Тwilight/Здрач-тема 69 Есента чука на вратата, води Breaking Dawn 1

  • 46 983
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 1 001
Добро утро....с Джаксън и Ашли, и опровергаване на ''филмо-сватбени'' митове! Laughing

Access Hollywood: Breaking Dawn: Part I Press Junket

Джакс: Спомням си една сцена от сватбата, която снимахме и Бела трябва да каже обета си и изведнъж - ''зън-зън-зън'' - на някого телефона звъни! Всички започнахме за си бъркаме по джобовете...
- О, Боже, чий телефон беше??
Ашли: Май беше на Роб.
Джакс: Да, на Роб!
Ашли: Само на него може да му се размине такова нещо.

...........
- Роб каза, че е имало истински свещеник, който ги е оженил.
Джакс: Не, беше актьор! Обаче разправяше на всички, че е истински свещеник!
Ашли: Явно Роб му е повярвал...
Джакс: Да, той беше страхотен - опитваше се да ни ожени всички като си пийнеше. Дайте на свещеник няколко питиета и той почва да жени наред. Бракосъчетаваше катеричките в гората! Laughing
...........

 Joy Joy

# 661
  • Мнения: 10
Joy Joy а велико само си преставам Бела казва клетва и телефона на Роб звъни  Grinning и майка на Роб се чува какво говори:Миличък изпрах ти чорапите и да си прибереш бельото от химическото!! Joy Joy Joy

# 662
  • София
  • Мнения: 1 001
И Джакс официално е изловен да цени женската...душа!! Laughing Whistling



# 663
  • Мнения: 3
Ооо, ако говорим за душата на Ашли, много може да се каже  Joy  И е облагородила духовно много народ  Mr. Green

Ах, Роберто,ех, Роберто, какви ги дрънкаш винаги  Joy  Спомените на всички от сета на Здрач ще им останат като може би най-доброто в паметта, да ги топлят на старини. Толкова млади хора и толкова сладки и готини, събрани на едно място, експлозия на хормони и щуротии  Grinning

Лейди, Жорж Дюроа съм си го представяла млад мъж, може би по-близо до 30-те си години. Но мисля, че Роб идеално покрива с визията си тази ми представа. Не помня авторът произнесъл ли се беше за възрастта на героя така точно, както, че е с мустаки  Grinning  Това да му е кусурът на филма, младеенето на Роб!

Цвети, благодаря за снимките на Нинчето  Hug За англичанка не е лоша. По-голяма на години от Роб, като майчица му е била  Grinning  Сглупила е определено, заминавайки толкова далече от Роберто.

Едит: На горната снимка съм сгрешила Ники с Ашли  Grinning  Но казаното за Ашли си остава  Wink


# 664
  • Бургас
  • Мнения: 821
Много красиви снимки!
И тези ръце!!!

 

 



Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 20:12 от ladi Koup

# 665
  • Варна
  • Мнения: 2 942
И ни заля красота...аз мога само да добавя *припад*



Не съм седнала да изслушам диващините на Роб даже, някак ме мързи. Зяпам гифчета из тъмрл и ги чета изцепките оттам. Чакам да стане време да резервирам билетче за петъка след работа и да си седна, самичко и да потъна в красота. Друг не ми трябва, ще имам Едуард и Роб за 2 часа. Ще бъде божествено, ще бъде прекрасно..и аз нямам търпение.

# 666
  • Мнения: 6
Тези Здрачни мъже са много... духовно настроени  Mr. Green

# 667
  • Мнения: 245
(Защото аз, четейки си го представях, .... абе има един млад актьор, май Робърт Патинсън му беше името!? Точно като него!!!   Grinning )

Верно ли.....да не е онзи същият, дето играе в един вампирски филм.... чакай....как му беше името....а, да Здрач се казваше... и квооо....сега някакъв любовчия кариарист ли ще  го раздава....тц, тц, тц, ......гледай ти.......как се  уреждат някои с роли Joy

Така, аз нямам проблем с годините на Роб като Жорж Дюроа. Супер си е. Явно ще трябва да разлиста романа, но по смътни спомени Жорж Дюроа беше на 28 години, абе, там някъде, но не и много над 30.

Добро утро....с Джаксън и Ашли, и опровергаване на ''филмо-сватбени'' митове! Laughing

 Joy :


Казах ли ви аз, че е само Робски хумор Mr. Green

Духовно настроените ни здрачни мъже  са  сладки, пък Laughing

# 668
  • Мнения: 6
Робски хумор.....  ама кой знае  Flutter Нищо де, успокоявайте сърчицата  Mr. Green

Кажете, не обичате ли интервютата на Джош??  Heart Eyes Mr. Green

# 669
  • Мнения: 3
  Тази снимка може да влезе в знаменитата благочестива серия "Роберто благославя фенките"  Joy   Тук сякаш ги призовава за светли ..... духовни дела  Grinning

Диди, какви са тези пищови  Rolling Eyes   Авъх, замръзнАх  Grinning

# 670
  • Мнения: 245
Ха хаха това са моите момчета по .....пищови Grinning

имам още изненади, само се чудя къде да спамя  Joy, но едно е сигурно, няма да е тази вечер Joy

# 671
  • Мнения: 948
момичета, назад съм с новините; моля пуснете ми линк със саундтрака на новия филм; на пет развалени торента попадам вече  Crazy

  bouquet

# 672
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро!

момичета, назад съм с новините; моля пуснете ми линк със саундтрака на новия филм; на пет развалени торента попадам вече  Crazy

  bouquet
Саундтракът издаден ли е вече? Ние го слушахме безплатно, мисля че беше промоция на iTunes.

Ден последен и пак ставам Пантелей-пътник  Mr. Green Този път се отправям на планина. Да столкна някого по маршрута Варна-Пампорово? Май нямаме никой по тази линия, за жалост пропускам Пловдив..
Дидииии, кога ще запазим билети?!!!! Вече ме сърбят ръце, крака и всичко останало!!!

# 673
  • Мнения: 6
Добро утрооо  Hug

Ванче, да знаеш твоят Убавец Джакс ме зарадва тази сутрин с ето това:

“Rob is protective of two things: his guitar and his girlfriend.”
  Mr. Green


Имаме по-малко от 10 дни до филма.... предлагам да прелистим книгите и да сложим някой друг цитат, който обичаме от Зазоряване  Heart Eyes

Body armor. Four thousand pounds of body armor. And missile-proof glass? Nice. What had happened to good old-fashioned bulletproof?

Breaking Dawn, Chapter 1

# 674
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Имаме по-малко от 10 дни до филма.... предлагам да прелистим книгите и да сложим някой друг цитат, който обичаме от Зазоряване  Heart Eyes

Body armor. Four thousand pounds of body armor. And missile-proof glass? Nice. What had happened to good old-fashioned bulletproof?

Breaking Dawn, Chapter 1

"Now you know. No one’s ever loved anyone as much as I love you."  Hug

Общи условия

Активация на акаунт