Лакове за нокти - тема 40

  • 41 113
  • 707
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 339
Да се запиша в новата тема с един прекрасен и много изненадващ подарък, който ме накара да се радвам като малко дете на Коледа  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 1 544
Новата ми придобивка от днес:

Уникален зелено- лилав хамелеон. Снимктата е от нета.
Мисля, че серията е нова, беше на отделен ред и преобладаваха тъмните  кафеникави тонове. Отдавна не бях посещавала ДМ и може да ми е старо инфото.
И едно Габрини за френски:

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 21:30 от Майка Зайка

# 17
  • Мнения: X
UNynaeve много хубаво жълто на Rimmel, колко пласта сложи? Hug

# 18
  • Мнения: 84
Записче и от мен в новата СТРАОТНА темичка с новата ми "захарна" придобивка:

http://bekyb.snimka.bg/other/new-life.613826.25002192
http://bekyb.snimka.bg/other/new-life.613826.25002190
Color Club Starry Temptress  Heart Eyes  Специални благодарности на Пелагия   bouquet

blackisback много ми харесват новите есенси, дано да са плътни и лесно да се свалят  Mr. Green На каква цена са?

Честити прекрасни придобивки на всички! С огромно удоволствие се наслаждавах на показаните от вас снимчици на тези лакчета! Напълнихте ми душата!  Hug

Редактирам се: Просто нямаше начин да не споделя с вас снимка от прощъпулника на племенницата ми  hahaha http://bekyb.snimka.bg/other/new-life.613826.25002754

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 22:28 от Беки Б

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 472
UNynaeve много хубаво жълто на Rimmel, колко пласта сложи? Hug


Един тънък и един малко по-дебеличък. Обаче пък на мен започнаха да ми излизат балончета, но се усетих на време и му цапнах един Сеш и сега едва, едва се забелязват. Но определено това ми е любимото жълто.

Тези Есенси ми предизвикаха сърцетуп  Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 10 309
Дени, чудна тема!

В крайна сметка се лакирах със страхотно синьо на Бари М.
Blue Moon


За съжаление няма достатъчно светлина за хубава снимка, затова слагам такава от нета, утре ще сложа моя, ако намеря време да снимам  Hug

Не съм виждала Riva на живо, но май мноооого си приличат.




Ако някой има Riva, нека да ми пише, много ми се иска да го пробвам  Embarassed

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 23:59 от nad_tab

# 21
  • Мнения: 2 592
Densi, благодаря за хубавата тема и за труда  Hug
blackisback, и аз ще чакам снимка на blue adicted, много ми хареса
И на мен би ми било крайно интересно дали някой от темата има Riva  Party
viv_pl, честита вендета, страхотен е

Аз пак съм на вълна тъмно синьо и след като няма Peridot, ще дебна сините Диори за утеха  smile3508

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Дени  Heart Eyes Heart Eyes
Ноар ... бива ли така, бе, слънце  ooooh! Бива ли така да стресираш бедното ми, слабо сърце с този прекрасен цвят, подобен на който аз НЯМАМ  Close  Wink Heart Eyes
Утре ще ходя да нареждам пак стелажи  hahaha
Viv, и на тази Вендета съм й хвърлила око още от миналата година, честито, страхотна е   Hug
Rangua, честит ти Графит  Wink

# 23
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Запис ,мерси за темата .
 
blackisback много хубави лакове си си взела, и аз чакам снимка на Есенсите .

# 24
  • София
  • Мнения: 6 219
Денси, прекрасна е станала темичката   bouquet

Беки, захарното ти лакче е веднъж.  Heart Eyes Просто обожавам този ефект. А племенницата ти много добре се е насочила към цветните неща в живота!

Опитах се да снимам Прасковата на Rimmel, но не ми се случиха нещата и цветът не иска да излезе реален. Ето това мисля, че е достатъчно близо до реалността... много меко млечно оранжаво е.

# 25
  • Мнения: 31 191
Дени  Heart Eyes Heart Eyes
Ноар ... бива ли така, бе, слънце  ooooh! Бива ли така да стресираш бедното ми, слабо сърце с този прекрасен цвят, подобен на който аз НЯМАМ  Close  Wink Heart Eyes
Утре ще ходя да нареждам пак стелажи  hahaha
Viv, и на тази Вендета съм й хвърлила око още от миналата година, честито, страхотна е   Hug
Rangua, честит ти Графит  Wink
Няма спасение Маришка. Crazy Трите ми най-любимите марки пускат в рамките на 4 дни новите си есенни колекции. Как да устоиш и как да не се разориш?!
Честити нови придобивки на всички. Hug  bouquet
Вендетата е страхотна и аз само я заглеждам, но ми идва по-тъмна отколкото нося.
И Римела е просто страхотен. Такава млечност. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 5 001
Прасковата на Римел е страхотна, Ваня напиши моля те номера, че не се вижда добре.

# 27
  • Мнения: 3 314


невероятен е  Heart Eyes 

densi   bouquet  прекрасно си оформила темата  Peace 

# 28
  • Мнения: 0
Прасковата на Римел е страхотна, Ваня напиши моля те номера, че не се вижда добре.

053 Apricot punch  Peace

# 29
  • Мнения: 15
Момичета,къде в Пловдив я има металната серия на Класикс? newsm78
Охх,тези Римели са страхотни,няма да им устоявам още дълго.. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт