Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът свърши,но емоциите остават~ 71

  • 27 921
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
Те пък точно от какво се крият, доколкото съм гледала снимки преди връзката им е била доста публична...
И според мен има нещо гнило, може би са заедно, но изчакват малко време да мине да се види ще го бъде ли между тях или не.

# 61
  • Мнения: 1 012
И аз това си помислих, че нещо пускаме само тъжни клипове...  ooooh!

Ама понеже свалях клипове на Тойгар Ъшъклъ, те това настроение навяват

jujulinka, това ми се вижда по-вероятно като вариант

# 62
  • Мнения: 3 371
Навяват носталгия и тъга , защото краят е предизвестен ! За мен това са едни от най- красивите им моменти , а дори и когато са тъжни , са толкова влюбени и красиви двамата ! Hug

Колкото до Киво и Азра , честно казано , вече не ме вълнува толкова заедно ли са или не са ! За мен е важно той да е щастлив и спокоен - другото не е от значение ! Peace

# 63
  • Мнения: 1 012
Навяват носталгия и тъга , защото краят е предизвестен ! За мен това са едни от най- красивите им моменти , а дори и когато са тъжни , са толкова влюбени и красиви двамата ! Hug

 Peace

Колкото до Киво и Азра , честно казано , вече не ме вълнува толкова заедно ли са или не са ! За мен е важно той да е щастлив и спокоен - другото не е от значение ! Peace

И за мен е така, иначе отакто гледам филмите му, прави ми впечатление, че нещо не е щастлив, и ако е искал да набие папарака за да запази любимата, аз бих го набила 5 пъти, още повече че и аз съм скорпи  Laughing

# 64
  • Мнения: 3 371
Без теб
Йорданка Господинова

Без тебе времето се стича,
разкъсвано от самота.
... Дори дъждът не ме обича –
смущава чужда тишина.

Звездите са красиви в мрака,
когато с някой ги делиш,
А любовта намира стряха,
в очите, щом я споделиш.

Защо не мога да те имам
за малко повече от миг?
Щом моят свят със твойто име
е по-различен от преди?

Вървя към теб и става чудо –
една мечта взривява страст.
В очите дързостта се буди
изгубва разумът ми власт.

Без теб светът ми сив се стича.
Боли от тъжна самота.
Да... Знам, че лудо те обичам.
Не ме съди за лудостта

# 65
  • Мнения: 1 012
 smile3501 smile3501 smile3501

Супер е!

# 66
  • Мнения: 3 371

Нали !  Hug И на мен много ми хареса , все едно Бихтер го е писала ! Peace
А с този невероятен и красив момент , ви пожелавам лека нощ и татлъ сънища , дами ! Hug
Аз вече знам какво ще сънувам ! Wink

# 67
  • Мнения: 2 282
Азра нещо подозрително никъде не се вижда..

Нали снима филм. Заета е.

# 68
  • Мнения: 2 282
а най- вероятно и Киво наглежда ! Peace

На мен това много не ми се вярва

Не ти се вярва или не ти се иска ? Wink
Аз , от последните клюки около връзката им и след онзи клип, дето Киво щеше да набие репотера , си направих следното заключение - двамата са заедно , но пазят връзката си от медиите , не афишират отношенията си , за да не дават поводи за клюки ! Защото те и без това си ги измислят и натамъняват нещата - с или без тяхното участие ! Peace
Пък дали е така - времето ще покаже ! Peace
Всичко това би било така, ако не бяха обявили публично събирането си.
 Заедно, заедно, ама откакто са заедно не са засечени никъде заедно. И какъв беше смисъла на  изявлението тогава. Разлайваме кучетата, пък после ще се нервим от въпросите на журналистите.

# 69
  • Мнения: 2 282

Аплодисменти за тая сцена. Колко ли репитиции е имало или всичко е било спонтанно? smile3501 smile3501 smile3501

# 70
  • Мнения: 6
dafne_1  Peace съгласна.
Ако не искаш да коментираш личният си живот не го правиш, но като кажеш нещо после няма смисъл от излишно криене, нали уж всичко е ясно какво пречи на Киво да каже "заедно сме"...

# 71
  • Мнения: 3
dafne_1  Peace съгласна.
Ако не искаш да коментираш личният си живот не го правиш, но като кажеш нещо после няма смисъл от излишно криене, нали уж всичко е ясно какво пречи на Киво да каже "заедно сме"...


Азра направи изявление.Двамата си имат работа  по 16 часа на ден и не са длъжни да излизат  за да ги снимат папараци . Когато разни  лъже-журналисти  започнат да си измислят  проблеми между тях,ревност ,раздяла и друга помия......-Киво е обиден ,че вярват на долнопробни парцали ,а не на НЕГОВАТА жена.ОБИДНО е да се обяснява и да доказва  ,че не НЕГОВАТА жена ,а драскачите от жълтата преса си измислят.

Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 02:36 от silvia_maria

# 72
  • Мнения: 2 282
Добро утро и спорен ден!

# 73
  • Мнения: 12 009







Добро утро! Hug


И по-полека с момчето ни ,не му разбивайте сърцето... Peace



http://novini.rozali.com/lyubopitno/p17024.html

Славена изчезва за известно време,но ще ви наблюдава  Wink

# 74
  • Мнения: 27
Добро утро и от мен.
Днес е Кръстов ден.Честит празник на всички.

Общи условия

Активация на акаунт