ВТОРИ клас!

  • 32 347
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 303
Здравейте. Тази сутрин беше такава неописуема лудница, че от тогава ме боли глава.
Изгледахме пак цялата програма - речи, песни, танци и така нататък - малкото подивя, а Криси милият беше по-тих от водата, да не повярва човек. Новите маратонки се оказаха малки, много съм възмутена с каква скорост растат краката му.  Laughing
Купих моливник, хубав-лош, трябва спешно, че с металния не се събират някои неща. След малко ще обличаме учебниците и помагалата. Събираме по 35 лв. плюс 15 лв. дарение (хм, думата е много неподходяща) за училището, пък аз ще се бръкна с още, заради настоятелството.

Клонка щеше да прави група във фейса. Клонке, де блееш?   Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 3 538
И при нас първия учебен ден мина набързо. Всички са пораснали много. Моя хубосник ми се виждаше само надебелял, а новите панталонки се оказаха до глезените. Миналата година в класа беше от средните, а сега го гледам стърчи... може пък и той да е пораснал.

От няколко дни малкото ми обяснява, че е голям и ще е ученик, като бати. Снощи обаче вече не искаше да ходи на училище, защото щяло да му е мъчно за мен. И за да е сигурен, поиска да ходи с количката. Явно, за да докаже че не е голям.

Та така със смесени чувства започна и нашата учебна година.

# 62
  • Мнения: 3 211
Клото, това с групата във ФБ е добра идея, за да се открием всички.
Ако искате аз ще направя сега и да почваме да се присламчваме Mr. Green

Едит: създадох я. "Набор 2003"
Пуснах покана на Хекси

# 63
  • Мнения: 661
И аз да се запиша в новата тема за второкласниците.
Имаме два комплекта учебници , но учителката засега иска да си носим новите и не ни даде втория комплект  Crossing Arms, защото не знаела как щяло да стане ученето в занималнята без учебници.
Е ние не ходим на занималня и мисля утре да взема един комплект от тези които ще стоят в стаята и да си ги облека и надпиша...

Как ще става при тези които ще ходят на занималня - учебниците от стаята в занималнята ли ще се местят ? Питам за да разбера как ще е във вашите училища ... Защото и нашата учителка още не го е измислила...

# 64
  • София
  • Мнения: 2 840
Клонка щеше да прави група във фейса. Клонке, де блееш?   Joy
Аз ли? Joy Joy

# 65
  • Мнения: 496
Привет  Hug

deyzi, chibi, *Тедка* благодаря ви  Stuck Out Tongue

На нас ни събират по 50лв, което си е скромно в сравнение с миналата.
Снимките направих в къщи и ги разпечатах на домашния принтер.

Мегич нашите карат всички часове и занималнята в една стая. Само учителките се сменят.

Моите отидоха на цирк и сега ще си полегна с книжка. Лека вечер  Hug

# 66
  • Мнения: 1 143
Докато вляза вие вече пет страници сте изписали.
Честита учебна година на всички дечица.Моето гардже тамън сега се прибира.Цял ден не му стигна да играе.Едвам го прибрах в 13часа и в 17ч. пак излезе,та до ,19.40ч.
Прибраха се децата и сега не ни стигат игрите навън.

# 67
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 646
Chestit Parvi Ucheben Den na vsichki. Mnogo shestitsi i zabavni migove vav vtori klas!  bouquet  bouquet  bouquet

Sorry za latinitsata, no pisha ot ofisa i teparva se opitvam da nameria kade e tozi kredor i kak raboti.

# 68
  • Русе
  • Мнения: 11 930
  Ето ги задуваните топки, с които се забавлявахме днес и изместиха киното

http://lnikolova.snimka.bg/children/uchilishte.609402.25021977

# 69
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравей те!
Бяхме на парти-дискотека в двора на училището,голяма забава,децата полудяха,танцуваха и накрая партито завърши със заря.

Може ли и мен да ме добавите в групата във фейса,аз съм Aneta Kardjeva.

# 70
  • Мнения: 108
  Успешна година на всички дечица. Днес при нас всичко мина спокойно.Големи са вече - втори клас, въпреки , че днес сутринта моят син ми заяви, че предпочита да е женен отколкото да ходи на училище, ама аз се надявам да му е по-лесно и интересно тази година.

# 71
  • Мнения: 4 116
Клото, това с групата във ФБ е добра идея, за да се открием всички.
Ако искате аз ще направя сега и да почваме да се присламчваме Mr. Green

Едит: създадох я. "Набор 2003"
Пуснах покана на Хекси

Нещо не мога да  я намеря групата, може ли линк?

Амбер, чудех се аз за какви топки говорих, хрумна ми, че може да става дума за тези точно... Много са готини наистина. Но  е по- интересно като са в езерце и има по- голяма площ, по която да се разхождат децата с тях. Като едни хамстери на въртележка са : )))))

# 72
  • Русе
  • Мнения: 11 930
  Теди,няма да преживея езерце. И това ми беше много. Кръжах тревожно наоколо, и хич не ми се гледаше. Добре,че картинга ми го спестиха. Светослав обаче се забавляваше извънредно. И само дето салто не направи вътре.

# 73
  • Мнения: 4 116
Що бе, кво му е на езерцето  Mr. Green
виждала съм с подобни топки да се спускат по планински склонове, изглеждаше готино, но съм се чудела дали не ги боли все пак...  newsm78

# 74
  • Русе
  • Мнения: 11 930
   В някои европейски страни са забранени май. Докато Светослав се мяташе,се чудех какво пречи да си счупи ръка примерно,въпреки,че той по няколко часа на ден се мята в залата,ама аз не гледам,щото не мога.

Общи условия

Активация на акаунт