Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА №8

  • 56 677
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 76
Доматите са правени на село,е имат сол,но пък  е домат.Ще го разреждам с вода,защото е гъстичък

# 706
  • Мнения: 21
Направо ми се допи това сокче  smile3521 newsm09

# 707
  • София
  • Мнения: 1 462
Направо ми се допи това сокче  smile3521 newsm09


И на мен  Hug


Доматите са правени на село,е имат сол,но пък  е домат.Ще го разреждам с вода,защото е гъстичък

Щом е със сол, добре, по-добре отколкото със захар. Давай смело.

# 708
  • Мнения: 1 341
И аз с вас този месец на детокс. Вчера успешен, днес пак и утре също. Вече толкова съм свикнала, че не ми прави впечатление.
Не, че съм особено компетентна, но не мисля, че доматен сок със сол е подходящ за детокса! Има сол, няма захати от плодове/които са много важни по време на детокса/... аз лично не бих го пила, защото това не е детокс, а някакво измислено гладуване.

# 709
  • Мнения: 11 828
И според мен няма да е пълноценен детокса с пиенето на консервиран (топлинно обработен) и солен доматен сок пък дори и домашен..

Аз съм на ябълки, че нямам време за изцеждане на сокове..

# 710
  • Мнения: 276
Успешни ден и половина и при мен. Странно но аз глад не усещам. Такава настройка съм си направила че няма да се сетя за ядене до 9 март. Mr. Green

# 711
  • Мнения: 685
Аз съм на ябълки, че нямам време за изцеждане на сокове..

Сиси, ябълките така ли ги хапваш? Не ги правиш на сок?
Колко на ден изяждаш?

# 712
  • Мнения: 21
Аууууу, гладна съм, момичета Sad((

# 713
  • Мнения: 11 828
Cantariny, да, цели плодове, но за пръв път съм на ябълки и не знам доколко ще е ефективно, просто нямам възможност за сокове тези дни, или друг вид детокс.. но утре ще гледам да съм само на сок. Около 3-4 ябълки на ден някъде..

# 714
  • Мнения: 3 181
На мен, този път, ми е ужасно студено.

# 715
  • На топло...
  • Мнения: 584
Aз изядох вчера кило ябълки, днес цедя грейпфрути и портокали, дотук 4:3.

При мен винаги става задържане като съм на плодове, води или сокове. Чак след първия ден "нормално хранене" падат килца. Да видим, обещала съм си този път да не се провалям, въпреки спорадичното прехвърчане на еретични мисли през оперушинената ми главица Thinking.
Не ми е толкова гладно, но имам едно тъпо главоболие, ако мога така да го нарека, все едно съм прекалила с дъвкането на дъвка - някак си напрежение е то по-скоро (сигурно му е трудно на ченето да си почива активно Mr. Green)...

А за доматите, доколкото знам дори са по-полезни след термична обработка Peace

# 716
  • Мнения: 55
ето ме и мен... днес беше дълъг ден на път и служебни дела...по едно време ми стана зле доста ..започна да ми причернява и хапнах 10-на солети Embarassed малко наруших, но поне се осаферих Simple Smile сега съм супер с много енергия готова за хубав 8ми март на ябълков сок Simple Smile

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Аз отново си карам детокса на английска сол, чай и кафе вчера, а днес включих 2 ябълки за разкош. Мноого хубаво си ги сдъвках, за да са почти на нектар  Mr. Green Нищо не ме е боляло, но на мен ми е поне 12-ти детокс  newsm78 Чудя се, дали не е вредно да се прави всеки месец.
Аз започнах заради здравето си, но и около 12 кг хвърлих трайно и вече нямам излишни.
Доматеният сок не е добра идея и според мен  Peace

# 718
  • Габрово
  • Мнения: 403
За първи път правя детокс по правилата. За първи път не чувствам вълчи глад и за първи път не ме боли глава от липсата на храна Simple Smile. Надявам се да остана трайно в редиците ви. Това със свалянето на кг чак не го вяряам... Все си мисля, че с детокса най-вече се обезводняваме и после за цял един месец все някак ще се наваксат кг, които сме изгубили... Как успявате и да отслабвате? Браво и евала! Дано и при мен да се появи тоз "страничен ефект" Simple Smile

# 719
  • Мнения: 12
Честит 8-ми  март ! newsm51

Много да сме хубави ,усмихнати и доволни  Grinning


Аз съм на линия с детокса. Продължавам си с английската сол и сокове. Днес съм още 1.5 кг. надолу - дали не е много вече ?!
И на мен мие студено днес . Според мен стомаха ми се сви и съм по-добре от страна на глад. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт