Тwilight/Здрач-тема 69 Есента чука на вратата, води Breaking Dawn 1

  • 46 956
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 810
Извинявам се за дългия пост, обаче...!
Два от моите любими:
Той спря без предупреждение и се завъртя, за да застане в лице с мен. Изражението му отново ме смрази.
За секунда аз бях просто хлапе - хлапе, което през целия си живот бе живяло в същото малко градче. Просто дете. Защото знаех, че ще трябва да изживея още много, да изстрадам още много, за да мога някога да разбера пламтящата агония в очите на Едуард.
Вдигна ръка сякаш за да изтрие пот от челото си, но пръстите преминаха по лицето му, сякаш щяха веднага да раздерат гранитената му кожа. Черните му очи горяха в очертанията си, замъглени или виждащи неща, които не бяха там. Устата му се отвори, сякаш щеше да извика, но нищо не излезе.
Това беше лицето, което човек би имал, ако гореше в огъня.
За момент не можех да проговоря. Беше прекалено реално, това лице - бях видял сянка от него в къщата, бях го видял в нейните и в неговите очи, но това го направи окончателно. Последният гвоздей в ковчега й.
- То я убива, нали? Тя умира.
И знаех, че когато го казах, лицето ми бе подобно на неговото. По-нетактично, по-различно, защото все още бях в шок. Все още не го разбирах - случваше се прекалено бързо. Той бе имал време да стигне до това положение. И различно, защото в съзнанието си аз вече я бях изгубил много пъти по много начини. И различно, защото тя никога не е била наистина моя, за да я изгубя.
Различно също така, защото вината не беше моя.
- Моя е - прошепна Едуард и коленете му се предадоха. Той рухна пред мен, уязвим, най-лесната мишена, която някой може да си представи.
Но се чувствах студен като сняг - нямаше огън в мен.
- Да - изстена той в калта, сякаш се изповядваше на земята. - Да, то я убива.”

*** *** *** ***

„Изглеждаше сякаш я целува, докосваше устните си към гърлото й, китките й, към вътрешността на ръката й. Но можех да чуя сочното разкъсване на кожата и докато зъбите му я пробиваха, отново и отново, вкарвайки отрова в системата й, на колкото се може повече места. Видях бледият му език да преминава през кървящите рани, но преди това да ме отврати или ядоса, осъзнах какво правеше. Там където езикът му разнесеше отровата върху кожата й, тя се затваряше. Задържайки отровата и кръвта в тялото й.”  Винаги съм си представяла тази сцена филмирана така, че действията на Едуард да се дублират със спомените му от най-съкровените им моменти с Бела на острова! Естествено, очакванията ми са поскоро въобще да не я видим във филма!



# 676
  • София
  • Мнения: 1 001
Добро утро, момичета!

Слънчице!!! I LOVE THIS BOY! Laughing  Heart Eyes




*****
Продължавайте с цитатите от книгата...така броенето на дните е прекрасно преживяване... Wink

*****
И гласувайте за номинираните за People's Choice Awards 2012!   Ще видите много любимци от големия и малкия екран в различните категории!  Wink



Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 10:26 от Vania3m

# 677
  • Враца
  • Мнения: 5 210
ЗдравейтИ Simple Smile

Минавам набързо, тези дни нещо времето изобщо не стига.
А колко снимки на Прекрасният излязоха и колко интервщта, не знам кога ще успея да наваксам.

Днес обаче повече се зарадвах на банера за Снежанка - имам много добро предчувствие за този филм. Говори се, че на 10.11 ще излезе тийзър трейлър.

За фф любителите - хубав сайт, в който всички Едуардовци са разделени по групи и има и групиране по какво се случва. Аз лично намерих доста интересни неща - TwiBrary .
И благодаря на florance (надявам се не бъркам) за препоръката за This Is Who I Am

# 678
  • София
  • Мнения: 1 001
момичета, назад съм с новините; моля пуснете ми линк със саундтрака на новия филм; на пет развалени торента попадам вече  Crazy

  bouquet

Аз го изтеглих от тук: http://www.mediafire.com/?8luxxl7ij5wcync    Peace

# 679
  • Мнения: 200
Moмичета на който му се гласува за peoples choice наградите да гласува ТУК
Аз вече дадох гласа си най-вече за Роб, СПН, Троновете, Деймън Салваторе и дневниците, Морган Фрийман и тн Simple Smile

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 17:37 от Aquariel

# 680
  • София
  • Мнения: 1 001
Щерката (4г. и половина) си лежи блажено и изброява разни имена като казва кое какво означава.
С изненада чувам следното (цитирам с нейните думи): "Патисън ознацава пате!"  Mr. Green

# 681
  • Мнения: 6
Унито ми взима и последните сили тези дни, но утре ще наваксам като за световно  Mr. Green

wa wa, много ми харесва и на мен новия постер на Снежанка  Heart Eyes Дава отлична представа колко интересна и различна ще е от вече запаметената от нас приказка....

Леле дано имаме утре тийзър.... ще подскачам цял ден от кеф Flutter

Ванче, ами коте, пате, мърчо, все е наш Убавец Mr. Green

Срам ме е да ви пожелая лека нощ..... затова РОБова нощ и да мирувате  Mr. Green

# 682
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Моят син вчера казва на баща си: Тате, когато мама има рожден ден ще й купим нови очила (за четене  Joy) и календар на чичо Вампир Joy Joy Joy Баща му отговаря: Нема тате, да й купим нищо, няма да има бонуси  Joy
Моя малкия като види Роб  и врещи : чичо вампир, чичо вампир  Mr. Green

Красота, припад, умирг





Утре тръгвам и как ще изкарам 4 дена в Робстиненция идея си нямам.... Робувайте вместо мен

Ва ва, аз ако знаеш какъв фик четох и продължавам де, Едуардо е нещо като ангел с криле, луда работа  Laughing Set in Stone и продължението  In Darkness and Light И двата са завършени, имат си недостатъци, но като цяло е добре. Аз обичам да чета нестандартни неща понякога, скоро ще почна за Еду Извънземното  Mr. Green http://www.fanfiction.net/s/7502401/1/

# 683
  • Мнения: 3
Красе, като се появи Фокс Мълдър да свиркаш  Grinning  И нали няма да забравиш да ми доразкажеш за Горгол Еди и Белисима Прекрасна  Praynig  Весело изкарване на ваканцията и - умната  Grinning   Е, ще се смилят твоите мъже за чичко вампир, ще си го окачиш за радост на очите  Grinning

 За лека нощ  един разкошен манип, открит от Диди. И как само му приляга дамско обкръжение   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Гледах "Дилъри на време" и за кой ли път се убедих в голямата прилика на Тимбърлейк и Роберто. Да, и се насладих на трейлъра на БД на голям екран.

Лейди,  как ще ни се къса сърцето за страдащия и разбит Едуард.  Мъкаа!

# 684
# 685
  • Мнения: 6
Кой налива кафето?  Hug



Превюто е много интересно, а нямам търпение за следващият клип, дано излезне до утре сутрин  Heart Eyes Кристен, както се вижда, вече е заобичала конете, а много се чудя каква ли ще е врътката с ловеца този път и дали ще видим много обсъжданото круше  Mr. Green

 


От последните дни има толкова много новини... добре, че имаме вампирски способности и не ни трябва сън, за да наваксаме  Sunglasses

Джаксън, Ашли и Чарли в Чикаго
Келан си има нова приятелка
Кой ще победи....
The Today Show с Тайлър – снимки и видео

Kellan Lutz: 45th Annual CMA Awards
Роб в Jimmy Kimmel Live
Нов стил от „Зазоряване“
Официален клип на „It will rain“
Питър при Реджис и Кели /видео/
Роб в шоуто на Летърман – видео и още снимки
Нов постер на SWATH

# 686
  • Мнения: 245
Здравейте милички  Hug

Надявам се да стане чудесна филм-приказка от тази интерпретация на Снежанка.

МиркаHug гифчето на Роб е уникално Laughing
точно търсех из нета някакви такива чалъми Wink(нова дума, въведена от Люс при нищене на кендински въпроси) Grinning
Цве,   bouquet че пускаш новините и тук, надявам се скоро да се поосвободя, че да ми остава време за бюлетин.
Да подготвям ли новата тема вече? Последно какво остава като идея, че нали натрупахме няколко? Дали да не се придържам към последната идея: Приказката  Бедуардия?

Това по дланта на Роб ми прилича на шоколад(а не на оная гадна смес, върху която увековечи дланите си), а както е известно из Робинските среди, аз много си падам по него... по шоколада, де  Wink Това от своя страна поражда едни мисли в главата ми........ просто да почистя пръстите на Роб, но не като използвам вода или мокра кърпичка ooooh!

# 687
  • Враца
  • Мнения: 5 210
Оу Снежанка!!! Много добре изглежда. Другата Снежанка ми е като Дисни, но вместо анимационни герои са сложили Лили, Джулия и компания. Виж Кристеновата Снежанка  - определено ДА! Искам още.

Сега ще гледам Роберто при Кимел, гифчето с палавите пръстета ме усмихна.

По темата деца и съпрузи и Роб  Laughing - Марина доста време му казваче леличка, когато го видеше на декстопа ми. А на снимката човекът си беше с брада, та се чудя от къде и дойде на ума. Иначе милото вече ми е свикнал, даже гледа Remember Me с мен на кино, беше единствения мъж в залата, много му беше скучно  Crossing Arms

Красе, добавям си препоръките ти в папката. Досега не съм чела supernatural туай фф, карам го все на хора, канон не съм чела месеци, а вампирските изобщо не ми вървят.

# 688
  • Мнения: 6
wa wa, другата Снежанка и според мен ще е детският вариант  Whistling Интересно ми е какво ще направят с премиерите на двата филма - дали ще има сблъсък на Снежанки, вещици, джуджета, ловци и принцове в една и съща седмица  Mr. Green

Предлагам за име на новата тема - I promise to love you every moment of forever  Heart Eyes Мисля, че няма смисъл да казвам каква е връзката, а и е много подходящ за сватбената ни влюбена тема   Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 200
Дид подписът ти с въоръжени кендита е страхотен! Супер добре си го съчетала   bouquet

Поздрав с един от любимите ми фен клипчета, супер весел е :

Общи условия

Активация на акаунт