Гласът на България тема 5 Концертите на живо - И нека по-добрият победи!

  • 32 498
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3
Крайно време е Гошето и Аниту да се хванат под ръчичка и да си ходят,кой от където дошъл Crossing Arms Ако Фреди Меркюри можеше да си чуе песента,щеше 5 пъти да се преобърне ooooh! Просто нямам думи.Още ме е яд,че изгониха Рафаела ,заради това пищящо недоразумение Ани Crossing Arms Изгониха си добрите певци и накрая ще останат само некадърници Crossing Arms

# 736
  • Мнения: 28
Крайно време е Гошето и Аниту да се хванат под ръчичка и да си ходят,кой от където дошъл Crossing Arms Ако Фреди Меркюри можеше да си чуе песента,щеше 5 пъти да се преобърне ooooh! Просто нямам думи.Още ме е яд,че изгониха Рафаела ,заради това пищящо недоразумение Ани Crossing Arms Изгониха си добрите певци и накрая ще останат само некадърници Crossing Arms


Така излиза...

# 737
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Изобщо не мога разбера вота на публиката, как е възможно да спаси Георги?!?!?!?!Песен с такъв емоционален заряд ( все пак, когато я е изпълнявал Фреди е знаел, че умира и въпреки това пее "Show must go on"), а Гошето да ми я изпее като на Златният Орфей  ooooh!!!!!!Е това си беше гавра! Ани пък ме отблъсква по някакъв начин, не знам защо Mr. Green

# 738
  • Мнения: 28
Изобщо не мога разбера вота на публиката, как е възможно да спаси Георги?!?!?!?!Песен с такъв емоционален заряд ( все пак, когато я е изпълнявал Фреди е знаел, че умира и въпреки това пее "Show must go on"), а Гошето да ми я изпее като на Златният Орфей  ooooh!!!!!!Е това си беше гавра! Ани пък ме отблъсква по някакъв начин, не знам защо Mr. Green


Мен Ани ме отблъсква по всякакъв начин - и с "пеенето" си, и с лигавото си поведение...

# 739
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Много се учудвам на зрителското гласуване и най-вече на верните фенове на Георги. Не исках да отпада Радо, защото ми се струва по-интересен от Ани и исках да го видя поне на още един концерт.
Невена ми хареса на последния концерт, Игор и Валя също.  Peace

# 740
  • София
  • Мнения: 4 899
Тази гавра, която Георги направи с Фреди Меркюри, е непростима  Naughty !!!!!!!!!!
Що за безумие да бъде спасен  ooooh! Sick !!!!!
Има някои световни гениални изпълнители (особено покойни), чиито песни трябва да са забранени за пеене по такива музикални формати!!!

Няма ли да има нова тема  newsm78 ?

# 741
  • Мнения: 3
Направо започвам вече да се съмнявам в истиноста на вота на публиката.Как може да бъде спасен Гошко с това изпълнение? Значи или аз съм тотално глуха или има хора с тотално изчекнат музикален вкус Crazy Ето,миналия път по същия начин си отиде един доста добър певец-Александър.Интересно ми е кой ли ще бъде следващия добър певец,който ще си отиде Thinking

# 742

Общи условия

Активация на акаунт