мисля за ядене.
Никой не отговори за доматения сок от бутилка,може или не може?
Нали е зеленчук,вчера изпих една бутилка,дали е позволено или?

# 703
  • София
  • Мнения: 1 462
Боли ме главата та дим се вдига  Banghead
Снощи си легнах в 22.00 часа,и станах в 10ч. за да не мисля за ядене.
Никой не отговори за доматения сок от бутилка,може или не може?
Нали е зеленчук,вчера изпих една бутилка,дали е позволено или?

Здравей, аз не виждам проблем в домешните сокове, особено ако нямат сол или захар. Ако пък ги разредиш с вода в съотношение 1:1, още по-добре. Ако някой по-знаещ и по-вещ в тези неща да сподели мнение.  Peace Hug

# 704
  • Мнения: 12
Аз също не отговорих защото не знам. Като се замисля защо да не може. Доматите съдържат по-малко захари от плодовете , също толкова витамини.Доматите са много полезни при диетично хранене, тъй като имат диуретични свойства.

Общи условия

Активация на акаунт