Репутацията на една жена

  • 29 056
  • 553
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: X
Не, ти казваше, че шефа не бил далновиден, за да приеме, че всеки разпуска след работа. А аз казвам, че не това е проблема - тоест, че шефа не го е приел. Проблемът е, че работи през деня с колеги - вечер си прави сеир с приятели. С неща, на места - които няма да накърнят репутацията ти.  Wink
Ох, моля те не ми казвай какво съм била казвала. Всички знаем, че по принцип имаш проблем с четенето и разбирането, а се напъваш да пишеше ОЛС.

# 526
  • Мнения: 4 916
Предлагам да се помисли за серия от лекции на тема "Изграждане, обгрижване и съхраняване на репутация" и за двата пола.

# 527
  • Мнения: 7 947
Не, ти казваше, че шефа не бил далновиден, за да приеме, че всеки разпуска след работа. А аз казвам, че не това е проблема - тоест, че шефа не го е приел. Проблемът е, че работи през деня с колеги - вечер си прави сеир с приятели. С неща, на места - които няма да накърнят репутацията ти.  Wink
Ох, моля те не ми казвай какво съм била казвала. Всички знаем, че по принцип имаш проблем с четенето и разбирането, а се напъваш да пишеше ОЛС.


 Joy Joy Joy Добре, добре, явно има скрит смисъл - в явните думи.

# 528
  • Мнения: 54
ограничен казваш,
то си зависи от поста.

ето един пресен пример.
http://dartsnews.bg/News/8097

Истина ли е това? Не мога да повярвам.  Shocked
Най-близките аналози, за които се сещам са от императорския Рим.

# 529
  • София
  • Мнения: 3 451
Да, истина е.
Най-близките аналози са добре известни и днес, с тази разлика, че красивите любовници на влиятелните мъже остават в сянка и не допускат публичен скандал.

Имахме и един случай във Външно скоро.
http://fro-spam156-/news_2534/Slujitelka_na_Vanshno_podpali_MVnR … olena_fotosesiia/

Тогава имаше също дискусии за или против такова поведение.
Но нищо не ни пречи пак да си подискутираме с основание или без е освободена от длъжността си тази млада дама.
Всъщност май не е освободена.

Последна редакция: ср, 21 сеп 2011, 13:05 от Azzy

# 530
  • Мнения: X
Само не знам дали дискусията пак няма да тръгне в посока: дебели vs. слаби и кои са по-секси.
Че като гледам и Вили се навърта. Laughing

# 531
  • Мнения: 4 916
...
Имахме и един случай във Външно скоро.
http://fro-spam156-/news_2534/Slujitelka_na_Vanshno_podpali_MVnR … olena_fotosesiia/

Тогава имаше също дискусии за или против такова поведение.
Но нищо не ни пречи пак да си подискутираме с основание или без е освободена от длъжността си тази млада дама.
Всъщност май не е освободена.



Не е освободена, само беше наказана със забавяне на кариерното развитие за една година. След това я изпратиха като консул в Чикаго, ако не е изтекъл мандата, вероятно още е там.

# 532
  • София
  • Мнения: 3 451
Не, не бих желала.
По интересно ми е дали смятате, че е редно да се съобразява служител от Външно с подобен род прояви.
По конкретния казус.
Еротичните фотоси е, или не е редно да виждат бял свят, според вас, ако сте служител с подобни представителни функции.
Без значение дали сте закръглена или слаба.

Мерси, Аргун.

# 533
  • София
  • Мнения: 62 595
Ето, тази мацка е доказателство за крехкостта на женската репутация относно морала. При подобни случки на мъжете на такива постове нищо не им се случва, ако ще да са ги заснели на картина на калъп. Дори по-лошо - само им вдига рейтинга от всяка гледна точка, дори действа като допълнителен афродизиак.
Друг въпрос е, че в един момент някои така се оливат и смята за недосегаеми откъм морал, че дори не се крият като правят глупости. Поне от някакво елементарно уважение към най-близките си роднини да са по-дискретни!

# 534
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Строс Кан си го отнесе сякаш ...

# 535
  • Мнения: X
Аз разбирам обаче, че тя съвсем доброволно и съзнателно си е публикувала снимките - не е като да са я хаванали папараци на калъп. В случая не го намирам за  разумно. Това, кое би било уронващо репутацията все пак зависи и от професията. Много ясно, че ако въпросната Лила беше певица или актриса или никому неизвестна касиерка в магазин, нямаше да имаме никакъв скандал.

# 536
  • Мнения: 4 916
И мъжете си го отнасят. Ако браншът има консервативни виждания за личния живот и изисквания за дискретност, няма значение дали си мъж, жена или друго (ако трябва да бъдем политически коректни).
Наскоро попълвах данни и ми стана много смешно като прочетох трите опции за пол - мъж, жена, друго.

# 537
  • София
  • Мнения: 62 595
Нищо не си отнесе, нали камериерката оттегли обвиненията! Да, няма да го върнат на поста му, но ще се уреди на друго място, а репутацията му изобщо няма да пострада. То, и Клинтън ужким до импийчмънт стигна, ама се размина цялата работа! Като цяло, на мъжете на високи постове (не само държавни, а и корпоративни) не само че им се разминават сексуалните похождения, не само се смята за нормално, но дори населението го приема като израз на мъжественост това да имат кръшкания. Май само гей-изпълненията не могат още да преглътнат хората, защото при мъжете сексуалните похождения с повечко жени са част от проявата на властта. Малко наследство от маймунското наследство.

# 538
  • Мнения: X
И мъжете си го отнасят. Ако браншът има консервативни виждания за личния живот и изисквания за дискретност, няма значение дали си мъж, жена или друго (ако трябва да бъдем политически коректни).
Наскоро попълвах данни и ми стана много смешно като прочетох трите опции за пол - мъж, жена, друго.
Сякъш пък ако беше "друго", то би имало някакъв шанс...

# 539
  • Мнения: 4 916
Строс-Кан можеше да бъде президент. Но вече няма как.

Общи условия

Активация на акаунт