Колко често си боядисвате косата

  • 12 665
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 549
Peace но е хубаво - не само д аизглежда привидно добре, а и да се поддържа здрава, за да задържа пигмента - максимално  Peace

mama nely  newsm78 косата ти изсветлявана ли е преди това, че рижавее под боята  newsm78

Благодаря ти че ми обръщаш внимание  bouquet По принцип съм тъмно кестенява.Все искам обаче да съм със по светла коса.Фризьорката ме боядисва с боя на Лореал Матрикс избирам цвят ,който е по светъл от моят.Не ми е изсветлявана с нещо предварително .Само боя слагам..но когато ми я нанесе усещам леко пощипване  newsm78 Има ли вероятност тя да си слага нещо допълнително към боята  newsm78 Защото знае ,че искам да съм по светла?  Благодаря ти

# 16
  • Мнения: 2 231
Веднъж на 2 месеца, но цветът е близък до моя, иначе живот и здраве като се направя блондинка догодина  Mr. Green както замислям, ще трябва според моя фризьор на 2-3 седмици  Confused

# 17
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
mama nely   newsm78 нямам опит и наблюдение над тези тонове  newsm78 би следвало част от твоя пигмент да се губи (разрушава) в процеса  newsm78 и може би от това изсветлява основата  newsm78 предполагам в темата на рюнетките има знаещи  Peace

не вярвам да добавя нещо, което да ти навреди

по-скоро - да прекалява с окислителя, но разбира се - това с асамо догадки и най-вече е въпрос на професионализъм  Peace  bouquet

# 18
  • Мнения: 331
Болната ми тема  Whistling....За жалост се боядисвам на две седмици  Crossing Arms, и не знам нещо друго, което да помага при белите коси Crossing Arms.Косата ми явно расте бързо и след  първата седмица вече се виждат! #2gunfire В момента съм в майчинство, и не ходя на работа, затова си позволявам да се мацам през 20  дни.Но... това ще е още година !  Confused

# 19
  • Мнения: 3
все по-рядко се боядисвам, защото ми е светла косата и няма нищо по-хубаво от естествения цвят и поддържането с по-малко третиране

# 20
  • Мнения: 1 296
Признавам си, че като ви прочетох се успокоих, че не съм само аз с честото боядисване Simple Smile
Моята коса расте толкова бързо, че ако не я боядисам веднъж месечно, разликата веднага се вижда. А и аз имам доста побелели коси, така че нямам избор, освен да ги скривам с боя Laughing

# 21
  • Мнения: 28
все по-рядко се боядисвам, защото ми е светла косата и няма нищо по-хубаво от естествения цвят и поддържането с по-малко третиране

Блонди, това на аватара ти ли си?

Иначе аз преди правих кичури на 2 месеца.
Сега съм с естествения си  цвят (който много харесвам  Blush  Crazy) и ми е голям кеф, чак се чудя от какъв зор съм си съсипвала косицата.  Нооо аз нямам бели коси

Къносвам майка ми веднъж месечно.

Защо не пробваш с къна, нали уж я водят по-щадяща..









# 22
  • Мнения: 37
До преди половин година се боядисвах на 6 месеца, но напоследък белите коси по слепоочието и на челото се виждат много, дали защото избрах по-тъмен цвят преди година и контрастът прави впечатление или защото годините растат, но сего се боядисвам на 3-4 месеца и се тревожа. Косъмът изтънява и скалпът ми страда от химикалите, а и доста коса пада след къпане, но докато имам коса ще я боядисвам.

# 23
  • Мнения: 52
И аз да ви кажа се пооспокоих , че не съм единствената коята си боядисва косата често ooooh!мерси за предложнието да си боядивам само корените , но по пронцип се къпя с шампоан срещу пърхот и от него(така поне ми каза фризьорката) много бързо ми пада боята от самата коса и избледнява(аз съм чернокоса) и затова боядисвам цялата коса , а не само корените.не ми пада много коса нито пък ми изтънява косъма да се наявам и занапред да е така Peace

# 24
  • Мнения: 276

на месец -месец и половина се боядисвам

И аз така, спокойно, не е твърде често. Ползвай качествени бои и продукти за коса и всичко ще е ок.

# 25
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
И аз да ви кажа се пооспокоих , че не съм единствената коята си боядисва косата често ooooh!мерси за предложнието да си боядивам само корените , но по пронцип се къпя с шампоан срещу пърхот и от него(така поне ми каза фризьорката) много бързо ми пада боята от самата коса и избледнява(аз съм чернокоса) и затова боядисвам цялата коса , а не само корените.не ми пада много коса нито пък ми изтънява косъма да се наявам и занапред да е така Peace

кой шампоан  newsm78

# 26
  • Мнения: 1 525
Аз на 15-20 дена най-много. Напоследък поне се опитвам да боядисвам само корените, до колкото ми е възможно.
Косата ми (за което се радвам) расте бързо. И около слепоочията , а и в основата веднага си личи. Отделно ми се струва, че и боята се отмива.
Каква боя използвам ли?
Ами каква ли не съм опитала. И скъпа, и евтина. И на фризьор ходих, уж професионална, ама резултата бе същия.

# 27
  • Мнения: 2 169
_Charmed_, каква боя ползваш?

# 28
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
и при мен и при майка ми - около слепоочията расте най-бързо  Peace

# 29
  • Мнения: 2 169
Лично аз не съм доволна от самата боя Schwarzkopf Professional .

Последна редакция: сб, 17 сеп 2011, 21:00 от Захир

Общи условия

Активация на акаунт