Гласът на България тема 5 Концертите на живо - И нека по-добрият победи!

  • 32 505
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Много агресия, Мърморанке Laughing На теб хареса ли ти някой?

# 691
  • UK
  • Мнения: 3 959
Игор ми хареса. Невена ми хареса, Радо ми харесва че си държи на различността.

# 692
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Ох тази Валентина направо ме ужаси тази вечер. Това е толкова нежна песен... Тя първо че е супер агресивна, и второ на Ивана орнаментиките просто НЕ СА за тази песен. Иде ми да й напъхам възглавница в гърлото.

А точно.  Peace

# 693
  • София
  • Мнения: 8 002
Валя е много добра, досега не се е дънила, докато Радо имаше и слаби изпълнения. Харесва ми Радо как изпълнява тази песен, която никога не съм чувала Laughing

Ето я песента.
Жалко за Радо, много ми хареса тази вечер. Sad

# 694
  • Мнения: 2 018
жалко...  жалко за Радо

# 695
  • София
  • Мнения: 627
 newsm44 newsm44 newsm44
Супер - Валя продължава

# 696
  • Мнения: 11 762
Ох тази Валентина направо ме ужаси тази вечер. Това е толкова нежна песен... Тя първо че е супер агресивна, и второ на Ивана орнаментиките просто НЕ СА за тази песен. Иде ми да й напъхам възглавница в гърлото.
Агресивна? Shocked Ти направо ме шокира. На Ивана орнаментика? Това е народна песен и нямаше общо с орнаментиката на Ивана.  Rolling Eyes

# 697
  • София
  • Мнения: 1 509
Доволна съм от решението на Маречков Peace

# 698
  • Мнения: 498
Айде, дано и сестра му да го последва !

# 699
  • Мнения: 271
Това, което ме дразни е че всеки концерт все по-тъжен става. Вече не е весело и имам чувството че никой не се забавлява. Всички треньори ни се карат, на нас публиката, все реват колко им е тежко. Ми сигурно е така, но това е шоу, а те така ги изкарват нещата все едно някой умира. И изпълнителите не пеят по-добре и по-добре. Абе с две думи не виждам напредък.

# 700
  • Мнения: 2 018
Доволна съм от решението на Маречков Peace

МарИчков

# 701
  • Мнения: 633
И отново отборът на Маричков в пъти по-добър от този на Мариана!

# 702
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мареленда, пусни си тази песен в друго изпълнение - няма нито чалга орнаментика, нито е толкова агресивна. Валентина хубаво се навика. На мен ми е много любимо на Деси Добрева изпълнението на Лале ли си, зюмбюл ли си.

# 703
  • София
  • Мнения: 1 509
Сега слушам оригинала на песента на Радо. Определено се е справил много добре, бих казала, че по-малко "истерясваше" преди припева. Всъщност припева най-много ми харесва на тази песен.

# 704
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Доволна съм от решението на Маречков Peace
МарИчков
Ха дано пък до края на формàта му научат името на човека  Laughing


И мен ме е яд, че Радо отпадна. Не слушам такъв тип музика, но абсолютно съм съгласна за това, че разчупва стереотипите и че целият "гори" в изпълненията си, когато му е кеф на душицата. Браво!

Общи условия

Активация на акаунт